شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

درب شیشه ای اتوماتیک تاشویی یا اتوبوسی

درب شیشه ای اتوماتیک اتوبوسی

  مورد استفاده درب شیشه ای اتوماتیک اتوبوسی در جایی می باشد که مشتریان درب با مشکل محدودیت فضا روبرو باشند. از نظر ساختاری هم درب های اتوماتیک تاشو بسیار شبیه به دربهای اتوماتیک لولائی می باشند. با تفاوت در ظاهر که به جای این که دو قسمت لت ها به دو قسمت دیگر لولا میشوند و این دو لت را حاصل می کند که به دیوار نصب می شود . دو لت لولا شده به دیوارهای اطراف و یک لت لولا شده به هر یک از این لت ها وجود خواهد داشت. در بعضی از موقع ها فقط یک لت به دیوار نصب می شود ،که در بخش دو قسمتی که به هم لولا شده را به سمت از دیوار لولا و نصب میکنند  

خصوصیات درب اتوماتیک اتوبوسی

درب اتوماتیک تاشو یکی از امتیازات بزرگ درب اتوماتیک تاشو نسبت به درب های اتوماتیک لولایی کاهش شعاع عملکرد  یا شعاع حرکتی و باز و بسته شدن آنها می باشدکه این ویژگی در مکان هایی که نیاز به فضای اشغالی کمتری دارند از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند. سرعت عملکرد درب اتوماتیک تاشو نسبت به سایر دربهای اتوماتیک فوق العاده می باشد و از قابلیت تردد بالا و بدون محدودیت برای استفاده های مداوم و نامحدود و پیوسته  برخوردار می باشند. ویژگی مذکور یکی از دلایل عمده استفاده  از درب اتوماتیک تاشو در محیط های پر ترافیک می باشد. عملکرد مکانیزمی که دارد درب اتوماتیک تاشو به شکلی است که به صورت روان و ساده و بدون سروصدا حرکت می کند درب اتوماتیک تاشو در مواردی که امنیت بالا از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد و همچنین سرعت باز و بسته شدن نقطه بحرانی و شاخص می باشد به کار گرفته می شود که با استفاده از آن زمان انتظار افراد برای عبور از درب به مقدار بسیار زیادی کاهش یافته و عملکرد سریع درب را تضمین می نماید. ملزم به ذکر است که درب اتوماتیک تاشو بین ۲ الی ۴ ثانیه باز و بسته میشود که می توانیم بگوییم که این باز و بسته شدن و زمانبندی که گفته شده محسوب بر هر متر از باز شدن درب می شود.    

 ویژگی های بارز درب اتوماتیک تاشو

  • سرعت بالا در باز و بسته شدن درب
  • قابل استفاده در فضاهای محدود
  • توان مصرفی کمتر نسبت به درب اتوماتیک لولایی معمولی
  • مورد استفاده در مکانهایی که نیازمند امنیت بالا می باشند.
درب اتوماتیک شیشه ای تاشو درآذین به دلیل داشتن ظاهری شکیل و زیبا هر سلیقه ای را پوشش می دهد. این درها از جنس درجه یک آلومینیومی ساخته می شوند که رضایت و ایمنی را به همراه دارند.    
مشخصات درب های شیشه ای اتوماتیک تاشو
درب های شیشه ای اتوماتیک تاشو از دو طرف باز می شوند: عرض و دهنه بین ۸۰۰ تا ۱۴۰۰ میلی متر می باشد.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع