درب اتوماتیک در کرج

درب اتوماتیک در کرج

 

اگر قصد خرید درب اتوماتیک در کرج را دارید با ما در ادامه همراه باشید. درب اتوماتیک در کرج دارای قیمت های مختلفی می باشد و این قیمت ها را نیز به نسبت پارامتر های مختلفی تعین میکنند که در این مقاله میخواهیم 3روش قیمت گذاری در شهرستان کرج را برای شما عزیزان توضیح دهیم.

شهرستان کرج یکی از توابع اطراف تهران محسوب میشود و در واقع به عنوان حومه دارای آب و هوای نسبتا مناسبی می باشد. برای اقدام به خرید درب اتوماتیک در کرج باید در ابتدا به استعلام قیمت ها بپردازید . کما آنکه در واقع تعین قیمت درب اتوماتیک در کرج و تهران و کلیه شهرستان ها با توجه به موتور و کیفیت موتور آن تعین میشود در واقع دو مورد از مهم ترین موارد نوع موتور و کیفیت آن می باشد که میتواند قیمت را برای شما معین نماید.

انواع درب اتوماتیک در کرج و تهران 

نصب درب اتوماتیک در کرجدرب اتوماتیک یکی از مواردی می باشد که در جهت رفاه و آسایش کاربران خود تولید شده و دارای زیبایی خاصی نیز می باشد. درب های اتوماتیک دارای انواع مختلفی می باشد و برای خرید آن باید به تمامی مدل های آن به درستی و کامل اگاهی داشته باشید تا بتوانید در مسیر درست یک خرید موفق قرار بگیرید.

این درب ها عبارت است از :

  • درب های اتوماتیک لولایی
  • درب اتوماتیک کرکره برقی
  • کشویی جک ریلی
  • زیرسقفی سکشنال

در ادامه هر کدام از این موارد را برای شما بیان می کنیم.

 

درب های اتوماتیک لولایی

این نوع از درب هایی می باشد که به صورت تک لنگ و یا دو لنگ بر حول یک محور افقی چرخش دارند.

 

درب کرکره ای 

در واقع کرکره ها نیز جزو درب های اتوماتیک می باشد که به عنوان یکی از پر کاربرد ترین موارد در صنعت درب اتوماتیک می باشد. این مدل از درب های اتوماتیک در واقع بسیار پر کاربرد برای مکان های تجاری می باشد. استفاده از این نوع کرکره ها و یا همان درب های اتوماتیک بیشتر برای مغازه توصیه شده است به دلیل کم جا بودن کرکره این نوع را بیشتر به مشتری پیشنهاد میدهیم.

 

درب اتوماتیک کشویی

این نوع از درب ها عموما دارای کاربری نفری است یعنی بیشتر برای احترام به کاربرها و رعایت بهداشت مورد استفاده قرار میگیرد. زیرا با این نوع درب ها دست هیچ گونه تماسی رو نداشته است. در این نوع درب ها از فریم های آلمینیومی و شیشه بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد به همین دلیل دارای زیبایی ظاهری بسیار بالایی می باشد.

خرید درب اتوماتیک در کرجاگر به دنبال درب هایی هستید که از حدر رفتن انرژی گرمایشی و سرمایشی جلوگیری نماید پیشنهاد در آذین استفاده از این درب ها بوده و میتوان گفت این درب ها تا 80 درصد از حدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی جلوگیری می نماید. درب های اتوماتیک کشویی دارای درزگیر های مویی می باشد که در واقع از ورود حشرات و نفوذ گرد و خاک و صدا جلوگیری می نماید.

 

درب های اتوماتیک سکشنال در کرج 

این نوع از درب ها در واقع دارای درجه محافظتی بالایی در برابر رطوبت می باشد. درب های سکشنال را در زبان فنی کار ها درب های زیر سقفی نام برده شده است و میتوان گفت از چندین پنل ساخته شده که با استفاده از قطعات فولادی به یک دیگر متصل می شود. موارد کاربردی این درب ها استفاده در پارکینگ ها و مکان هایی می باشد که پر تردد است و دارای سرعت بسیار مناسبی می باشد.

 

خرید ارزان قیمت درب اتوماتیک در کرج

 

اگر به دنبال خرید درب اتوماتیک با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت هستید ما در این قسمت میخواهیم 3 مورد را ذکر کنیم که با استفاده از این سه روش میتوانید اقدام به خرید درب های ارزان نمایید.

  • روش اول خرید از مراکز و نمایندگی ها می باشد نمایندگی ها به دلیل نداشتن واسطه ها و دلالین میتوانید به راحتی یک خرید مناسب داشته باشید.
  • خرید در یک بازه زمانی مناسب! یکی از مواردی که شما عزیزان به ان توجه نمیکنید خرید در فصول و تایم های مناسب می باشد.
  • حتما قبل از خرید اقدام به استعلام قیمت از نمایندگی ها نمایید تا بتوانید قیمت ها را به درستی برسی نمایید.

 

021-44107148

 

021-44107149