شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

نکاتی درباره انتخاب درب اتوماتیک شیشه‌ ای

انتخاب مناسب درب اتوماتیک شیشه ای

  انتخاب  درب اتوماتیک  متناسب با نیاز هر ساختمان همواره یکی از دغدغه‌های مالکین ساختمان‌ها و مسئولین خرید و تدارکات ارگان‌های دولتی و خصوصی می‌باشد. کارشناسان فروش و واحد طراحی شرکت دُرآذین همواره پس از شنیدن دقیق نیازهای مشتری و بررسی محل اقدام به پیشنهاد فنی خود همراه با نقشه‌های مرتبط می‌نمایند. برای انتخاب مناسب درب اتوماتیک شیشه ای با ما همراه باشید.  

در این مقاله قصد داریم:

انتخاب مناسب درب اتوماتیک شیشه ای

  شما را با پارامترهای اصلی تأثیرگذار در انتخاب انواع درب اتوماتیک شیشه‌ ای آشنا نماییم. پارامترهای ارزیابی درب‌های اتوماتیک بر اساس نوع کاربرد آن‌ها و فضایی که مورداستفاده قرار می‌گیرند تغییر می‌یابد اما تعدادی از این پارامترها به صورت عمومی می‌بایست مورد توجه خریداران گرامی قرار گیرد.  

پایداری :

یکی از مهم‌ترین پارامترها پایداری است . این پارامتر به دلیل غیرقابل سنجش بودن آن در زمان خرید ، آیتمی پنهان در خرید است . برای سنجیدن این پارامتر یکی از مرسوم‌ترین راه‌ها رجوع به سابقه کالا در بازار می‌باشد . ولی برخی شرکت‌های تولیدکننده با ارائه مراحل تست‌های مشخص می‌توانند ارزیابی صحیحی از این پارامتر به مشتریان خود ارائه نماید .

سرعت :

سرعت حرکت لنگه‌های درب پارامتر مهمی است که برخلاف نامش که بیانگر میزان مسافت در واحد زمان است ، به عواملی چون پایداری حرکت ، وزن و  عمر مفید قطعات مرتبط است. این پارامتر در صورتی که بالای ۱.۲ متر بر ثانیه باشد باعث افزایش خدمات پس از فروش وآسیب‌ رسانی به قطعات و حتی مصرف‌کنندگان می‌گردد و همچنین در صورتی که پایین‌تر از ۰.۷ متر بر ثانیه باشدباعث برخورد افراد با درب می‌شود. این نشانگر عدم وجود موتور و مدار کنترل باکیفیت بر روی درب می‌باشد .   انتخاب درب شیشه ای اتوماتیک   علاوه بر این وجود رابطه مستقیم این پارامتر با وزن لنگه‌ها مشخص می‌نماید که  قابلیت انعطاف به‌کارگیری درب برای محیط‌هایی با مشخصات فیزیکی متفاوت تا چه اندازه می‌تواند باشد .

وزن قابل‌حمل :

این پارامتر تابعی از وزن لنگه‌ها و سرعت و نوع موادی است که برای ساخت لنگه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد ، است . که هرچقدر وزن افزایش یابد سرعت کاسته خواهد شد . بنابراین برای ارزیابی آن بایستی کلیه پارامترهای نامبرده را با یکدیگر ارزیابی نمود .  

محدودیت تردد:

محدودیت در میزان تردد نیز یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در انتخاب درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌باشد. انتخاب درب اتوماتیک بدون محدود در میزان تردد برای اماکن پرتردد و شلوغ معیار مهمی است که در زمان خرید درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌بایست مورد توجه قرار گیرد. درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای شرکت دُرآذین به دلیل استفاده از موتور دانکر ساخت کشور آلمان تماما بدون محدودیت در میزان تردد به مشتریان گرامی ارایه می‌گردند.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *