درب اتوماتیک تلسکوپی

انواع درب اتوماتیک تلسکوپی

در این نوع درب ها معمولا بیشتر فضایی از باز شدن را به کاربری ارائه میدهد. در سالیان پیش همچنین درب های خیلی کم و به ندرت در ایران دیده میشد و چند سالی است که این درب بسیار رواج پیدا کرده است. در قدیم یک موضوع غیر ضروری و تجملی و شیک رواج داشت ولی با گذشت زمان میتوانیم بگوییم که امروزه درب اتوماتیک تلسکوپی در اکثر مکان های عمومی پر تردد و حتی کم تردد مانند بانک و فروشگاه ها و حتی بعضی از ادارات هم رواج پیدا کرده و همگی از این امکان بسیار مناسب استفاده میکنند.

 

اگر چه نصب درب اتوماتیک تلسکوپی در نمای ساختمان و جلوه های آن تاثیر بسزایی دارد ولی موضوعاتی در نقش جذب مشتری به ساختما شما هم وجود دارد که میتوانیم اشاره کنیم. از جمله میتوانیم به این موضوع اشاره بکنیم که وقتی مشتری وارد ساختمان میشود  با فضای بیرون و در نتیجه کاهش هزینه های درب اتوماتیک تلسکوپیتهویه مطبوع ساختمان اشاره کرد.

نگه داری انرژی دربهای شیشه ای اتوماتیک فک با به خدمت گرفتن تکنولوژی روز دنیا و همکاری دانشگاهی در دانمارک موفق به طراحی راداری با کاربری دوگانه برای دربهای اتوماتیک شیشه ای گردیده است .

همچنین استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای امنیت ساختمان را افزایش داده و میتوان با اتصال آن به انواع تجهیزات کنترل تردد، از عبور و مرور افراد غیرمجاز جلوگیری نمود.

درب های اتوماتیک شیشه ای را می توان براساس ظاهر به چهار گروه تقسیم نمود که عبارتند از اسلایدینگ (مسطح)، اسلایدینگ (مسطح) تلسکوپی، منحنی و دوار.

 

ویژگی ها

1-تولید شده توسط تمامی استاندارد های روز دنیا
2-دارای قفل های برقی توسط قفل هایی که دارد میتوانند استفاده کرد تا از جلوی باز شدن جلوگیری کند
3-دارای حرکت هایی که توسط میله های پلیمری که دارد میتوان آرام و سریع کرد
4- درب اتوماتیک تلسکوپی متناسب به فضاهای کم عمق و کم عرض
5-دارای سیستم متشکل از تکنولوژی کاملا الکترونیکی و مکانیکی با کارایی متفاوت
6-جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود صدا و گرد و غبار
7-دارای سیستم هوشمند ضدبرخورد درب ها به افراد

نتیجه گیری

شرکت درآذین با توجه به سابقه چندین و چند ساله ای که در این زمینه دارد میتواند به شمایی که در سر دارید که یک درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی برای ساختمان و مجتمع اداری و تجاری برقرار بکنید به عنوان یک مباشر و مشاور متخصص و با داشتن کادری مجرب همراه و پشتیبان شما باشد. پس اگر خواستار یک درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی شده اید میتوانید با مشاورین مهندسین ما در ارتباط باشید.

 

 

021-44107148

 

021-44107149