شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

درب های شیشه ای اتوماتیک

آشنایی با مزایای درب شیشه ای اتوماتیک

 

در سالیان پیش همچنین درب های خیلی کم و به ندرت در ایران دیده میشد و چند سالی است که این درب بسیار رواج پیدا کرده است و در قدیم یک موضوع غیر ضروری و تجملی و شیک رواج داشت ولی با گذشت زمان میتوانیم بگوییم که امروزه درب اتوماتیک شیشه در اکثر مکان های عمومی پر تردد و حتی کم تردد مانند بانک و فروشگاه ها و حتی بعضی از ادارات هم رواج پیدا کرده و همگی از این امکان بسیار مناسب استفاده میکنند. برای شناخت هر بهتر مزایای درب شیشه ای اتوماتیک با ما باشید.

اگر چه نصب درب شیشه ای در نمای ساختمان و جلوه های آن تاثیر بسزایی دارد ولی موضوعاتی در نقش جذب مشتری به ساختما شما هم وجود دارد که میتوانیم اشاره کنیم. از جمله میتوانیم به این موضوع اشاره بکنیم که وقتی مشتری وارد ساختمان میشود  با فضای بیرون و در نتیجه کاهش هزینه های تهویه مطبوع ساختمان اشاره کرد.

درب های شیشه ای اتوماتیک

جلوگیری از اتلاف انرژی

 

نگه داری انرژی دربهای شیشه ای با به خدمت گرفتن تکنولوژی روز دنیا و همکاری دانشگاهی در دانمارک موفق به طراحی راداری با کاربری دوگانه برای دربهای اتوماتیک شیشه ای گردیده است .

همچنین استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای امنیت ساختمان را افزایش داده و میتوان با اتصال آن به انواع تجهیزات کنترل تردد، از عبور و مرور افراد غیرمجاز جلوگیری نمود.

درب های اتوماتیک شیشه ای را می توان براساس ظاهر به چهار گروه تقسیم نمود که عبارتند از اسلایدینگ (مسطح)، اسلایدینگ (مسطح) ، منحنی و دوار.

 

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای :

۱-تولید شده توسط تمامی استاندارد های روز دنیا
۲-دارای قفل های برقی توسط قفل هایی که دارد میتوانند استفاده کرد تا از جلوی باز شدن جلوگیری کند
۳-دارای حرکت هایی که توسط میله های پلیمری که دارد میتوان آرام و سریع کرد
۴-متناسب به فضاهای کم عمق و کم عرض
۵-دارای سیستم متشکل از تکنولوژی کاملا الکترونیکی و مکانیکی با کارایی متفاوت
۶-جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود صدا و گرد و غبار
۷-دارای سیستم هوشمند ضدبرخورد درب ها به افراد

 

نتیجه گیری :

پس اگر خواستار یک درب شیشه ای شده اید میتوانید با مشاورین و مهندسین ما در ارتباط باشید. ما به عنوان یک مباشر و مشاور متخصص و با داشتن کادری مجرب همراه و پشتیبان شما هستیم.

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *