بررسی ویژگی های کرکره برقی اتوماتیک

معرفی کرکره برقی اتوماتیک

 

راهنمای انتخاب بهترین مدل کرکره برقی اتومات

از گذشته تا به امروز اختراعات زیادی در راستای بالا بردن امنیت فضاهای مختلف صورت گرفته است که شاید با وجود درب های ضد سرقت و یا مقاوم، تامین نشود. یکی از این موارد، کرکره است. کرکره ها چه در نمونه‌های سنتی و چه نمونه کرکره برقی اتوماتیک ، دارای شیوه محافظتی تقریبا مشابهی هستند. در پایین به بررسی و معرفی کرکره برقی اتوماتیک میپردازیم.

 

تفاوت کرکره ها

کرکره‌ها پس از بسته شدن، صفحه‌ای نسبتا یکپارچه ایجاد می‌کنند و از این طریق، مانع ورود افراد می‌شوند. کرکره‌های سنتی دارای ایرادها و معایب مختلفی در مقایسه با کرکره‌های برقی هستند.

کرکره های سنتی برای باز و بسته شدن، نیاز به نیروی انسانی دارند و سرو صدای نسبتا زیادی در هنگام حرکت ایجاد می‌کنند، همچنین مقاومت نسبتا پایینی در برابر ضربه‌های محکم و خم‌شدگی دارند.

به علاوه نیاز به مراقبت‌هایی نظیر روغن‌کاری دارند. در نهایت، فرم یکنواخت و نامتناسب آن با فضای اطراف، از ویژگی‌های منفی این نوع کرکره است. کرکره سنتی عموما برای مغازه‌ها به کار می رود و برای همه ابعاد و طول دهنه‌ها قابل پیاده‌سازی نمی‌باشد.

 

تاثیر شرایط جوی بر عملکرد کرکره برقی

کرکره برقی به آسانی در برابر باد و باران عمل می کند. از دیگر مزایای استفاده از کرکره می توان به سازگار بودن با همه شرایط جوی، امنیت و عمر بیشتر تاثیر شرایط جوی بر عملکرد کرکره برقینسبت به درهای قدیمی و سنتی اشاره کرد.

لازم به ذکر است که قطعی برق نیز خللی در عملکرد کلی کرکره ایجاد نمی کند ، زیرا کرکره برقی با دست نیز قابل حرکت می باشد.

خرید کرکره های برقی به این معنی است که شما در حفظ حریم خصوصی و امنیت خانواده سرمایه گذاری کرده اید . برای اینکه درب منازل و یا سایراماکن به آسانی باز و بسته شود ، نصب درب اتوماتیک پیشنهاد می شود.

بعنوان مثال هنگام پارک خودرو در پارکینگ ، دیگر نیازی به پیاده شدن و باز کردن در نیست. پس این محصول به گونه ای طراحی و تولید شده است که به راحتی خراب نشود و علاوه بر امنیت، رفاه را نیز برای شما به ارمغان بیاورد.

 

انواع کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی پارکینگ

در گذشته ساختمان های کمتری در شهر دیده می‌شد که برای درب پارکینگ خود از کرکره استفاده کنند اما با افزایش استفاده از کرکره‌های برقی، از این کرکره‌ها به عنوان جایگزینی برای درب پارکینگ استفاده شد.

کرکره برقی مغازه

همچنین از کرکره برقی می‌توان به عنوان جایگزینی برای کرکره‌های دستی مغازه‌ها استفاده کرد. این کرکره‌ها علاوه بر زیبایی بیشتری که نسبت به کرکره‌های معمولی دارند امکان چاپ کرکره برقی را هم فراهم می‌کنند و صاحبان کسب و کار می‌توانند لوگو یا طرح دلخواه خود را بر روی کرکره چاپ کنند.

 

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی اتوماتیک بستگی به انواع، تیغه و مدل کرکره دارد، کرکره برقی ما از جنس‌ها و موتورهای مختلفی ساخته می‌شوند و همچنین بر اساس نیاز و فضای مورد نظر شما قیمت‌ های مختلفی را دارا هستند، از کرکره‌ برقی می‌توان در مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و یا ساختمان‌ها و بانک‌ها استفاده کرد. برای آشنایی و معرفی کرکره برقی اتوماتیک و یا خرید آن با کارشناسان ما در شرکت درآذین تماس بگیرید.

 

021-44107148

 

021-44107149