شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

فروش درب شیشه ای اتوماتیک

فروش انواع درب شیشه ای اتوماتیک

 

گروه درب اتوماتیک شیشه ای در آذین، مجری فروش و نصب انواع درب شیشه ای اتوماتیک و کرکره برقی در تمامی شهر های ایران به صورت تخصصی . این شرکت نماینده رسمی فروش درب شیشه ای اتوماتیک شرکت Verta آلمان و Label لابل ایتالیا می باشد.

معرفی انواع درب اتوماتیک شیشه ای

  • درب اتوماتیک کشویی
  • درب های اتوماتیک منحنی
  • درب اتوماتیک تلسکوپی
  • درب اتوماتیک دوار
  • درب های اتوماتیک تاشو

درب های اتوماتیک شیشه ای در بازار به انواع و اقسام مختلفی طبقه بندی می گردند. از مهمترین درب های برقی می توان به مواردی نظیر درب اتوماتیک کشویی، درب اتوماتیک تلسکوپی. درب اتوماتیک منحنی، درب اتوماتیک تاشو و درب اتوماتیک دوار اشاره کرد. هر مدل بسته به نیاز مشتری و کارفرما تعیین و نصب می شود. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی متداول ترین مدل درب اتومات است.

برای تماس با کارشناسان ما کلیک کنید👇:

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

فروش انواع درب شیشه ای اتوماتیک

 

مراحل نصب درب اتوماتیک شیشه ای

برای نصب و اجرای درب اتوماتیک شیشه ای و انتخاب کردن مدل مناسب آن یکی از بهترین گزینه ها این است که از نظر کارشناسان مجرب و حرفه ای استفاده کرده و از نزدیک این افراد بتوانند محل اجرا کردن پروژه را بررسی کنند. بررسی کردن اولیه موجب انتخاب بهتر و دقیق تر درب مورد نظر می شود که باید مورد بررسی قرار بگیرد.

اهمیت استحکام و ایمنی درب و هم چنین میزان تردد از آن نیز مهم می باشد، چون درب های اتوماتیک از اجزای مختلفی مانند قفل برقی، موتور، منبع تغذیه، باتری و مرکز کنترل ایجاد شده است، بنابراین باید نوعی را انتخاب کنید که با محل پروژه شما متناسب و هماهنگ باشد.

مزیت های درب اتوماتیک شیشه ای

اگر یک رستوران، فروشگاه یا اداره ای را اداره می کنید که با عبور ومرور بسیاری همراه می باشد، داشتن درب اتوماتیک شیشه ای یک راه مناسب برای تضمین این امر است. که مردم می توانند به سرعت در کسب وکار شما حرکت کنند. صف ها و نقاط شلوغ برای بازدیدکنندگان شما سم می باشند و هرگز تاثیر مثبتی بر آن ها نخواهد گذاشت.

مزیت دیگر درب اتوماتیک شیشه ای این است که به طور اتوماتیک باز و بسته می شوند و انرژی را ذخیره می کنند. در برخی موارد، درب های قدیمی در تمام روز باز نگه داشته می شدند. چرا که مردم از به هم کوبیدن آن ها هنگام بستن درب ها خسته شده بودند. اگر شما درباره باز و بسته شدن روان درب ها نگران نباشید، می توانید در انرژی و همچنین پول خود صرفه جویی کنید.

بخش های اصلی یک درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک قسمت های مختلفی دارند که از آن جمله باتری، قفل الکتریکی، موتور، مرکز کنترل درب و منبع تغذیه را می توان نام برد. تمام مواردی که ذکر شد در داخل یک شاسی قرار گرفته اند و در قسمت بالایی چهارچوب نصب می شوند. این شاسی نیز به کمک یک کاور آلومینیومی به طور کامل پوشیده خواهد شد.

درب های متحرک با استفاده کردن از گیره های چرخدار در قسمت بالایی درب آویزان شده است و داخل ریل های مخصوص حرکت می کنند. از طرفی کیفیت تسمه انتقال قدرت، قدرت موتور، مقاومت مرکز کنترل در برخورد کردن با نوسانات برق، چرخ گیره های درب و… از جمله فاکتورهای مهمی هستند که در کیفیت و تعیین مرغوبیت درب اتوماتیک شیشه های تاثیرگذار می باشند.

برای خرید و انتخاب کردن هر کدام از درب های شیشه ای اتوماتیک در هر ساعتی از شبانه روز کارشناسان شرکت در آذین آماده خدمات رسانی هستند و می توانند شما را با قیمت انواع درب آشنا کرده و هم چنین نحوه خرید و انتخاب آن ها را برای شما توضیح دهند. این شرکت پس از سال ها تجربه در خصوص فروش انواع درب های شیشه ای این تجربه و مهارت را کسب کرده است که شما را در جهت خرید بهتر و مناسب تر انواع درب اتوماتیک شیشه ای کمک کند.

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کار شناسان ما جهت اطلاع از قیمت ها و راهنمایی در انتخاب نوع درب شیشه ای اتوماتیک خود تماس حاصل فرمایید. شرکت درآذین با سالها تجربه در زمینه فروش درب شیشه ای اتوماتیک مناسب ترین گزینه را در سریع ترین زمان ممکن برای شما نصب و اجرا می نمایید. تمامی درب های ما دارای گارانتی می باشد و از بهترین مواد اولیه ساخته شده است.

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *