شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

راهنمای خرید و فروش انواع درب اتوماتیک

 

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و تبدیل بیشتر کارهای دستی به اتوماتیک، درب‌های اتوماتیک نیز هر روز بیشتر از قبل مورد توجه قرار می‌گیرند. دربهای اتوماتیک، به عنوان جایگزین درهای سنتی، در پارکینگ و مراکز تجاری و عمومی (به صورت درب شیشه‌ای) به کار برده می‌شوند. درب اتوماتیک پارکینگ، علاوه بر راحتی باز و بسته شدن آن، دارای یک مزیت خاص است و آن ایمنی بیشتر درب اتوماتیک به دلیل نیاز به ریموت برای باز شدن این نوع درب است. برای آشنایی بیشتر با فروش انواع درب های اتوماتیک با ما همراه باشید.

همانطور که بیان شد یکی دیگر از انواع درب اتوماتیک، درب شیشه‌ای است. این درب به دلیل عدم نیاز به نیروی بازو برای باز و بسته شدن برای کودکان، افراد سالخورده و ناتوان مورد توجه است. به علاوه درب شیشه‌ای اتوماتیک، به دلیل سرعت باز و بسته شدن، اتلاف انرژی در فصول سرد و گرم سال را به حداقل می‌رساند. نوع دیگری از درب اتوماتیک، درب کرکره‌‌ای است که بیشتر در فروشگاه‌ها و مغازه‌ها به جای کرکره‌های سنتی به کار برده می‌شود.

فروش انواع درب اتوماتیک

 

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

 

 

  • مدل های مختلف درب شیشه ای اتوماتیک بسته به برند اُپراتور مورد نظر (کشور و شرکت تولید کننده) دارد.
  • نوع فریم شیشه های درب اتوماتیک، پهنای دهنه درب اتوماتیک و مواردی دیگر بر قیمت محصول تاثیر گذار است.
  • ابعاد، میزان متراژ شیشه مورد استفاده، داشتن شکل ظاهری منتظم و یا منحنی قیمت درب اتوماتیک شما متغیر است.
  • تغییر در ابعاد استاندارد درب اتوماتیک بر نوع موتور و میزان قدرت آن تأثیرگذار است.
  • ایجاد طرح بر روی شیشه که می تواند طرح های متفاوت از جمله لوگوی تجاری شما را شامل می شود.
  • رنگهای متنوع شیشه سکوریت نصب شده نیز به نوبه خود بر قیمت درب اتوماتیک شیشه ای تأثیرگذار است.

 

 

قیمت موتور درب اتوماتیک شیشه ای

 

در اکثر موارد برای دستگاه‌های در بازکن اتوماتیک از موتورهای تک فاز استفاده می‌شود. این موتورهای درب اتوماتیک باید قابلیت چپ‌گرد راست‌گرد شدن داشته باشند. لذا از موتورهای تک فاز با دو سیم‌پیچ مشابه استفاده می‌شود که با سری قرار گرفتن یک خازن با هرکدام از سیم‌پیچ‌ها می‌توان جهت حرکت موتور را تغییر داد. معمولاً ۴ سیم از موتور خارج می‌شود که یک سیم به‌عنوان ارت و دوسیم دیگر به دو سر خازن وصل می‌گردند و یک سیم مشترک است.

قیمت موتور درب اتوماتیک شیشه‌ای نسبت به نوع موتور تعیین می‌گردد. تمام سیم‌های موتور در انتها به پایانه‌های مدار الکترونیکی وصل می‌شوند. این موتورها در توان‌های ۵۰ وات تا ۱۰۰۰ وات برای درب اتوماتیک مختلف از نظر اندازه و وزن مورد استفاده قرار می‌گیرد. تنها در مورد درب‌های دو لنگه از دو موتور استفاده می‌شود ولی در بقیه موارد یک موتور مورد استفاده قرار می‌گیرد. نکته‌ای که باید در مورد کار موتور توجه نمود این است که کار یکسره و مداوم موتور در این سیستم‌ها باعث داغ شدن موتور و آسیب دیدن آن می‌شود. لذا باید از باز و بسته کردن پشت سرهم درب بدون وقفه اجتناب کرد.

قیمت درب اتوماتیک

 

پشتیبانی و تعمیرات تخصصی شرکت در آذین

 

فروش انواع درب های اتوماتیک آغاز راهی است که پایان آن رضایت شما مشتریان محترم می باشد. لذا این شرکت خود را ملزم به پشتیبانی ۲۴ ساعت از تمامی درب های نصب شده در سراسر کشور می داند که توسط متخصصان و نمایندگان مجاز این شرکت در خدمت شما عزیزان قرار میگیرد.

تعمیرات تخصصی انواع برندهای درب اتوماتیک در زمینه الکترونیک و مکانیک توسط مهندسین متخصص در زمینه های زیر در اختیار شماست.

  1. تعمیر انواع مدار فرمان و کنترل باکس درب اتوماتیک تمامی برندها
  2. تعمیرات انواع مختلف موتورهای dc و AC درب های اتوماتیک، موتور دانکر و دیگر
  3. فروش و تعمیرات انواع متعلقات درب اتوماتیک شامل قفل، باطری، هنگر تسمه، فریم، لاستیکهای درزگیر، شفت و فولی هرزگرد
  4. قبول سفارشات از همکاران گرامی در سراسر ایران

 

 

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در شرکت آذین در با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹