اطلاعاتی در مورد جک درب پارکینگ

نکاتی درباره جک درب پارکینگ

جک پارکینگ و که به آن کنترل از راه دور قفل نیز گفته می‌شود، درواقع ابزاری بوده که می‌تواند به افزایش کیفیت زندگی کمک کند. این دستگاه سالیان زیادی است که به ساخت می‌رسد. اما در چندین سال اخیر سعی شده تا با کیفیت و قابلیت‌های بیشتری به بازار عرضه شود. جک درب کنترل از راه دور یک دستگاه مکانیکی بسیار قوی بوده که به درب های لولایی پارکینگ و کارگاه‌ها اتصال پیدا می‌کند و باعث شده تا افراد بتوانند با فشردن یک دکمه روی ریموت در را باز و بسته کنند.

این جک ها شما این امکان را فراهم می کنند تا برای باز و بسته کردن پارکینگ از خودروی خود خارج نشده و تنها با فشردن ۱ دکمه بتوانید درب پارکینگ را بدون صرف هیچ‌گونه انرژی باز و بسته کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را درمورد جک درب پارکینگ به شما ارائه دهیم.

برای مشاوره و ثبت سفارش انواع جک درب پارکینگ و یا اطلاع از لیست قیمت جک پارکینگی می توانید با کارشناسان ما در شرکت درآذین با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-44107148

021-44107149

راهنمای خرید جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ چیست

جک پارکینگ سالیان زیادی است که به تولید می‌رسد اما در چندین سال در سال‌های جدید با سطح کیفی بالایی و مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این درب‌ها می‌توان برای مجتمع های مسکونی، اداری، تجاری و تمام مکان‌هایی که می‌خواهند ودر ورودی آن ها یک درب اتوماتیک قرار داشته باشد، انتخاب مناسبی است. یکی از بهترین مدل‌های این درب های امنیتی در کشور ایتالیا به ساخت رسیده است. همچنین علاوه‌بر مدل‌های خارجی مدل‌های داخلی جک پارکینگی که تولید شده بسیار با کیفیت و کاربردی هستند. این محصولات روی درهای تک درب و دو درب در سایز، وزن و ترافیک مختلف نصب می‌شوند.

به این شکل دسته‌ های یک‌طرفه درب‌های تک لنگه و دو طرفه درب های دو لنگه به شما این امکان را برای شما فراهم کرده تا درب‌ها را به‌ راحتی باز و بسته کنید درنتیجه می‌توانید با استفاده از یک ریموت بدون نیاز به بدون وجود هیچ‌گونه سختی و در زمان مناسب درب پارکینگ و یا مکان‌های دیگر را باز کنید و بدون این‌که لازم باشد از خودرو خارج شوید

تاریخچه استفاده از جک پارکینگ در کشور

جک درب پارکینگی جزء محصولاتی بوده که حدوداً ۱۵ سال است  به کشور ما وارد می شود. این محصول که در زمان‌های گذشته فقط در ساختمان‌های بسیار لوکس نصب می شد، در حال حاضر برای تمامی ساختمان‌ها استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید: ویژگی های درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی

لیست قیمت جک درب پارکینگ

 

مزایای استفاده از درب‌های اتومات

یکی از بهترین مزایای استفاده از درب های اتوماتیک وضعیت بازدهی این بود که دیگر این است که شما دیگر مجبور نیستید به شکل دستی در را باز و بسته کرده و مسافت زیادی را بر انگار طی کنید. همچنین دیگر نیازی به پیاده شدن از خودرو را بر رفت ‌و آمد نخواهد بود و این می‌تواند تا حد بسیار زیادی باعث افزایش آرامش ساکنین ساختمان شود. درحال‌حاضر افراد تمایل دارند تا در اکثر مکان‌ها از این درب‌ها استفاده کنند. جک درب پارکینگ تا حد بسیار زیادی به شما کمک می‌کند و شما می‌توانید با تنظیم کردن آن و این درب‌ها را به شکل اتوماتیک باز و بسته کنید. همچنین این محصولات نسبت‌ به قابلیت‌هایی که دارند دارای قیمت مناسبی بوده بنابراین شرایط خرید آن‌ها برای همه افراد فراهم است.

ساختار جک پارکینگ

ساختار جک درب پارکینگ به شرح زیر است:

 جک بازویی

جک بازویی درواقع ابزاری برای جهت انتقال نیروی الکتریکی به شکل هیدرولیکی یا مکانیکی است.

کنترل از راه دور

ابزار ارتباطی کاربر با مرکز فرمان می‌باشد.

 چشمی

به دلیل این ‌که سیستم دارای مادون قرمز است، چشم وسیله نقلیه شما را تشخیص دهد و به ‌طور خودکار درب باز و بسته می‌شود.

 مرکز فرمان

همان طور که از نام این قسمت معلوم است، عملکرد فرمان روشن و خاموش کردن جک ها را به‌ عهده دارد.

فلاش

فلاش درواقع پیام مرکز فرمان را با نشانه‌ های هشدار دهنده و آلارم به نمایش می‌گذارد.

برای آَشنایی با کرکره برقی پنجره ای و کاربرد‌های مختلف آن کلیک کنید…

 نگهداری از جک درب پارکینگ

برای نگه‌داری و محافظت از جک درب پارکینگ و موارد زیر توجه کنید:

  • تمیز کردن چشمی‌ها
  • تعویض باتری کنترل از راه دور پس‌از مدت زمان طولانی
  • در نظر گرفتن سایبان برای چشمی در فصل تابستان
  • در زمستان حتماً از فایبرگلاس برای پوشاندن موتور جک درب اتوماتیک درب پارکینگ استفاده کنید.
  • در فصول سرد بهتر است تمام بخش‌های ریل، غلطک، جک و فنر را روغن ‌کاری کنید.
  • حتماً به صدا و نحوه‌ی باز و بسته شدن درب توجه داشته باشید تا در صورت شنیدن صدای اضافه شده و کوچیک‌ترین گیری بتوانید آن را برطرف کنید.