کرکره برقی شفاف پلی کربنات
خرداد ۱۹, ۱۳۹۸
درب اتوماتیک تا شونده
خرداد ۱۹, ۱۳۹۸

 

یکی دیگر از نام های درب های برقی درب اتوماتیک است . که درب های هستند که میتواند بدون دخالت دست درب را باز و بسته کرد.ساخت درب اتوماتیک یا درب برقی تاثیر خوبی در نمای ساختمان ها و مراکز خرید و فروشگاهها و همینطور در ساختمان های دولتی و تاسیسات و پایه و اساس یک ساختمان در زیبایی موثر هستند

معمولا و اکثرا تمامی خانه های نوساز و حتی تا ۸ سال ساخته شده از درب برقی در درب های ساختمان استفاده کرده اند که با استفاده از ریموت میتوان درب برقی را باز وبسته نمود و دیگر نیازی به نگه داری چند دسته کلید و سنگینی آن در جیب ها نمی باشد

اقسام درب های برقی

از دیگر مزیت های درب برقی یا همان درب اتوماتیک میتوانیم به مواد و قطعات درب اتوماتیک یا درب برقی با توجه به نوع درب ها تفاوت دارد. به عنوان نمونه و مثال میتوانیم اشاره کنیم که در قطعات درب شیشه ای اتوماتیک با قطعات کرکره برقی متفاوت است .ولی تمامی این درب های برقی و یا همان درب های اتوماتیک یک شباهت و یا خصوصیت مشترک دارند و آن هم این است که تمام آن ها از یک مدل موتور مخصوص استفاده میشود.

درب برقی موجب سهولت در رفت و آمد و همچنین بالاتر رفتن امنیت شده است . یکی دیگر از مزایای مهم استفاده از درب برقی این است که می توان برای به حرکت در آمدن آن به جز استفاده از انرژی برق از انرژی پاک خورشیدی هم استفاده کرد . درب برقی در انواع گوناگون در شرکت السا تولید میشود . برای مثال : کرکره پنجره ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب شیشه ای اتوماتیک ، درب کرکره ای و … که همگی جز انواع درب برقی تولید شده در این شرکت هستند.

در نتیجه گیری این پست میتوانیم بگوییم که از ابتدا به این موضوع میپردازیم که درب برقی یا همان درب اتوماتیک از چندین سال است که دنیا و ایران استفاده میشود و همچنین این درب ها خیلی بهتر است نسبت به درب های سنتی و قدیمی و سبک تر است و اینکه درب های برقی و اتوماتیک بدون دخالت دست به صورت اتوماتیک باز و بسته میشود و یک سری از این نوع درب ها که در پارکینگ ها استفاده میشود و با ریموت باز و بسته میشود و نیازی به داشتن چندین به کلید نیست و این نوع درب های برقی در صرفه جویی و بهینه سازی انرژی و هزینه ها بسیار تاثیر بسزایی دارد.

شرکت درآذین با توجه به سابقه چندین و چند ساله ای که در درب ها و کرکره های برقی و اتوماتیک دارد میتواند شما را که قصد خرید و نصب و یا راه اندازی درب برقی و یا درب اتوماتیک شیشه ای دارید را به عنوان یک متخصص با تجربه در این زمینه به همراه داشته باشید و اگر قصد خرید را اط همین شرکت داشته باشید مهندسین و مشاورین درآذین در روزهای کاری با توجه به ساعات مشخص شده قادر به ارائه خدمات می باشند.

مشاوره رایگان 09195184497