شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

نکاتی درباره درب اتوماتیک تا شونده

آشنایی با درب اتوماتیک تا شونده

 

درب اتوماتیک تا شونده که آکاردئونی و یا اتوبوسی و یا فولدینگ هم می نامند. عملکرد این درب ها به صورت خطی و یا ریلی و همینطور از رو و یا بیرون هم قابل راه اندازی است . مهم ترین مزیتی که یک درب اتوماتیک تاشو به ما میدهد درصد باز شدن درب در فضای کم و کم عمق می باشد. به صورتی که اندازه بازشویی این سیستم به حدود ۸۷ درصد پهنای دهنه با ورودی که درب اتوماتیک در آن جایی که نصب شده می باشد.

 

درب شیشه ای اتوماتیک تاشو به دلیل سرعتی که در باز و بسته شدن دارد قابل استفاده است و پر کاربرد ترین محصول در بین سایر محصولات اتوماتیک شیشه ای است.

زمانی که درب اتوماتیک شیشه ای برای باز شدن و بسته شدن نیاز دارد دو الی چهار ثانیه است و فقط باید این مورد را در نظر بگیریم که این زمان هم میتواند درب اتوماتیک تا شوندهتغییر بکند. با توجه به سیستم برنامه ریزی و زمانی که تعیین میشود نسبت به هر متر به ثانیه است.

و این نوع درب در مکان هایی که تردد در آنجا زیاد است و همچنین در این مکان ها اگر فضای برای ایستادن نباشد این درب های اتوماتیک تاشو قابل استفاده می باشد و بسیار حائز اهمیت است.

درب های اتوماتیک تاشونده و یا همان درب اتوماتیک فولدینگ با توجه به وجود دستگاه محرکه و تحرک درآوردن درب میتواند در تمامی ۲۴ ساعته شلانه در هفت روز هفته بدون ایجاد الودگی صوتی کار بکند .

همچنین در باز و بسته شدن سرعت درب های شیشه ای اتوماتیک تاشو نسبت به سایر درب های شیشه ای اتوماتیک خیلی بیشتر است. و از جهتی دیگر توانایی باز و بسته کردن نامحدود را دارا می باشد که این ویژگی موجب شده تا از این مدل درب اتوماتیک در محیط های پر تردد استفاده شود.

 

ویژگی های درب های اتوماتیک تاشونده

۱-بدون محدودیت بودن تردد
۲-مجهز به موتور دانکر بودن
۳-مجهز بودن به پنل های نمایش دهنده وضعیت درب اتوماتیک قابل نصب بروی کاور
۴- مجهز به مقطع ریل قابل تعویض سختکاری شده و لاستیک های عایق برای جلوگیری صدا
۵-پر قدرت سریع و بی صدا
۶-ارائه بیشتر میزان قابل بازد شدن برای تردد و مکان های کم جای با عرض کم
۷-سیستم ماژولار با قبلیت سریع قطعات درب اتوماتیک تاشو

شرکت درآذین با توجه به سابقه چند ساله در موضوع فعالیت درب ها و کرکره های برقی اتوماتیک شیشه ای و یا غیر شیشه ای میتواند مشاوری متخصص در این زمینه باشد و اگر در نظر دارید که  یک درب اتوماتیک شیشه ای تاشو و یا سایر محصولات را خریداری ، نصب و یا راه اندازی بکنید شرکت درآذین میتواند به عنوان همراه و فعال در این موضوع به صورت دائم قادر به ارائه خدمات باشد.

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *