شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

بررسی مشخصات درب اتوماتیک تاشو

آشنایی با درب اتوماتیک تاشو

 

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو با امکان تا شدن برای داخل دهانه های کم عرض بسیار مناسب است. زیرا این نوع درب اتوماتیک شیشه ای راه حل منحصر به فرد ی برای راهروها ، کریدورها و ورودی هایی ست که برای نصب سایر دربهای اتوماتیک محدودیت جدی وجود دارد. برای آشنایی با درب اتوماتیک تاشو با ما همراه باشید.

 

انواع درب تاشو اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک در انواع مختلفی عرضه می شوند که از انواع رایج درب اتوماتیک که از لحاظ کاربر هم آسان هستند درب های تاشو فولدینگ یا همان نوع اتوبوسی هستند .

درب اتوماتیک فولدینگ (اتوبوسی) folding درب های اتوماتیک تاشو در عرض کم بیشترین باز شوندگی را به محیط عرضه می دارند و سرعت و عملکرد خوبی دارند. معمولا از این نوع درب برای زمانی که بازشوی دهانه ورودی در کم است، اما به بازشوی حداکثری نیاز است استفاده می شود.

 

حالت های درب اتوماتیک تاشو

  • حالت باز
  • نیمه باز
  • تمام قفل
  • اتوماتیک

مشخصات درب اتوماتیک تاشواین سیستم نیز می توان را میتوان با سیستم های حفاظتی و نظارتی مانند سیستم های کنترل تردد و سیستم اعلام حریق و غیره را تطبیق گردد.

در ضمن درب اتوماتیک تاشو را می شود به گونه ای طراحی کرد که فقط به یک سمت باز شود. این نوع برای مکان هایی با تردد زیاد و نامحدود مناسب است و حرکتی بسیار نرم و بیصدا دارد.

از خصوصیات دیگر این نوع محصول می توانیم به تنوع در رنگ بندی کاور و فریم ها و شیشه تکجداره و دوجداره اشاره کنیم.

 

ویژگی های بارز درب اتوماتیک تاشو

کاهش شعاعی که درب در آن باز و بسته می گردد و عملیات خود را انجام می دهد (در مقایسه با درب اتوماتیک لولایی معمولی در فضای محدود).

  • سرعت بالا در باز و بسته شدن درب
  • قابل استفاده در فضاهای محدود
  • توان مصرفی کمتر نسبت به درب اتوماتیک لولایی معمولی
  • مورد استفاده در مکانهایی که نیازمند امنیت بالا می باشند.

سیستم درب اتوماتیک تاشو را می توان به انواع سیستم های امنیتی مانند فتوسل ها ، لبه های امنیتی safety edge ، فلاشر، قفل الکتریکی ، چراغ راهنما و ضربه گیرهای لاستیکی واقع برلبه های لت درب و تیرک افقی پایین درب.

همچنین سیستم های کنترل ورودی مثل کارت هوشمند، کی پد، کارت خوان سیستم های بارکد، فرستنده های رادیویی RFID مجهز کرد. سیستم های امنیتی نصب شده بر روی درب مانند فتوسل ها از برخورد احتمالی درب با موانع جلوگیری می نماید.

همچنین در حین تشخیص وجود مانع ، سبب صدور دستور توقف درب و معکوس گردانیدن حرکت درب می شوند و فلاشرها نیز نشانگر این می باشند که درب در حال انجام عملیات است.

 

شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در شرکت در آذین تماس بگیرید.

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

 

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *