عوامل موثر در خرید درب شیشه ای اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای چیست؟

 

به انواع درهایی گفته می شوند که به صورت شیشه ای ساخته و طراحی شده اند. این درب ها متشکل از یک اپراتور جهت باز وبسته کردن لت ها می باشند و یک ست فریم وشیشه به اشکال و فرم های متنوع که جهت جداسازی فضا ها برای کارفرمایان محترم طراحی شده است. این مدل از درب هادارای انواع و اشکال گوناگون می باشند و تقریبا محدودیت خاصی درابعاد واشکال ندارند. ضمن اینکه برای تمامی فضاهای موجود در اماکن محتلف مدل های کاربردی به جهت اجرا وجود دارد. شما میتوانید برای خرید انواع درب اتوماتیک شیشه ای با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی خاص درب شیشه ای اتوماتیک

خرید انواع درب اتوماتیک شیشه ای

برای ایجاد ذهنیت خوب برای مراجعه کنندگان، اکثرساختمان ها ترجیح می دهند درب اتوماتیک را برای ورود افراد به ساختمان داشته باشند.

درب های اتوماتیک امروزه به دلیل ویژگی های خاص خود بین تمامی سازنده ها محبوب هستند. درب های اتوماتیک علاوه بر اینکه ورودی بسیار آسان، برای مراجعه کنندگان فراهم می آورند،نمایی بسیار شیک به ساختمان شما می بخشند.

 

مزایای استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک

  • جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایشی و سرمایشی
  • اصطحلاک پایین با استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک
  • حداقل تولید صدا در استفاده از این درب
  • سازگاری درب شیشه ای اتوماتیک با هر نوع دکوراسیون
  • کنترل دسترسی

 

قطعات مصرفی درب اتوماتیک شیشه ای

ریل درب شیشه ای: ریل درب شیشه ای از جنس آلومینیوم سخت و از جمله قطعات مهم و اساسی یراق الات درب اتوماتیک شیشه ای است. ریل معمولا با رنگ آنادایز (نقره ای) عرضه می شود ولی برحسب سلیقه کارفرما می توان با تغییر رنگ کوره ای و طلایی و انواع رنگ ها دیگر، آن را با نما و محیط هم سو کرد.

سنسور درب اتوماتیک: سنسور درب های اتوماتیک شیشه ای به دو نوع مختلف با استفاده های متفاوت است: نوع اول (سنسور عقابی) که عملکردی دایره شکل دارد. نوع دوم (سنسور چشم پرده ای) است که قیمت بالا و عملکردی متفاوت دارد. به صورت خطی عمل می کند و جلوگیری از باز شدن بیهوده و کمترین هدر رفت انرژی در درب اتوماتیک می شود.

قیمت درب برقی اتوماتیکموتور درب اتوماتیک: از موتور های درب اتوماتیک می توان در دو نوع انکوردار و مدل ساده را نام برد.

کنترل باکس: تمام دستورات به وسیله ریموت و سنسورهای چشمی دریافت و به موتور انتقال می یابد. کنترل باکس دارای یک صفحه کلید دستی یا دیجیتال و یا ولومی است که تنظیماتی مانند میزان بازشو، سرعت بازشدن، سرعت بسته شدن، مدت زمان باز ماندن و . . . را دریافت و در حافظه خود ثبت می کند.

هنگر یا غلتک ها: غلتک ها وظیفه نگه داشتن لت های متحرک شیشه ای را دارند که با توجه به حرکت موتور لت ها را به حرکت در می آورند.

هرزگرد: نقطه مقابل موتور و دیگر طرف ریل بسته می شود. دور رفت و برگشت موتور و هنگرها به وسیله تسمه کامل می شود.

کاور: همه ی قطعات به وسیله یک کاور هم رنگ پوشیده می شوند که این کار خود چند دلیل دارد. حفظ ظاهر و کامل کردن زیبایی درب شیشه ای اتوماتیک از دید بیننده دومین عامل حفاظت ازقطعات درب اتوماتیک در برابر ضربه است.

 

قیمت موتور درب اتوماتیک شیشه ای

در اکثر موارد برای دستگاه‌های در بازکن اتوماتیک از موتورهای تک فاز استفاده می‌شود. این موتورهای درب اتوماتیک باید قابلیت چپ‌گرد راست‌گرد شدن داشته باشند. لذا از موتورهای تک فاز با دو سیم‌پیچ مشابه استفاده می‌شود که با سری قرار گرفتن یک خازن با هرکدام از سیم‌پیچ‌ها می‌توان جهت حرکت موتور را تغییر داد. معمولاً ۴ سیم از موتور خارج می‌شود که یک سیم به‌عنوان ارت و دوسیم دیگر به دو سر خازن وصل می‌گردند و یک سیم مشترک است.

تمام سیم‌های موتور در انتها به پایانه‌های مدار الکترونیکی وصل می‌شوند. این موتورها در توان‌های ۵۰ وات تا ۱۰۰۰ وات برای درب اتوماتیک مختلف از نظر اندازه و وزن مورد استفاده قرار می‌گیرد. تنها در مورد درب‌های دو لنگه از دو موتور استفاده می‌شود ولی در بقیه موارد یک موتور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

شما میتوانید برای مشاوره و یا خرید انواع درب اتوماتیک شیشه ای با کارشناسان شرکت درآذین تماس بگیرید

 

021-44107148

 

021-44107149