شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

اطلاعات نهایی در رابطه با کرکره برقی

اطلاعات نهایی در رابطه با کرکره برقی

 

موضوع امنیت همیشه یکی از مهمترین دغدغه های بشر بوده و هست، در بحث ساخت و ساز همیشه یکی از اساسی ترین و مهمترین مسائل حفظ امنیت ساکنین یک ساختمان می باشد، به همین دلیل از گذشته دور انسان ها برای حفظ حریم خصوصی ساختمان از درب استفاده می کردند، با گذشت زمان درب ها نیز دچار تحول شده و به صورت درب های امروزی در آمده اند. یکی از محصولاتی که به عنوان درب ورودی نه تنها ساختمان ها بلکه مغازه ها از آن استفاده می شود کرکره برقی می باشد.

شاید شما آنچنان که باید اطلاعاتی در مورد کرکره برقی نداشته باشید. به همین دلیل ما در این مقاله تصمیم گرفتیم که به بررسی کامل این موضوع تحت عنوان اطلاعات تکمیلی کرکره برقی بپردازیم، پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

اطلاعاتی در رابطه با کرکره برقی

برای استفاده بهتر از کرکره برقی بهتر است اطلاعاتی در رابطه با کرکره برقی داشته باشید. معمولا از یک تیغه در ساختار کرکره برقی استفاده می شود که این تیغه ها به وسیله یک موتور حرکتی و برقی بالا و پایین می رود. در ادامه توضیحات می توانیم به موضوعاتی دیگری چون انواع کرکره برقی و چگونگی حرکت آن ها صحبت کنیم.

انواع تیغه کرکره برقی

کرکره های برقی به طور کلی از یک سری اجزای ثابت مانند فریم و قاب برخوردارند. کرکره های برقی را می توان با نمای ساختمان همرنگ کرد. از نکات دیگر در ارتباط با کرکره برقی می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که در فروشگاه ها تیغه کرکره برقی معمولا به صورت بیضی شکل و یا دایره ای پانچ شده است. تیغه کرکره ها از دور نمای زیبایی به فروشگاه ها در حالت بسته می دهد.

برای اطلاعات تکمیلی کرکره برقی حتماً لازم است که شما انواع تیغه کرکره برقی را بشناسید، کرکره های برقی به شکل کلی از یکسری اجزای ثابت مثل قاب و فریم برخوردار می‌باشند. کرکره های برقی این قابلیت را دارند که با نمای ساختمان همرنگ و هم گون شوند.از دیگر نکات مهم کرکره برقی می توان به تیغه های مختلف کرکره برقی اشاره کرد.

در فروشگاه ها تیغه های کرکره برقی معمولاً با شکل بیضی و یا دایره‌ای پانچ شده وجود دارند. تیغه های کرکره برقی باعث میشوند که نمای مکانی که از آنها استفاده می شود، از دور نمای زیبا باشد. به شکل کلی تیغه های کرکره برقی به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند که از مهمترین انواع تیغه کرکره برقی می توان به تیغه های آلومینیومی، تیغه های استیل و تیغه های شفاف یا پلی کربنات اشاره کرد. که هر کدام دارای معایب و مزایای منحصر به فرد خود می باشند.

انواع کرکره برقی

معایب و مزایای مدل کرکره برقی گیتر

یکی دیگر از مدل های کرکره برقی مدل گیتر است که مزایای این کرکره بسیار زیاد است و باعث امنیت بیشتر مغازه و یا فروشگاه شما باشد. اگر بخواهیم به نقطه ضعف آن اشاره کنیم می توانیم بگوییم که در زمان بالا و پایین آوردن کرکره برقی, صدای بسیار زیادی ایجاد می شود که باعث آلودگی صوتی و آزار افراد نزدیک به کرکره می شود.

یکی از انواع مدل های کرکره برقی مدل گیتر می باشد، که دارای مزایا و معایبی می باشد مزایای کرکره مدل گیتر بیشمار هستند، اما از مهمترین آنها می توان امنیت بالای این نوع از کرکره های برقی اشاره کرد، که همین ویژگی و مزیت باعث شده است تا از این نوع کرکره برقی برای مغازه و فروشگاه ها استفاده شود.

اگر بخواهیم به بررسی نقطه ضعف این گونه از کرکره های برقی اشاره کنیم باید بگویم که این کرکره‌ها در زمان باز و بسته شدن صدای بسیاری تولید می کنند، که باعث آلودگی صوتی و آزار افراد نزدیک به کرکره می شوند.

کاربردهای مختلف کرکره برقی پنجره ای

کرکره برقی ها تنها برای مغازه یا فروشگاه ها استفاده نمی شود بلکه مدل هایی مانند کرکره برقی پنجره ای داریم که معمولا برای ساختمان های که امنیت پایینی دارند و یا اجناس قیمتی در آنجا نگهداری می شود,استفاده می شود.

کرکره برقی پنجره ای دو مدل است یکی به صورت دستی و دیگری به صورت برقی که مدل برقی با ریموت و یا دکمه سخت افزاری بالا و پایین می شود. در حالی که کرکره برقی مدل پنجره ای در برابر باد و آب و همچنین احتراق از مقاومت بالایی برخور دار می باشد.

این کرکره برقی ها معمولا در نگهداری انرژی و صرفه جویی هزینه ها تاثیر بسزایی دارند. می توانیم با داشتن این کرکره های برقی هزینه های یک فرشگاه و یا یک خانه را کاهش دهیم. نصب کرکره پنجره دستی موجب افزایش زیبایی نمای منازل، ویلاها و ادارات می‌شود.

در این قسمت از مقاله اطلاعات تکمیلی کرکره برقی به بررسی کاربردهای مختلف کرکره برقی پنجره می پردازیم. کرکره برقی این روزها فقط برای فروشگاه و مغازه ها استفاده نمی‌شود بلکه مدل هایی مانند کرکره برقی پنجره وجود دارد که برای ساختمان هایی که باید امنیت آنها بالا باشد و یا اجناس قیمتی در آن نگهداری می شود مورد استفاده قرار می گیرد. کرکره برقی پنجره ای معمولاً در دو نوع دستی و برقی در بازار وجود دارد. مدل برقی این پنجره با یک ریموت یا دکمه سخت افزاری بالا و پایین می‌شود.

کرکره برقی پنجره ای مقاومت بالایی در برابر باد و سایر شرایط جوی مانند بارش های شدید، تگرگ و همچنین احتراق دارد و همین موضوع باعث شده است تا خیلی از افراد از این محصول استفاده کنند.

این نوع از کرکره های برقی توانمندی بسیاری در حفظ انرژی و در نهایت صرفه‌جویی هزینه‌ها برای مصرف کنندگان دارد. شما می توانید با داشتن کرکره های برقی هزینه های یک فروشگاه و یک خانه را به شکل کلی کاهش دهید. یکی از ویژگی های کرکره برقی پنجره این است که شما می توانید با نصب آن باعث افزایش زیبایی نمای منزل و ویلاها شوید

 

 

مزایای استفاده از رسیور در کرکره برقی

همه کرکره های برقی هم به صورت دستی و هم به صورت برقی بالا پایین میشود.متعلقات و تیغه کرکره پنجره دستی همگی باید با پوشش ضدزنگ و مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی باشند تا زیبایی آن همواره حفظ شود. کرکره پنجره دستی را می‌توان به‌صورت اتوماتیک به‌وسیله ریموت از راه دور باز و بسته و کنترل کرد که در این حالت با نصب موتور و رسیور امکان‌پذیر می‌باشد. تیغه و کرکره های برقی و مدل های مختلف آن که در شرکت درآذین استفاده می شود و برای کاربر نصب می شود از جنس درجه یک اروپایی با کیفیت بالا استفاده می شود.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *