شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

دسته بندی درب اتوماتیک

آشنایی با تقسیم بندی درب اتوماتیک

درب اتوماتیک درهایی با یک سیستم هوشمند هستند این سیستم هوشمند به گونه ای طراحی شده است که بتواند شرایط را به راحتی و بدون نیاز به ورود به دست و فشار از طریق مواد تشکیل دهنده مانند موتورها، پانل ها، جعبه های دنده و موارد دیگر تشخیص دهد آنها حتی کنترل از راه دور دارند همچنین قادر به حرکت افقی و عمودی است.

برای دسته بندی محصولات بیشتر و کاربردهای بیشتر از درب های تمام اتوماتیک و پیشرفته می توانید مقالات سایت ما را مطالعه نماید.

بزای گسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در خصوص نصب درب اتوماتیک و لیست قیمت تماس بپیرید:

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

تقسیم بندی درب اتوماتیک

بیشتربخوانید: کرکره برقی شیشه ای

تقسیم بندی درب اتوماتیک

درب نوسان اتوماتیک:

درهای اتوماتیک را که دارای یک حرکت افقی در اطراف یک خط تفصیلی یا یک خط هستند تقسیم می کند.

کرکره های الکتریکی اتوماتیک:

این درب ها با فاصله دور می تواند توسط ریموت عمل کند بدون آسیب به قسمتهای الکتریکی درب باز و بسته می شودهمچنین ضد زنگ زدگی، فرسایش اسیدی و بازی است که در تمام شرایط آب و هوایی بسیار مقاوم هستند و بر خلاف درب های کرکره ای، آنها باید نسبت به اتوماتیک ایمن تر باشند در صورت قطع برق، این درها نیز می توانند به صورت دستی باز و بسته شوند.

درب اسلاید اتوماتیک یا تراشه سوکت:

این درها یک قطعه هستند و در انتهای درب اسلاید می شوند و به چپ و راست حرکت می کنند.

درب پارکینگ خانه:

درهای پارکینگ خانگی از جمله درهای مورد استفاده در ایمنی در ساختمانهای مسکونی است همچنین در گذشته ما نیاز داشتیم از ماشین پیاده شویم و درب را به صورت دستی باز کنیم سپس وارد پارکینگ شویم و دوباره درب را ببندیم و اما امروزه با پیشرفت فناوری درب، درها مجهز به موتور مکانیکی و گاهی هیدرولیک هستند که می توانید دکمه درب را باز کرده و ببندید.

درهای شیشه ای یا اتوبوسی:

انواع مدل های درب شیشه ای به چند دسته تقسیم می شوند که امروزه به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند درب های شیشه ای کشویی رایج ترین درب ساختمانها است و درب های شیشه ای اتوماتیک نسبت به درب های دسته ای باکیفیت تر و پیشرفته تر است.

کرکره برقی پنجره چیست؟ برای گسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

قوانین درهای اتوماتیک چیست؟

امروزه با پیشرفت فناوری بسیاری از افرادی که از درهای سنتی و دستی استفاده می کنند با توجه به فضای خود درهای اتوماتیک را انتخاب و استفاده می کنند در اصل یکی از اصلی ترین دلایلی که درب های مدرن جایگزین درهای قدیمی می شوند این است که استفاده از درهای اتوماتیک آسان تر است و می تواند آنها را از درهای سنتی آسانتر کند.

انواع مدل های درب پارکینگ و دربهای اتوماتیک منازل

۱- درب کشویی
۲- درب اتوماتیک دولنگه
۳- درب اتوماتیک زیر سطحی
۴- درب اتوماتیک زیرسقفی یا سکشنال
۵- کرکره اتوماتیک یا درب های اتوماتیک رولاپ

تکنیک درهای اتوماتیک

درهای اتوماتیک با کمک سنسورها کار می کنند سنسورها دقیقا آنچه را که انتظار می رود انجام می دهند آنها حرکت همه چیز را زنده می کنند سنسورها حاوی انواع مختلفی هستند که می توانند چیزهای مختلفی مانند صدا، نور، وزن و سایر درهای اتوماتیک را با سنسورهای نوری یا موتور درک کنند که می توانند در بالای گروهی از درها یا مناطق اتوماتیک نصب شوند قسمت بالایی یا طرف قاب درب اتوماتیک باید مراقب شود.

هنگامی که این سنسورهای نوری یا جنبشی چیزی را احساس می کنند درها را باز می کنند و سپس بسته می شوند بنابراین وقتی با گروهی از درهای اتوماتیک برخورد می کنید به محض نزدیک شدن به سنسورها باز می شوند.

در این رابطه بخوانید:نکاتی درباره موتور کرکره برقی

مرکز درهای اتوماتیک در ایران

مجموعه در آذین به طور رسمی نمایند فروش، نصب و خدمات درهای شیشه ای اتوماتیک، درب های آلومینیوم برقی، پلی کربنات و رول است و فروش بسیار خوبی در ایران دارد بنابراین کارمندان تجربه جدید در مشاوره، طراحی، تهیه، راه اندازی و نصب درب های هوشمند دارند که استفاده از این درب ها بیشتر در درب مراکز جراحی، بیمارستان ها، بانک ها، نیروگاه ها با استفاده از آخرین فن آوری های جهان است همچنین کارکنان با تجربه مدیریت مجموعه ما، تیم فنی آموزش دیده، ارائه ضمانت رسمی و پس از خدمات تحت مارک جدید، گروه را به اولین و بهترین گزینه برای طراحی و ارائه درهای هوشمند تبدیل کرده است.

ما راه جدیدی را شروع می کنیم و به مشتریان خود این اطمینان را می دهیم که ارائه دهنده بهترین خدمات درب های اتوماتیک در ایران و خاورمیانه هستیم که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید وارد سایت در آذین شوید و سفارش خود را ثبت نماید یا با مشاورین مجموعه ما تماس حاصل نماید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *