شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

استعلام قیمت درب اتوماتیک

درب اتوماتیک چیست

 

امروزه پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا وسایل مورد استفاده افراد، شکلی پیشرفته تر داشته باشند. برای مثال در گذشته از درب های آهنی و چوبی برای حفظ امنیت و یا عبور و مرور افراد استفاده می‌شد، اما در حال حاضر از نوعی متفاوت از این درب ها وارد بازار شده که تردد به خصوص برای مکان ها شلوغ را بسیار راحت و آسان کرده است. نام این درب ها، درب اتوماتیک بوده و همان طور که از نام آن مشخص است به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست باز و بسته می‌شود. برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک با کارشناسان ما در شرکت درآذین تماس بگیرید.

معمولا این درب ها دارای سنسورهای مختلف هستند و با مشاهد افراد و حرکت آنها باز و بسته خواهند شد. در واقع این سنسورها حرکتی هستند و به گونه‌ای عمل خواهند کرد که در صورت حرکت در اطراف نقاط معین سیگنال به درب‌ ها ارسال شده و درب به صورت اتوماتیک باز می‌شود. از درب اتوماتیک در همه مکان ها می‌توان استفاده کرد. برای مثال در مکان هایی مانند بانک ها، آزمایشگاه ها، ادارات، هتل ها، بیمارستان ها که میزان تردد بسیار زیاد است، مورد استفاده قرار می‌گیرد. از طرفی دیگر در حال حاضر به از درب های اتوماتیک به صورت گسترده برای پارکینگ ها استفاده می‌گردد و به این ترتیب رفت و آمد را برای ساکنان ساختمان راحت تر و در وقت آنها صرفه جویی خواهد کرد.

 

انواع درب اتوماتیک

 

محاسبه قیمت درب اتوماتیک

 1. درب اتوماتیک شیشه ای
 2. درب اتوماتیک پارکینگ
 3. درب اتوماتیک کرکره ای
 4. درب اتوماتیک سکشنال

 

 

درب های اتوماتیک شیشه‌ای

 

شکل اصلی این درب ها از یک اپراتور تشخیص جهت باز و بسته شدن درب و فریم درب که از فرم های مختلف شیشه است، می‌باشد. این نوع هیچ گونه محدودیتی در ابعاد و اندازه و محل مورد استفاده ندارند، به همین علت از پرکاربردترین نوع درب های اتوماتیک به شمار می‌آیند.

 

درب های اتوماتیک پارکینگی

 

از این مدل برای مکان هایی که قصد کنترل تردد را دارند، استفاده می‌شود. البته امروزه به تقریبا اکثر آپارتمان ها این نوع درب را برای پارکینگ به کار می‌گیرند. این مدل نقش مهمی در حفاظت و امنیت فضاها دارا می‌باشند.

 

 

کرکره برقی اتوماتیک

 

این نوع همان کرکره های قدیمی هستند که به شکل مدرن و اتوماتیک درآمده‌اند. اما درحال حاضر نوع این سیستم ها کاملا متفاوت بوده و دارای انواع متفاوتی می‌باشند. درب های مغزه ها، پاساژها و پارکینگ ها از جمله مکان هایی هستند که از این مدل برای تردد راحت تر استفاده می‌کنند.

 

 

اجزای تشکیل دهنده درب اتوماتیک

 

 • موتور الکتریکی
 • برد یا صفحه الکترونیکی
 • کنترل باکس یا مادر بورد. (مرکز کنترل درب اتوماتیک)
 • سنسور یا حسگرهای درب اتوماتیک
 • ریموت کنترل
 • میکروسوئیچ ها
 • چشمی درب اتوماتیک
 • چرخ دنده و گیربکس
 • قفل برقی و قفل مکانیکی درب

 

 

عملکرد درب اتوماتیک

 

فروش درب اتوماتیکدرب اتوماتیک بر اساس سه عملکرد فنی مکانیکی، هیدرولیکی و پنوماتیکی کار می کنند. در عملکرد مکانیکی، درب اتوماتیک توسط چرخ دنده و گیربکس به حرکت در می آید؛ درب اتوماتیک هیدرولیکی بر اساس تغییرات فشار سیالات و روغن عمل می کند و در مورد درب اتوماتیک پنوماتیک، فشار گازی، تعیین کننده حرکت درب می باشد. با توجه به نوع کاربری که در یک مکان بخصوص وجود دارد، از یکی از انواع درب های اتوماتیک فوق با فناوری نامبرده، استفاده می شود.

 

نصب درب اتوماتیک

 

شرکت درآذین با استفاده از نیرو های مجرب و متخصص خود طی سال ها کار و فعالیت یکی از فعال ترین شرکت ها در زمینه نصب درب های هوشمند اتوماتیک می باشد. نصب انواع درب اتومات یکی از اصلی ترین تخصص های ما در زمینه درب های اتوماتیک می باشد.

 

محاسبه قیمت درب اتوماتیک:

 

در هنگام خرید درب اتوماتیک باید به نکاتی توجه کنید. یکی از نکات حائز اهمیت این است که می خواهید درب اتوماتیک را در چه مکانی نصب کنید؟درب های اتوماتیک مورد استفاده در بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها، ساختمان های مسکونی و… دارای ساختار متفاوتی از یکدیگر می باشند. بنابراین به دلیل این که درب های اتوماتیک در طرح ها و مدل های متنوعی تولید می شوند، باید به ویژگی های مکان مورد نصب توجه نموده و دربی متناسب با ویژگی های مکان خریداری کرد.

قیمت درب اتوماتیک متفاوت می باشد و نمی توان قیمت واحدی برای تمامی آن، ارائه داد. زیرا همانطور که گفتیم، درب های اتوماتیک در طرح ها و مدل های متنوعی، تولید و عرضه می شوند. بنابراین قیمت درب اتوماتیک به نوع آن، جنس قطعات درب، طرح و رنگ آن، کیفیت قطعات به کار رفته در درب، نوع برند و… بستگی دارد.

 

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع