اطلاعات نهایی در رابطه با کرکره برقی

اطلاعاتی در رابطه با کرکره برقی

 

برای استفاده بهتر از کرکره برقی بهتر است اطلاعاتی در رابطه با کرکره برقی داشته باشید. معمولا از یک تیغه در ساختار کرکره برقی استفاده می شود که این تیغه ها به وسیله یک موتور حرکتی و برقی بالا و پایین می رود. در ادامه توضیحات می توانیم به موضوعاتی دیگری چون انواع کرکره برقی و چگونگی حرکت آن ها صحبت کنیم.

 

 

انواع تیغه کرکره برقی

کرکره های برقی به طور کلی از یک سری اجزای ثابت مانند فریم و قاب برخوردارند. کرکره های برقی را می توان با نمای ساختمان همرنگ کرد. از نکات دیگر در ارتباط با کرکره برقی می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که در فروشگاه ها تیغه کرکره برقی معمولا به صورت بیضی شکل و یا دایره ای پانچ شده است. تیغه کرکره ها از دور نمای زیبایی به فروشگاه ها در حالت بسته می دهد.

 

معایب و مزایای مدل کرکره برقی گیتر

 

انواع کرکره برقییکی دیگر از مدل های کرکره برقی مدل گیتر است که مزایای این کرکره بسیار زیاد است و باعث امنیت بیشتر مغازه و یا فروشگاه شما باشد. اگر بخواهیم به نقطه ضعف آن اشاره کنیم می توانیم بگوییم که در زمان بالا و پایین آوردن کرکره برقی, صدای بسیار زیادی ایجاد می شود که باعث آلودگی صوتی و آزار افراد نزدیک به کرکره می شود.

 

کاربردهای مختلف کرکره برقی پنجره ای

 

کرکره برقی ها تنها برای مغازه یا فروشگاه ها استفاده نمی شود بلکه مدل هایی مانند کرکره برقی پنجره ای داریم که معمولا برای ساختمان های که امنیت پایینی دارند و یا اجناس قیمتی در آنجا نگهداری می شود,استفاده می شود.

کرکره برقی پنجره ای دو مدل است یکی به صورت دستی و دیگری به صورت برقی که مدل برقی با ریموت و یا دکمه سخت افزاری بالا و پایین می شود. در حالی که کرکره برقی مدل پنجره ای در برابر باد و آب و همچنین احتراق از مقاومت بالایی برخور دار می باشد.

این کرکره برقی ها معمولا در نگهداری انرژی و صرفه جویی هزینه ها تاثیر بسزایی دارند. می توانیم با داشتن این کرکره های برقی هزینه های یک فرشگاه و یا یک خانه را کاهش دهیم. نصب کرکره پنجره دستی موجب افزایش زیبایی نمای منازل، ویلاها و ادارات می‌شود.

 

 

مزایای استفاده از رسیور در کرکره برقی

همه کرکره های برقی هم به صورت دستی و هم به صورت برقی بالا پایین میشود.متعلقات و تیغه کرکره پنجره دستی همگی باید با پوشش ضدزنگ و مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی باشند تا زیبایی آن همواره حفظ شود. کرکره پنجره دستی را می‌توان به‌صورت اتوماتیک به‌وسیله ریموت از راه دور باز و بسته و کنترل کرد که در این حالت با نصب موتور و رسیور امکان‌پذیر می‌باشد. تیغه و کرکره های برقی و مدل های مختلف آن که در شرکت درآذین استفاده می شود و برای کاربر نصب می شود از جنس درجه یک اروپایی با کیفیت بالا استفاده می شود.

 

 

021-44107148

 

021-44107149