شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

زمان سرویس درب اتوماتیک

نحوه سرویس درب اتوماتیک

 

سال‌های بسیار زیادی است که از ساخت درب اتوماتیک شیشه‌ای در جهان می‌گذرد.  ساخت و خدمات درب اتوماتیک در گذشته به صورت انحصاری در اختیار کشورهای اروپایی قرار داشت و کشور ما فقط واردکننده بود. اما بعد از گذشت ۵ دهه از تولید درب اتوماتیک شیشه‌ای در اروپا، این صنعت وارد کشور ما شد و طرفداران زیادی برای استفاده و نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای در کشور پیدا کرد. کم‌کم و با گذشت مدت‌ زمان اندکی احساس نیاز برای تعمیر، نگهداری و سرویس درب اتوماتیک در کشور موجب شد تا تکنسین‌ها به فکر ساخت و تعمیر این محصول بیافتند و تاکنون پیشرفت زیادی در این صنعت داشته‌اند.


 

سرویس درب اتوماتیک


 

دلایل خرابی درب اتوماتیک

 • اختلال ریموت درب اتوماتیک
 • خرابی فیوز درب اتوماتیک
 • خرابی چشمی درب
 • مشکل در مسیر زنجیر موتور یا ریل درب
 • تنظیم نبودن محدوده حرکت درب
 • خرابی در برد اصلی درب اتوماتیک
 • اختلال در منبع تغذیه درب اتوماتیک
 • خرابی موتور درب اتوماتیک

 

 

خدمات درب اتوماتیک شیشه ای

اولین نکته ای که در خرید این محصول می بایست توجه نمود این است که باید از فروشندگان با سابقه درخشان و تعهد بالای خدمات پس از فروش خریداری کرد. در ابتدای امر این نکته باید مورد توجه باشد که قیمت ارایه شده هر شرکتی با احتساب بر خدمات واقعی بنا شده و بالا و پایین بودن قیمت های هر شرکتی بر چه اساس و مبنایی می باشد. این که اولین مورد در خریدار قبل از بررسی کردن رزومه شرکت و با در نظر نگرفتن کیفیت محصول قیمت آن باشد و در صورتی که در طول دوران شامل گارانتی به مشکل بر بخورند می بایست ماوالتفاوت بیشتری نسبت به ارزان خریداری کردن اولیه پرداخت نمایند.

 

 

قیمت درب اتوماتیکقطعات درب اتوماتیک درب اتوماتیک

 1. قفل مکانیکی درب اتوماتیک
 2. قفل برقی درب اتوماتیک
 3. پایه درب برقی
 4. مرکز کنترل
 5. ریموت کنترل درب اتوماتیک
 6. چشمی درب اتوماتیک
 7. فلاشر
 8. میکروسوییچ
 9. مولد درب اتوماتیک

 

تعمیر و سرویس درب برقی

تعمیر درب اتوماتیک گاهی نیاز به تعویض قطعات دارد و گاهی پیدا نمودن قطعات آنها کار مشکلی است. یکی از چالش های مراکز تعمیراتی تامین قطعات یدکی درب اتوماتیک است و گاهی فقدان قطعات یدکی منجر به تعویض کامل سیستم های درب اتوماتیک با هزینه بسیار زیاد خواهد شد.

شرکت آذین در با سال ها تجربه در زمینه تعمیر درب اتوماتیک و با دسترسی به منابع تامین قطعات یدکی ، این توانایی را دارد که قطعات یدکی را در اسرع وقت و با قیمت اقتصادی تامین نماید.

 

 

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *