شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

فروش انواع درب اتوماتیک در اهواز

درب اتوماتیک در اهواز

 

یکی از مواردی که از ما پرسیده میشود خرید درب اتوماتیک در اهواز  می باشد؟ برای خرید درب اتوماتیک در اهواز باید به نکات مختلفی توجه نمایید تا بتوانید با بهترین کیفیت این درب ها را خریداری نمایید. شهرستان اهواز یکی از شهرستان های جنوبی کشور می باشد و دارای آب و هوای بسیار گرم و خشکی دارد .

تمامی کسبه در این شهرستان برای داشتن یک هوای متعادل در فضای محل کار خود در فصل تابستان باید از درب ها و پنجره هایی استفاده نمایند که هوای خنک از این درب ها به بیرون نفوذ نکند و به راحتی فضای داخلی را خنک کند. در نتیجه درب های اتوماتیک یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در این شهرستان می باشد.

اما خرید از این شهرستان را باید بدانید چگونه انجام دهید و یا اگر به دنبال خرید درب ارزان قیمت اما با کیفیت هستید با ما در ادامه همراه باشید. ما در ادامه می خواهیم تا در رابطه با درب های اتوماتیک و روش های خرید ارزان این محصول را در شهرستان اهواز برای شما بیان کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

فروش درب اتوماتیک در اهواز


خرید ارزان قیمت درب های اتوماتیک در اهواز

پیش تر به این مورد اشاره شد که اگر در شهرستان اهواز هستید و قصد خرید ارزان قیمت درب های اتوماتیک را دارید باید به برخی از موارد دقت نمایید. نکته ای که باید در این میان به آن توجه کنید این روش نه تنها برای شهرستان اهواز بلکه برای افرادی که در کلیه شهرستان ها ساکن هستند و به دنبال خرید ارزان قیمت این نوع درب ها هستند کاربرد دارد. خرید درب های اتوماتیک در واقع فصلی نبوده زیرا چه در زمستان و چه در تابستان در واقع این درب ها محافظت بسیاری از هوای داخلی فضا می کند و مانع از خروج آن می شود پس در نتیجه فصلی نیست.

از مهم ترین مواردی که برای خرید درب اتوماتیک در شهرستان ها و تهران بسیار تاثیر دارد نوع موتور آن می باشد. موتور های درب های اتوماتیک به دلیل تفاوت هایی که در نحوه عملکرد خود دارند دارای قیمت های مختلفی می باشد و این تفاوت عملکرد ها در واقع به میزان درخواست حرکت شما بستگی دارد. به زبان عامیانه اگر بخواهیم این مورد را برایتان توضیح دهیم اگر شما دارای یک کسب و کاری هستید که نیاز به باز و بسته شدن درب ها زیاد می باشد در نتیجه باید از موتور های قوی نیز استفاده نمایید.

 

{برای دانستن اطلاعات بیشتر در زمینه موتور دانکر انکودر میتوانید روی لینک زیر کلیک نمایید}

موتور درب شیشه ای برقی یا دانکر انکوردار

کاربرد درب اتوماتیک در اهواز

درب های اتوماتیک همان طور که دارای انواع مختلفی می باشد میتوان گفت دارای کاربرد های مختلفی می باشد. درب های اتوماتیک شامل : چرخشی و کشویی تاشو و چرخان می باشد که دارای کاربرد های مختلفی می باشد.

کاربرد این درب ها شامل:


قیمت درب اتوماتیک در اهواز


درب های کشویی

این درب ها عموما برای مکان هایی استفاده می شود که دارای ترافیک های دو جهته ای هستند و این درب ها در تنظیمات به صورت های مختلفی قابل تنظیم می باشد به عنوان مثال میتوان این درب ها را به صورت تلسکوپی تنظیم نمود.

درب های چرخشی

اگر سطح مورد نظر شما دارای متراژ و حجم کمی می باشد در نتیجه این گزینه بهترین و مناسب ترین گزینه می باشد. این نوع درب ها همان اپراتور و یا موتور تنها به به حرکت دادن دائمی درب نیاز داشته و به میزان عبور و مرور توجهی ندارد.

درب های تاشو

این نوع درب ها عموما در فضاهایی که خود دارای مشکل از طریق مکانی هستند بسیار پیشنهاد می شود این درب ها هم از طرف داخل و هم از طرف بیرون قابل باز و یا بسته شدن می باشد.

مزیت های استفاده از درب های اتوماتیک در مکان های تجاری 

در یک واحد تجاری در زمانی که یک کاربر و یا ارباب رجوع وارد میشود اولین چیزی که بیشتر برای آنها مد نظر می باشد نوع دیزاین و نمای کلی واحد های تجاری شماست. در نتیجه درب های اتوماتیک در اولین مرحله به زیبایی مکان های تجاری شما می افزاید. در مرحله دوم همان طور که در بالا تر به این مورد اشاره شد این درب ها به خوبی می توانند از هوای داخلی مکان های شما به خوبی محافظت نمایند. مورد سوم راحتی شما و کاربران است ،این درب ها برای باز و یا بسته شدن و از لحاظ بهداشتی برای شما بسیار مناسب می باشد.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع