شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

اطلاعاتی مرتبط با کرکره برقی

 خصوصیات تیغه کرکره برقی

 

قبل از اینکه بخواهیم به موضوعاتی از قبیل کرکره برقی بپردازیم باید اطلاعاتی مرتبط با کرکره برقی بدانیم. بدانیم مدل های آن و همچینین رول های جمع کننده تیغه کرکره هیچ تاثیری در سرعت کرکره برقی ندارد. فقط باید به محل نصب و خواسته ی کارفرما و همچنین تمیز و با کیفیت کار کردن کرکره برقی توجه کنیم. می توان گفت که معمولا تیغه های کرکره برقی از جنس آلومینیوم است. وزن  تیغه ها حدود ۸۰ گرم و برای کرکره های بزرگتر وزن تیغه ها  ۱۰۰ گرم می باشد.

اصولا برای کرکره برقی های سبک تر با وزن کمتر از موتور توبلار با گشتاور ۱۴۰ نیوتن-متراستفاده می شود. برای کرکره های برقی بزرگتر و یا سنگین تر از موتور ساید استفاده می شود. موتور ساید یک موتور صنعتی است با گشتاور بالا تر از موتور توبلار. بیشترین و پر کاربردترین کرکره برقی از نوع آلومینیومی است. در مرحله بعد کرکره های استیل و یا کرکره برقی شفاف (کرکره برقی پلی کربنات).

 

ابعاد انواع کرکره برقی

مشخصات کرکره برقیتیغه های کرکره برقی آلومینیومی برای استفاده در ابعاد ۷*۸ متر ساخته می شوند. کرکره برقی مدل پلی کربنات شفاف در ابعاد ۴*۵۸ متر استفاده میشود. البته این کرکره ها را می توان در ابعاد بیشتر هم استفاده کرد. این ابعاد از نظر شرکت درآذین توصیه نمی شود زیرا در ابعاد فوق الذکر هر گونه نقصی می تواند رخ بدهد.

موارد نصب کرکره برقی

برای نصب یک کرکره برقی باید مواردی را در نظر بگیریم. این که کرکره های برقی از چه اجزایی تشکیل می شود. همچنین کرکره برقی پنجره با چه مواردی رو به رو است. و تیغه های کرکره معمولا باید از چه جنسی باشد تا شما مدل خود را انتخاب کنید! همچنین باید این موضوع را در نظر گرفت که چه جنسی در تیغه ها باید استفاده شود و وزن آنها ها به چه میزانی باید باشد.

انواع تیغه های کرکره برقی

در بعضی موارد کارفرما از انواع دیگر تیغه کرکره برای مغازه یا فروشگاه خود استفاده می نماید. تیغه کرکره نارنجی رنگ با نام تیغه کرکره برقی پانچ شناخته می شود. معمولاً نمی توان یک دهنه کرکره برقی را فقط با این نوع تیغه کرکره اجرا نمود. ولی جهت ایجاد زیبایی در کار و همچنین ورود نور به داخل معمولاً چند ردیف تیغه کرکره پانچ بصورت ترکیبی با تیغه کرکره برقی آلومینیومی کار می شود. همچنین تیغه آلومینیومی غضروف دار است و ویژگی این نوع تیغه کرکره حرکت کاملاً آرام و بی صدا می باشد.

 

برای کسب اطلاعاتی مرتبط با کرکره برقی می توانید با کارشناسان ما در شرکت درآذین تماس بگیرید.

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع