تاریخچه تعمیر درب اتوماتیک

 

درب های اتوماتیک اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و بعد از مدتی در ایران هم مخاطب پیدا کرد و مدتی از کالاهای چینی در این تکنولوژی استفاده شد. با گذشت زمان مشخص شد قطعات از کیفیت بالایی برخوردار نبودند و رفته رفته دچار فرسودگی شدند. با رایج شدن استفاده از این نوع دربها، بحث تعمیرات انواع درب اتوماتیک نیز به میان آمد.

از آنجایی که مردم ما لیاقت استفاده از برترین کیفیت و بالاترین خدمات را دارند ولی به هر حال انتخاب با خود مشتریست, ما با استفاده از انواع محصولات خدمتگذار مردم خواهیم بود ولی کیفیت خدمات ما در تعمیر درب اتوماتیک افتخار ماست.

قابل ذکر است که تعمیر درب اتوماتیک یک کار تخصصی می باشد. البته با آموزش دوره ای کوتاه مدت سعی دارند در این بازار برای خود جایی باز کنند که همه یکبار مصرف خواهد بود و فقط برای یکبار مشتری را جذب کرده, ولی به خاطر کیفیت پایین خدمات به زودی در بازار محو خواهند شد.

 

بخش های قابل تعمیر انواع درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک شامل چندین بخش می باشد: درب اتوماتیک پارکینگ (تعمیر درب ریموت)، تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر قطعات مکانیک که خود شامل گیربکس و متعلقات آن می باشد.

تعمیر درب اتوماتیک یکی از ملزومات حرفه های امروزی در هر منطقه است. چرا که با توجه به پیشرفت تکنولوژی درصد بالایی منازل بخصوص آپارتمان ها از درب اتوماتیک استفاده می کنند که نصب , خدمات و تعمیر درب اتوماتیک را به یک حرفه پر مخاطب تبدیل کرده است.

 

تعمیر انواع درب اتوماتیک

مزیت های درب اتوماتیک شیشه ای

درب شیشه ای اتوماتیک امن تر از درب سکوریت می باشد و خود این موضوع باعث پر مصرف بودن این درب می شود. خوب است بدانید که شیشه سکوریت فقط بر اثر ضربه به گوشه های آن باعث شکستن آن می گردد. در درب برقی از فریم المینیوم استفاده می گردد و چهار گوشه شیشه عایق می شود و امکان شکستن ان دیگر صفر است.

 

قطعات تشکیل دهنده درب برقی

موارد تشکیل دهنده درب برقی :  موتور کنترل باکس منبع تغذیه ریل و کاور 4 عدد هنگر تسمه و تسمه گیر هرزگرد مادون لایی در چشمی 2 عدد ریموت کلید تغیر حالت هدایت کننده درب و فریم درب که تمام این قطعات مصرفی و باعث خرابی درب می شود که برخی از قطعات مکانیکی و الکترونیکی میباشد. برای مثال چند مورد خرابی  درب اتوماتیک شیشه ای را توضیح خواهیم داد:

 

هزینه تعمیر انواع درب اتوماتیک

هزینه تعمیر بستگی به نوع خرابی و مدل درب دارد و می تواند بسیار متفاوت باشد و باید ابتدا توسط کارشناس مربوطه مورد بازدید قرار گیرد و بعد از آن برآورد هزینه شود. همچنین قطعات یدکی نیز مدل ها و کیفیت های متفاوت دارند که روی قیمت تاثیرگذار است.

 

انواع خدمات تعمیرات درب پارکینگی و ریلی

نصب درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک و هزینه تعمیر

جهت تعمیرات انواع درب اتوماتیک و یا برآورد هزینه آن می توانید با کارشناسان ما در واحد فنی تماس حاصل نمایید. گروه تعمیرکاران شرکت درآذین به صورت تخصصی تعمیرات انواع درب های اتوماتیک را در کمترین زمان ممکن انجام می دهند.

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸