درب اتوماتیک کرو

درب شیشه ای اتوماتیک کرو یا منحنی

 

درب اتوماتیک کرو برای اماکن و محل هایی طراحی شده است که از نظر نما و معماری، به صورت نیم دایره یا کمانی از دایره می باشد. قوس اینگونه دربها به درخواست و سلیقه مشتریان و بسته به نیاز محل در نظر گرفته می شود.

دربهای نیم گرد نیز همانند دربهای کشویی و تلسکوپی شامل طرحهای متنوعی برابر نیاز و درخواست مشتریان می باشد. دربهای اتوماتیک منحنی از نظر نمای ظاهری ، یکی از زیباترین نماهای درب اتوماتیک را دارا می باشد و به ساختمان یا محل مورد نظر جلوه خاصی می بخشد .

 

نحوه کار درب اتوماتیک شیشه ای کرو

مدل های مختلف درب شیشه ای اتوماتیک کرو یا منحنی

این درب ، عملکردی شبیه درب اتوماتیک کشویی دارد. با این تفاوت که لنگه های آن بصورت منحنی یا نيم گرد دارد. دربهاي شیشه ای نيمگرد نیز میتواند چهار لنگه یه دو لنگه باشدکه بصورت کشویی باز و بسته می شوند.

به این صورت که لنگه متحرک موقع باز شدن بر روی لنگه ثابت می‌نشیند درب اتوماتیک منحنی کنترل پنلی در قسمت بالايي درب است که موتور ،غلطک ها،تسمه، و دیگر اجزایی تشکیل دهنده درآن قرار گرفته است.

 

موارد استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک کرو

استفاده از درب اتوماتیک کرو به دليل ساختار و نوع عملکرد ظاهری بسیار زیبا و خاص مناسب برای اماکنی است که لوکس و خاص بودن برای انها از اهمیت بالای برخورد دار است مورد استفاده قرار می گیرد.

مانند:

  • هتلها
  • سالنهای همایش
  • رستوران ها
  • نمایشگاهها و…

درب اتوماتیک شیشه ای گرد نسبت به درب اتوماتیک شیشه ای کشويي نیاز به فضاي بیشتری دارد.

این سیستم ها با استفاده از تکنولوژی روز دنیا جزء لاینفک ساختمان ها، اماکن تجاری و مراکز صنعتی شده است. درب های اتوماتیک خانگی، امنیت و آرامش را برای شما و زیبایی را برای ساختمان شما به ارمغان می آورد.

 

انواع محصولات ما عبارتند از :

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدی ، درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی،درب اتوماتیک تاشو،درب اتوماتیک گردان،

درب اتوماتیک کرو

چشم انداز شرکت دُر آذین پدید آوردن سیستمی مورد اعتماد، جهت ارائه خدمات به مشتریان می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

021-44107148

 

021-44107149