شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

فروش انواع درب اتوماتیک

فروش درب اتوماتیک در تمام شهرها

 

فروش درب اتوماتیک در تمامی شهر های ایران به صورت تخصصی در دُرآذین

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کار شناسان ما جهت اطلاع از قیمت ها و راهنمایی در انتخاب نوع درب اتوماتیک  خود تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

فروش درب اتوماتیک

مزایای انواع درب های اتوماتیک شیشه ای

امروزه بر کسی پوشیده نیست که استفاده کردن از درب اتوماتیک شیشه ای چه مزیت هایی برای کلیه افراد می تواند داشته باشد که از آن جمله می‌ توان پیشگیری کردن از اتلاف انرژی را نام برد، یعنی در صورت استفاده از این درب ها در فصل زمستان از هدر رفت گرما و در فصل تابستان از ورود گرما به داخل ساختمان ها پیشگیری خواهد شد. به این ترتیب مصرف انرژی نیز کاهش پیدا می‌ کند. رعایت نظافت در محیط مورد استفاده به علت عدم برخورد کردن افراد با شیشه های درب، پیشگیری کردن از بیماری های واگیر و تضمین بهداشت فردی نیز از آن جمله می باشد. چون بیماری های واگیر فراوانی وجود دارند که در اثر برخورد دست های افراد با یک دیگر انتقال پیدا کرده و موجب همه گیری آن می شود، اما در های اتوماتیک شیشه ای هیچ نیازی به تماس دست ندارند و این مشکل را برطرف کرده اند.

شرکت درآذین با سالها تجربه در زمینه فروش انواع درب شیشه ای اتوماتیک مناسب ترین گزینه را در سریع ترین زمان ممکن برای شما نصب و اجرا می نمایید. تمامی درب های ما دارای گارانتی می باشد و از بهترین مواد اولیه ساخته شده است.

مطالب مرتبط:

 

همچنین شرکت دُرآذین مجری فروش انواع درب اتوماتیک  شرکت verta آلمان می باشد.

رایج ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که عمدتا برای فروشگاه و ساختمان های مسکونی با کاربری عادی مورد استفاده قرار می گیرد، درب اتوماتیک کشویی خطی ۴ لنگه ( ۲ قسمت ثابت و ۲ قسمت متحرک ) با عرض ۴ متر و ارتفاع ۲/۲ متر، با قدرت استاندارد موتور می باشد که وزن تقریبی هر قسمت متحرک هم ۷۰ کیلوگرم در نظر گرفته شده است.

امروزه از درب اتوماتیک شیشه ای در بسیاری از مکان‌ها نظیر بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها، سازمان‌ها و … استفاده می‌شود.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک شیشه ای مختلف و متنوع هستند و در حال حاضر انواع مختلف آن را متناسب با نوع پروژه و کاربری خود می توانید در بازار انتخاب کنید. رایج‌ ترین انواع درب های اتوماتیک از نوع شیشه ای عبارتند از:

  1. درب اتوماتیک کشویی (Sliding Automatic Doors)
    درب اتوماتیک تلسکوپی (Telescopic Automatic Doors)
    درب اتوماتیک منحنی یا قوسی (Curved Automatic Doors)
    درب اتوماتیک تاشو یا اتوبوسی (Folding Automatic Doors)
    درب اتوماتیک دوار (Revolving Automatic Doors)

تنوع بالای درب های اتوماتیک شیشه ای دست کارفرمایان و مصرف کنندگان را در استفاده کردن از آن ها کاملا باز گذاشته است، یعنی افراد با توجه به نوع پروژه ای که اجرا می کنند، میزان تردد و رفت آمد از درب و مواردی از این قبیل می توانند درب متناسب را انتخاب و سپس نصب و اجرا کنند.

اما به طور کلی اکثر درب های اتوماتیک شیشه ای قابلیت استفاده در مکان های مختلف را دارند و محدودیتی برای نصب و اجرای آن ها وجود ندارد. شرکت در آذین فروش و نمایندگی انواع کرکره برقی

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *