نکاتی درباره درب اتوماتیک شیشه ای درآذین

مشخصات درب اتوماتیک شیشه ای در دُرآذین

 

معرفی درب اتوماتیک شیشه ای درآذین

درب اتوماتیک شیشه ای در درآذین دارای مشخصه های مختلفی است که بعنوان معیار های سنجش کیفیت و کارایی درب های این تولیدکننده مورد استفاده قرار می گیرد.

از مهمترین این مشخصه ها می توان به سرعت باز و بسته شدن، بیشترین نرخ تردد، کیفیت و دوام اجزای درب اتوماتیک (کیس، چشمی، موتور و …)، ظاهر زیبا، نوع فریم مورد استفاده، کیفیت شیشه (وابسته به کارخانه ی تأمین کننده شیشه) و از همه مهمتر خدمات پس از فروش جامع و سریع شرکت ارائه دهنده ی آن اشاره نمود.

 

انواع درب اتوماتیک شیشه ای درآذینمزایای درب شیشه ای

یکی از مزایای درب شیشه ای برقی در کنار ایمنی و امنیت جلوگیری از هدر رفت گرما و سرما و بهینه نمودن مصرف انرژی می باشد. درب های اتوماتیک شیشه ای از دو ساختار تشکیل شده اند:

اپراتور
فریم شیشه

 

انواع درب

انواع درب های شیشه ای شامل درب شیشه ای کشویی ، مدل تلسکوپی ، منحنی و لولایی می باشد. همچنین اجزای تشکیل دهنده این نوع از درب ها شامل تسمه ، فولی هرزگرد ، چشم های الکترونیکی ، کنترل باکس ، ریل و هنگرها می باشد.

نحوه عملکرد به این صورت است که ابتدا برق ۲۲۰ ولت وارد منبع تغذیه شده و به برق ۲۴ ولت برای تغذیه موتور و مرکز کنترل تبدیل می شود. مدار فرمان عملکرد موتور و قفل برقی را بر اساس اطلاعات دریافتی از رادارها و سایر سنسورهای امنیتی کنترل می کند. در صوتی که رادار حضور فرد را تشخیص دهد ، مدار فرمان به موتور دستور حرکت داده و نیروی حال از آن به کمک تسمه انتقال قدرت به هنگرها منتقل می شود.

 

تفاوت درب اتوماتیک با درب های قدیمی

در گذشته به علت عدم پیشرفت تکنولوژی فقط از درب های قدیمی استفاده می شد. امروزه به دلیل افزایش جمعیت و تمایل به ایجاد راحتی و آسایش بیشتر، از تجهیزات ساختمانی مدرن استفاده می شود.

یکی از مزایای درب اتوماتیک شیشه ای نسبت به درب قدیمی را می توان عدم نیاز به استفاده از دست و نیروی بدنی برای باز و بسته کردن درب می باشد.

این ویژگی موجب استفاده راحت و آسان افراد معلول و کسانی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند، می شود.

از دیگر مزایای درب اتوماتیک شیشه ای می توانیم به امنیت آن اشاره کنیم. ایمنی این درب ها به علت هماهنگی با سیستم های حفاظتی مانند دزد گیر و مشخصات درب اتوماتیک شیشه ای در دُرآذینهمچنین به کار بردن شیشه سکوریت که یک شیشه ی ایمن می باشد، بسیار بالا می باشد. درب های معمولی و قدیمی این خواص را ندارند.

 

درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی برای کاربرد های فراگیر

دو لت که برای باز شدن درب به صورت کشویی به دو سمت مخالف هم حرکت می کنند یک جریان عبور بهینه ای تضمین می کند حتی در حالت هایی که تردد بالا ( نا محدود ) داریم. سیستم حس گری که در داخل محفظه پشتیبانی سیستم به طور کاملأ ایمن نصب و محافظت شده است حرکت های عبور و مروری افراد را ردیابی می کند.

 

محصولات ما

درب اتوماتیک شیشه ای ،درب شیشه ای اتوماتیک ،درب اتوماتیک،کرکره برقی ،کرکره پنجره ،کرکره برقی شفاف

امید است با تلاش بی وقفه این مجموعه باعث رشد و شکوفایی گوشه ای از صنعت پویای کشور عزیزمان ایران باشیم. با عنایت پروردگار متعال و بکار گیری از بهترین و مجرب ترین پرسنل ، آماده ارائه هرگونه خدمات و رفع نیاز شما مشتریان گرامی در سراسر کشور می باشد.

مشبریان محترم می توانند جهت مشاوره رایگان درباره درب اتوماتیک شیشه ای در دُرآذین با کارشناسان ما تماس حاصل نمایند.

 

021-44107148

 

021-44107149