شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

نکاتی در مورد درب اتوماتیک گردان

نکاتی در مورد درب اتوماتیک گردان

آنها برای مکان هایی که هدر رفت هوا و اختلاف دما داخل و بیرون زیاد است، بیشترین کارایی را دارد.

آنها با فرمت کاری که همیشه باز و همیشه بسته می باشد، در افزایش امنیت و به حداقل رساندن میزان تلفات انرژی نقش موثری ایفا می کند. علاوه بر این کار را برای عبور و مرور و اماکن پر رفت و آمد مانند بانک ها بسیار ساده کرده است.

ولی با این تفاوت نیروی آن به موتور کوچکی انتقال یافته است.

 

جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در گروه صنعتی درآذین از طریق شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

درب اتوماتیک شیشه ‌ای چرخان جز درب های اتوماتیک می باشد  که از شیشه ساخته شده است و به صورت چرخان باز و بسته می‌ شود. این درب‌ ها در بسیاری از محیط‌ های داخلی و خارجی اعم از مغازه‌ ها، سالن‌ های اداری، بیمارستان‌ ها، هتل ‌ها، فروشگاه‌ ها و غیره استفاده می ‌شوند.

درب اتوماتیک شیشه‌ ای چرخان معمولاً دارای یک موتور الکتریکی و سیستم کنترل هوشمند می باشد که با استفاده از سنسورهای مختلفی مانند سنسور حرکت و سنسور فشار هوا، درب را باز و بسته می‌ کنند. این درب‌ ها می‌ توانند به صورت یک درب تک برگ یا دو برگ باشند و در صورت نیاز می‌ توانند با اضافه کردن سیستم ایمنی مانند سیستم ضربه‌ گیر و سیستم خروج اضطراری نیز به آن ها افزایش امنیت داد.

 

فروش درب های کرو

 

بیشتر بخوانید: درب اتوماتیک شیشه ای و ویژگی های کاربردی آن

انواع درب اتوماتیک چرخان

همان طور که در قسمت فوق هم اشاره شد، این نوع از درب ها هم، از انواع گوناگونی برخوردار هستند که هر یک از آن ها با توجه به ویژگی و کارایی هایشان با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره شده است.

  •  سیستم بر حسب وزن
  •  سیستم حسگرهای متداول که در انواع دربه ای اتوماتیک شیشه ای استفاده می شود

این وضعیت به این صورت می باشد که حسگرها در کف زمین و جلوی درب نصب می گردد.

درب اتوماتیک شیشه ‌ای دو برگ چرخان

درب اتوماتیک شیشه ‌ای دو برگ چرخان معمولاً دارای سیستم‌ های حسگر می باشند که قادر به تشخیص حرکت و وجود اشیا در مسیر درب است. این حسگرها باعث می‌ شوند که در صورت وجود اشیا در مسیر درب، عملکرد درب متوقف شده و احتمال برخورد با اشیا را کاهش دهند.

این نوع درب‌ ها از طریق مکانیسمی مانند موتورها، برق و سیستم‌ های قفل و بازشویی کنترل می‌ شوند. عملکرد درب‌ های شیشه ‌ای دو برگ چرخان می ‌تواند از راه دور با استفاده از کنترل ‌های الکترونیکی یا از طریق دکمه‌ ها و سوئیچ ‌های موجود در محل نصب درب کنترل شود.

درب اتوماتیک شیشه ‌ای تک برگ چرخان

درب شیشه‌ای تک برگ چرخان تنها از یک برگ شیشه ‌ای تشکیل شده است و قابلیت چرخش دارد. این درب ها هم به صورت اتوماتیک باز و بسته می ‌شود. اکثرا از این درب در محیط‌های تجاری، اداری و مسکونی مورد استفاده می کنند.

درب شیشه‌ ای تک برگ چرخان معمولاً دارای محور چرخش در کنار یک یا چند برنامه کنترلی است. با استفاده از سیستم‌ های حسگری و کنترلی، درب قادر به تشخیص حرکت و وجود اشیا در مسیر خود می ‌شود. این حسگرها به درب اجازه می ‌دهند در صورت وجود اشیا در مسیر، عملکرد درب را متوقف کرده و برخورد با اشیا را جلوگیری کند.

درب اتوماتیک شیشه ‌ای دو برگ لنگری

در این نوع درب، دو برگ شیشه ‌ای به صورت لنگری باز و بسته می ‌شوند. این نوع درب ‌ها معمولاً در محیط ‌هایی مانند مراکز خرید و مغازه‌ ها استفاده می ‌شوند. به علاوه، برای افزایش امنیت درب‌ های اتوماتیک چرخان می ‌توان سیستم ‌های ایمنی مانند سیستم‌ های ضربه‌ گیر، سیستم ‌های خروج اضطراری و سیستم‌ های تشخیص دود نصب کرد.

برای آشنایی با کرکره برقی پنجره کلیک کنید.

نحوه قرار گرفتن لنگه های درب چرخان

در درب اتوماتیک شیشه‌ ای دو برگ لنگری، لنگه ها معمولاً در زیر و بالای درب قرار دارند و به صورت عمودی به دیوار یا ستون ‌های پشتی درب نصب می‌ شوند. همچنین، بسته به نوع درب و اندازه آن، ممکن است برای قرار گیری لنگه ‌ها در بالای درب از برجستگی ‌های خاصی استفاده شود.

لنگه های درب به وسیله پیچ و مهره به دیوار یا ستون ‌های پشتی درب نصب می ‌شوند. برای نصب لنگه‌ ها، ابتدا محل نصب لنگها را بر روی دیوار یا ستون ‌های پشتی درب با دقت مشخص کنید و سپس با استفاده از دستگاه حفاری، در دیوار یا ستون ‌های پشتی درب پیچ ‌های مورد نیاز را بگیرید. سپس لنگه ‌ها را به وسیله پیچ و مهره در محل مورد نظر نصب کنید و سپس درب را بر روی لنگه ‌ها قرار دهید و از پیچ‌ های دیگر برای بستن درب استفاده کنید. در صورت نیاز به نصب درب اتوماتیک شیشه ‌ای دو برگ لنگری، بهتر است این کار را به یک تکنسین مجرب و متخصص انجام دهید تا بتوانید از نصب صحیح و ایمن آن اطمینان حاصل کنید.

از یک استوانه شیشه ای که بصورت ثابت و گرد می باشد.

که دارای ورودی و خروجی می باشد و سه لنگه متحرک که با زاویه ۹۰درجه به هم متصل شده و در مرکز این استوانه قرار دارد که بصورت پره ای حرکت می کند که شبیه یک منشور می باشد.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *