شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

شناخت انواع درب اتوماتیک

معرفی درب اتوماتیک شیشه ای

 

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای باعث جلوگیری قابل توجهی از هدر رفتن انرژی سرمایشی و انرژی گرمایشی در ورودی ها و خروجی ها می شود. همچنین وجود لاستیکهایی بین لنگه های درب ، مانع از نفوذ گرد و خاک و صدا به داخل مکان مورد نظر می شود. البته این درب ها فاقد دستگیره هستند که این امر باعث جلوگیری از انتشار ویروس ها، میکروب ها و بیماری های واگیردار در محیط های بیمارستانی و آزمایشگاهی میشوند. که این از ویژگی‌های مهم درب اتومات است. همچنین در بالای این درب کلیدی تعبیه شده که با استفاده از آن می توان درب را برای همیشه باز و یا بسته نگه داشت. در این مقاله بیشتر به معرفی درب اتوماتیک شیشه ای می پردازیم.

 

انواع درب های اتوماتیک شیشه ای

 

قیمت درب اتوماتیک

 

 

  • درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ (کشویی)
  • تلسکوپی
  • درب اتوماتیک مثلثی
  • شیشه ای لولایی
  • درب منحنی
  • اتوماتیک گردان

 

 

عملکرد درب های اتوماتیک

درب اتوماتیک بر اساس سه عملکرد فنی مکانیکی، هیدرولیکی و پنوماتیکی کار می کنند. در عملکرد مکانیکی، درب اتوماتیک توسط چرخ دنده و گیربکس به حرکت در می آید؛ درب اتوماتیک هیدرولیکی بر اساس تغییرات فشار سیالات و روغن عمل می کند و در مورد درب اتوماتیک پنوماتیک، فشار گازی، تعیین کننده حرکت درب می باشد. با توجه به نوع کاربری که در یک مکان بخصوص وجود دارد، از یکی از انواع درب های اتوماتیک فوق با فناوری نامبرده، استفاده می شود.

 

مراحل راه اندازی درب اتوماتیک شیشه ای

 

۱- نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی سیستم درب اتوماتیک

۲- تکمیل سیم بندی تابلو ودیگر تجهیزات سیستم درب اتوماتیک

۳- تنظیم یا ریگلارژ میکرو سوئیچ های مسیر حرکت درب شیشه ای

۴- تست مراحل باز و بسته شدن درب شیشه ای اتوماتیک

۵- تنظیم میکرو پروسسور به روی حالت عملکرد مطلوب در اتومات شیشه ای

 

 

مدت زمان نصب درب اتوماتیک

 

فروش درب اتوماتیک


این که از چه شرکتی چه محصولی را خرید می‌کنید بسیار مهم و تاثیر گذار است. چرا که میزان و نحوه ارائه خدمات متفاوت استو به عنوان مثال یک شرکت می‌تواند چند روزه خدمات نصب را انجام دهد در صورتی که دیگری یک هفته نیاز دارد. اما به صورت عمومی سه روزکاری مدت زمان نصب و راه اندازی درب اتوماتیک شیشه ای است.

 

 

خدمات پس از فروش درب اتوماتیک شیشه ای

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که گاهی یک محصول را می‌خرید اما بعد از مدتی آن محصول دچار مشکل شوید. فروشنده نیز هیچ گونه خدمات پس از فروش برای پشتیبانی از محصول خریداری شده ارائه نمی‌کند. و همین موضوع به شما ضررهای مالی زیادی وارد می‌آورد اما با خرید درب شیشه ای اتوماتیک از شرکت درآذین دیگر نیازی نیست که نگران این گونه موضوعات باشید. زیرا درب‌هایی که در شرکت درآذین به فروش می‌رسد همراه با خدمات پس از فروش به خریداران ارائه می‌شود. تا در صورت بروز مشکل به سرعت توسط افراد متخصص مشکل شما برطرف شده و در مواقع خرابی درب، آن را با بهترین روش‌ها تعمیر کنند.

 

 

محاسبه قیمت درب اتوماتیک

جهت محاسبه قیمت خرید درب اتوماتیک باید با کارشناسان ما در شرکت درآذین تماس گرفته و ضمن اعلام نوع درب اتوماتیک، ابعاد، محل نصب و راه اندازی آن، کارشناسان ما با محاسبه مشخصات اعلامی از طرف شما، قیمت دقیق درب اتوماتیک را به خدمت شما عزیزان اعلام می نمایند.

 

 

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *