فروش درب شیشه ای اتوماتیک

فروش انواع درب شیشه ای اتوماتیک

 

گروه درب اتوماتیک شیشه ای در آذین، مجری فروش و نصب انواع درب شیشه ای اتوماتیک و کرکره برقی در تمامی شهر های ایران به صورت تخصصی . این شرکت نماینده رسمی فروش درب شیشه ای اتوماتیک شرکت Verta آلمان و Label لابل ایتالیا می باشد.

 

معرفی انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک شیشه ای در بازار به انواع و اقسام مختلفی طبقه بندی می گردند. از مهمترین درب های برقی می توان به مواردی نظیر درب اتوماتیک کشویی، درب اتوماتیک تلسکوپی. درب اتوماتیک منحنی، درب اتوماتیک تاشو و درب اتوماتیک دوار اشاره کرد. هر مدل بسته به نیاز مشتری و کارفرما تعیین و نصب می شود. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی متداول ترین مدل درب اتومات است.

 

مراحل نصب درب اتوماتیک شیشه ای

برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای و انتخاب مدل مناسب آن، بهتر است که کارشناسان مجرب به محل مورد نظر رفته و از نزدیک محل اجرای پروژه را بررسی کنند.

فروش انواع درب شیشه ای اتوماتیکاین بررسی اولین مرحله در نصب درب اتوماتیک محسوب می گردد. مورد دوم بررسی میزان تردد و اهمیت ایمنی و استحکام درب اتوماتیک شیشه ای است.

از آنجایی که درب های اتوماتیک از اجزای مهمی نظیر موتور، قفل برقی، باطری، منبع تغذیه و مرکز کنترل تشکیل شده است، انتخاب متناسب با محل پروژه بسیار اهمیت خواهد داشت.

 

مزیت های درب اتوماتیک شیشه ای

اگر یک رستوران، فروشگاه یا اداره ای را اداره می کنید که با عبور ومرور بسیاری همراه می باشد، داشتن درب اتوماتیک شیشه ای یک راه مناسب برای تضمین این امر است. که مردم می توانند به سرعت در کسب وکار شما حرکت کنند. صف ها و نقاط شلوغ برای بازدیدکنندگان شما سم می باشند و هرگز تاثیر مثبتی بر آن ها نخواهد گذاشت.

مزیت دیگر درب اتوماتیک شیشه ای این است که به طور اتوماتیک باز و بسته می شوند و انرژی را ذخیره می کنند. در برخی موارد، درب های قدیمی در تمام روز باز نگه داشته می شدند. چرا که مردم از به هم کوبیدن آن ها هنگام بستن درب ها خسته شده بودند. اگر شما درباره باز و بسته شدن روان درب ها نگران نباشید، می توانید در انرژی و همچنین پول خود صرفه جویی کنید.

 

بخش های اصلی یک درب اتوماتیک

بخش­ های اصلی این مدل از موتور، قفل الکتریکی، باتری، منبع تغذیه و مرکز کنترل تشکیل شده است. موارد ذکر شده درون شاسی درب اتوماتیک که در بالای چهارچوب آن نصب می شود، قرار می­ گیرند و به کمک یک کاور آلومینیومی پوشیده می­ شوند.

درب­ های متحرک نیز به کمک گیره های چرخداری که از بالا آویزان شده ­اند و داخل ریل مخصوص درون شاسی حرکت می­ کنند. قدرت موتور، کیفیت تسمه انتقال قدرت، جنس چرخ گیره های درب و مقاومت مرکز کنترل در برابر نوسانات برق، فاکتورهای اساسی تعیین کننده کیفیت درب اتوماتیک شیشه­ ای هستند.

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کار شناسان ما جهت اطلاع از قیمت ها و راهنمایی در انتخاب نوع درب شیشه ای اتوماتیک خود تماس حاصل فرمایید. شرکت درآذین با سالها تجربه در زمینه فروش درب شیشه ای اتوماتیک مناسب ترین گزینه را در سریع ترین زمان ممکن برای شما نصب و اجرا می نمایید. تمامی درب های ما دارای گارانتی می باشد و از بهترین مواد اولیه ساخته شده است.

 

021-44107148

 

021-44107149