شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

نمایندگی فروش موتور دانکر آلمان

موتور درب اتوماتیک شیشه ای دانکر

  درب اتوماتیک شیشه‌ ای از قطعات مختلفی تشکیل شده که مهم ترین آن، موتور است. در واقع موتور قلب، درب اتوماتیک شیشه‌ای به شمار می‌آید. برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که در حوزه طراحی و تولید موتور درب اتوماتیک شیشه ‌ای فعالیت می‌کنند که یکی از آنها موتور دانکر آلمان است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. شرکت درآذین نمایندگی رسمی فروش موتور دانکر آلمان می باشد.  

اصالت موتور دانکر آلمان

با توجه به استفاده و محبوبیت بیش از حد این برند، بعضی از افراد سودجو موتورهای قلابی را جای برند دانکر اصل عرضه می‌کنند. شرکت دانکر آلمان دارای ۴ سایت رسمی در کشورهای امریکا، چین، صربستان و آلمان است. محصولات تقلبی این برند از دیگر کشورها وارد شده؛ به همین دلیل بعضی از شرکت‌ها برگه سبز گمرکی را برای اصالت آن ارائه می‌دهند. در صورتی که دلیل اصلی برای نشان دادن اصالت آن‌ها نیست.  

ابعاد موتور دانکر

موتور دانکر آلمان که بیش از ۵ دهه است که در این حوزه فعالیت می‌کند با دو ابعاد مختلف طراحی و تولید می‌شود. سایز این دو موتور در ابعاد ۵۵*۶۳ و ۲۵*۶۳ است که هر یک از آن‌ها ولتاژ و آمپر گوناگونی دارند که در بازار عرضه می‌شوند. با این وجود افراد علاقه دارند تا بیشتر از موتور ۵۵*۶۳ استفاده کنند؛ چرا که این مدل از موتور درب اتوماتیک شیشه ای دارای بازدهی و خروجی خیلی بیشتر است با این وجود که نسبت به مدل دیگر آمپر و ولتاژ ورودی یکسانی دارد.  

بررسی کیفیت قیمت و ویژگی های موتور دانکر آلمان درب اتوماتیک شیشه ای

ویژگی‌های این موتور

  • استفاده از قطعات با کیفیت
  • قابلیت استفاده برای تردد بسیار بالا
  • عدم بهره‌گیری از زغال
  • عدم نیاز به تعمیرات و سرویس متعدد
  • امکان ایست خودکار پس از برخورد با اشیا
 

کیفیت این موتور آلمانی

بسیاری از همکاران و مصرف کنندگان درب اتوماتیک شیشه ای براین باورند که اگر موتور درب اتوماتیک برند دانکر باشد، درب با تردد نامحدود کار می کند. این که موتور دانکر آلمان، موتور با کیفیتی می باشد شکی در آن نیست. بسیاری از سیستم های درب اتوماتیک اروپایی دارای موتور دانکر آلمان می باشد. ولی موتور بخشی از سیستم می باشد و برای کارکرد خوب و مداوم سیستم عوامل دیگری از جمله کنترل باکس (مادربرد) مهم می باشد. زیرا که وقتی از چشمی فرمان می گیرد و به موتور فرمان می دهد در تردد های نامحدود کنترل باکس هنگ نکند و بتواند به موتور فرمان باز شدن را بدهد.  
قیمت موتور دانکر آلمان
با توجه به نوسانات بازار نمی‌توان برای محصولاتی مثل این که وارداتی هستند قیمت و تعرفه تعریف شده‌ای در نظر گرفت. اما برای قیمت موتور دانکر آلمان باید بدانید هر چه توان موتور بالاتر باشد، قیمت آن بیشتر است. برای بررسی قیمت موتور دانکر آلمان باید علاوه بر وضعیت بازار با کارشناس موتور درب اتوماتیک شیشه‌ ای مشورت کنید.  
نمایندگی فروش موتور دانکر آلمان
اخیرا مشاهده شده که برخی از تولید کنندگان قدیمی که از موتور دانکر استفاده مینمودند اقدام به جایگزینی موتور دانکر آلمانی با مشابه تقلبی چینی یا بخشی تولید ایرانی(با هر نوع کیفیتی) نموده اند و از این طریق محصولات خود را با قیمت پایینتر و کیفیت بسیار کمتر ارائه مینمایند. بدیهیست قیمت کسر شده بابت نوع موتور به نسبت کاهش هزینه تمام شده و کاهش کیفیت ،بسیار ناچیز است و عملا همکاران مقبون میشوند‼ لذا به کلیه همکاران أکیداً توصیه میشود در زمان خرید دقت نمایند که موتور ارائه شده دانکر اصل باشد.  

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *