آشنایی با درب های اتوماتیک اسلایدی

زندگی بشر روز به روز در حال پیش رفتن به سمت هوشمند شدن است، وسایل و امکانات زیادی وجود دارند که امروزه کمک زیادی به هوشمند شدن و مکانیزه شدن زندگی ها می‌کند. درب های اتوماتیک نیز در همین راستا و به منظور ایجاد امنیت هر چه بیشتر تولید و روانه بازار می شوند.

درب های اتوماتیک دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام با توجه به شرایط و سبک مکان های مورد نظر استفاده می شوند. یکی از انواع درب اتوماتیک درب اتوماتیک اسلایدی  یا کشویی که البته به اسلایدینگ و ریلی نیز معروف میباشد که ما تصمیم داریم در این مقاله به بررسی درب اتوماتیک اسلایدی تحت عنوان آشنایی با درب اتوماتیک اسلایدی بپردازیم پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

برای خرید و استعاتم قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

021-44107148

021-44107149

اهمیت استفاده از درب اتوماتیک اسلایدی

اکثر درب های اتوماتیک از نوع اسلایدی برای فضا های کوچک و کم عرض بسیار مناسب می باشند. این درب ها با توجه به هزینه کم و عدم نیاز به تعویض بسیار مقرون به صرفه می باشند.یکی از نکات مهم در ساختمان سازی استفاده از درب مناسب می باشد. یکی از گزینه های بسیار مناسب برای بیشتر ساختمان ها درب اتوماتیک شیشه اسلایدی می باشد. شما می توانید با آشنایی با درب اتوماتیک اسلایدی از این درب ها برای ساختمان خود استفاده کنید.

فروش درب های اتوماتیک از هر مدلی که باشد خیلی صرفه جویی اقتصادی نسبت به درب های قدیمی و سنتی دارد.  به این نکته باید توجه کرد که تنها نباید به هزینه اولیه توجه کنیم.

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدی

موارد استفاده از درب های اتوماتیک اسلایدی

با توجه به همه گیر شدن این  محصول می توانیم بگوییم که تا پنج یا شیش سال آینده همه فروشگاه ها و مغازه ها دارای درب های کرکره ای و اتوماتیک می باشند.به همین دلیل لازم است که شما آشنایی کامل با کرکره های برقی و آشنایی بااین محصول را داشته باشید. درب های اسلایدی بیشتر در فروشگاه ها و مکان های کم عمق استفاده میشود.

ساز و کار درب های اتوماتیک اسلایدی

درب ها ی اسلایدی روی یک ریل و به صورت کشویی ساخته شدست. این درب ها کاملا بدون صدا هستند. درب های اتوماتیک اسلایدی در مدل ها و عرض های متفاوت عرضه می شوند.

درب های اتوماتیک اسلایدی معمولاً بر روی یک ریل و به شکل کشویی ساخته می شوند. این درب ها کاملا بدون صدا می باشند درب های اتوماتیک اسلایدی دارای مدل های مختلف با ارز های متفاوت می باشد. که انتخاب برای شما را آسان میکند.

درب های اتوماتیک اسلایدی می‌توانند در پروژه‌های مختلفی استفاده شوند، این درب ها با توجه به نوع کاربرد و حجم افرادی که از آن عبور می‌کنند قابل تغییر سایز می باشند. برای مثال یک درب اتوماتیک اسلایدی می تواند از ۴ یا ۶ لته ساخته شود. این یعنی اینکه امکان تغییر سایز در این درب ها وجود دارد.

انعطاف پذیری این درب ها از دیگر ویژگی‌های بارز این محصول میباشد. از دیگر ویژگی های بارز این درب ها می توان به عایق بودن در برابر گرما، سرما و صدا و هزینه کم آن اشاره کرد.

امکانات درب اسلایدی اتوماتیک

انعطاف پذیری این درب ها، دسترسی آسان بدون تماس مستقیم دست، هزینه مناسب نصب و عایق انرژی بودن آن، آن را به ایده آل ترین درب های ساختمانی تبدیل کرده است.

در این قسمت از مقاله، به بررسی اجزای اصلی درب های اتوماتیک اسلایدی می پردازیم. این درب ها از اجزای زیادی تشکیل شده اند که هر کدام از این اجزا در جای خود از اهمیت بالا و ویژه ای برخوردار است این اجزا عبارتند از:

آهنربای پایین، آهنربایی بالا، مدار کنترل و فرمان، ریل فلزی موتور مخصوص درب، چشمی تشخیص مانع، فلاشر دندان شانه ای و جک ریلی همگی از اجزای درب اتوماتیک اسلایدی یا کشویی می باشند که در صورت بروز مشکل در هر یک از این اجزا کارکرد کلی درب مختل می شود.

انعطاف پذیری این درب ها، دسترسی آسان بدون تماس مستقیم دست، هزینه مناسب نصب و عایق انرژی بودن آن، آن را به ایده آل ترین درب های ساختمانی تبدیل کرده است.

انواع درب اتوماتیک اسلایدی

ما در قسمت های قبلی این مقاله در مورد درب اتوماتیک اسلایدی و مزایای آن اطلاعاتی در اختیار شما قرار دادیم ولی خوب است که بدانید درب اتوماتیک اسلایدی دارای انواع مختلفی می باشند که از مهمترین آنها می‌توان به درب اسلایدی خطی، درب اسلایدی منحنی و درب اسلایدی تلسکوپی اشاره کرد.

نصب درهای اتومات اسلایدی

نصب درب های اسلایدی یک پروژه بسیار آسان است و محافظت و نگهداری آن زیاد امری ضروری و حیاتی نیست. این مدل از درب های مدرن طول عمر بالایی دارند و می توان به اندازه ی عمر کل پروژه ی ساختمانی روی آن ها حساب کرد.

باید بدانید که نسبت به درب های اسلایدی یک کار بسیار آسان و ساده میباشد، البته شما بهتر است که برای نصب این درب ها از متخصصین این امر استفاده کنید و یا میتوانید با گرفتن مشاوره از متخصصین شرکت در آذین اطلاعات کافی در این زمینه را به دست بیاورید.

امیدواریم که اطلاعات ما در این مقاله باعث آشنایی شما با درب اتوماتیک اسلایدی شده باشد و شما بتوانید با توجه به این اطلاعات یک درب مناسب برای ساختمان و یا سایر مکان های مدنظر خود انتخاب کنید.