عوامل خرابی کرکره های برقی

آشنایی با دلایل خرابی کرکره برقی

 

کرکره برقی از درب­های اتوماتیکی بسیار پرکاربرد است و دارای امنیت بالایی است. این کرکره ­ها در مکان های مختلفی مانند خانه ­ها ،کارخانه ­ها، شرکت ­ها و مغازه­ ها مورد استفاده قرار می­ گیرند و ایمنی ساختمان ­ها را تضمین می­ کنند. در این مقاله ما قصد داریم در مورد خرابی کرکره برقی اتوماتیک با شما صحبت کنیم.

همانطور که می­ دانید درب­ ها اولین مکانیزم دفاعی هستند که برای حفاظت از اماکن خود از آن­ها استفاده می کنیم. کرکره های برقی نوعی از انواع درب الکتریکی هستند که از اموال و دارایی شما محافظت می کنند. به همین دلیل استحکام این نوع درب ­ها اهمیت بالایی دارد. در این مقاله می خواهیم به دلایل خرابی کرکره برقی اشاره کنیم.

 

علت ایجاد سر و صدای زیاد در کرکره برقی

تولید صداهای غیرعادی و نامتعارف ، از دیگر مشکلات کرکره برقی محسوب می شود. در بسیاری مواقع علت و ریشه اصلی این صداهای آزاردهنده و ناخوشایند به نحوه نصب کرکره برقی ارتباط پیدا می کند.

تولید صداهای زیاد و اضافی می‌تواند باعث آزار و اذیت دیگران نیز شود. بررسی و اطمینان حاصل کردن از سالم بودن ریل کرکره برقی، صفحه پلیت و آهن کشی کرکره در برطرف کردن این مشکل کمک شایانی می نماید.

 

 

عوامل و دلایل خرابی کرکره برقی

 • از کار افتادن موتور کرکره برقیدلایل خرابی کرکره برقی اتوماتیک و بررسی علل آن
 • خرابی ریموت کنترل
 • از بین رفتن تیغه کرکره برقی
 • درست نبودن رسیور کرکره
 • خرابی شفت کرکره برقی
 • خرابی اندکپ
 • نقص در چشم ایمنی

 

خرابی متداول کرکره برقی

 1. درب، باز یا بسته نمی شود
 2. درب به حالت نیمه، باز و بسته می ­شود
 3. کرکره برقی هنگام حرکت گیر می­ کند
 4. درب به حالت نیمه، باز و بسته می­ شود
 5. کرکره برقی هنگام حرکت گیر می­ کند
 6. درب کرکره خیلی آهسته یا خیلی سریع حرکت می کند
 7. باز شدن خود به خود کرکره برقی

 

فیوز کرکره برقی کجاست؟

در داخل محفظه مربوط به مدار کرکره برقی فیوز آن قرار گرفته است. شما می توانید به آن دسترسی داشته باشید. در مقالات بعدی توضیحات جامع تری درباره دلایل خرابی کرکره برقی به شما مشتریان عزیز ارائه خواهیم کرد.

 

شرکت در آذین تامین کننده انواع قطعات درب های اتوماتیک و کرکره های برقی می باشد. هموطنان گرامی می توانند برای خرید و یا تعمیر کرکره برقی و یا درب اتوماتیک خود با کارشناسان ما تماس بگیرند.

 

021-44107148

 

021-44107149