شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

فروش کرکره برقی شفاف

فروش کرکره برقی شفاف

 

فروش کرکره برقی شفاف در تمامی شهر های ایران به صورت تخصصی در شرکت دُرآذین.. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت ها در هر ساعت از شبانه روز با کار شناسان ما و مشاوره در انتخاب نوع  کرکره برقی شفاف به این شرکت تماس بگیرید.

کرکره شفاف به دلیل نوع تیغه و شفافیتی که دارد برای مکان هایی نظیر فروشگاهها و بانک ها، صرافی ها به عبارتی برای فضاهایی که نیاز

دارند در طول شبانه روز، بخصوص در شب داخل آنها قابل مشاهده باشد مورد استفاده قرار می گیرد. شفافیت و مقاومت بسیار بالایی که تیغه کرکره شفاف دارد موجب شده تا به عنوان کرکره ضد سرقت نیز شناخته شود. ایمن بودن کرکره شفاف را می توان با اخذ تاییدیه ای که از پلیس پیشگری نیروی انتظامی دریافت نموده اثبات کرد.

تیغه کرکره برقی شفاف

فروش کرکره برقی شفافمواد اولیه تیغه های شفاف (پلی کربنات) می باشد که عموماً وارداتی می باشد و یکی از برترین برندهای آن بایر المان می باشد . تیغه های پلی کربنات با ضخامت استاندارد ۵mm , 3mm , 2mm و همچنین ۳mm با ضخامت ۵mm در لبه های بیرونی تولید می شوند . عوامل تاثیر گذار بر قیمت تیغه های پلی کربنات ۱- کیفیت و برند مواد اولیه آن ۲- ضخامت تیغه شفاف و وزن هر متر مربع آن ۳- جنس لوله و یا زوار بین تیغه ها و رنگ آن می باشد .

انواع تیغه کرکره برقی پلی کربنات یا شفاف

تیغه پلی کربنات شفاف دو مدل متفاوت دارد که هرکدام از انواع تیغه پلی کربنات دارای ویژگی و مختص ابعاد خاص می باشد. تیغه پلی کربنات شفاف به صورت پانل های آجری در کنار یک دیگر قرار می گیرند. برای اینکه استحکام و مقاومت این پانل های تیغه حفظ گردد باید توسط قطاتی به یکدیگر متصل گرند. قطعاتی که موجب اتصال پانل ها می شود انواع مدل های تیغه کرکره پلی کربنات را معین می کند .

تیغه پلی کربنات شفاف زواری
تیغه پلی کربنات شفاف لوله ای

شرکت درآذین با سالها تجربه در زمینه فروش انواع کرکره برقی شفاف مناسب ترین گزینه را در سریع ترین زمان ممکن برای شما نصب و اجرا می نماید.

تمامی کرکره برقی های شفاف شرکت درآذین دارای گارانتی می باشد. و از بهترین مواد اولیه ساخته شده است.

شرکت دُرآذین نماینده رسمی فروش انواع کرکره برقی شفاف برند verta آلمان می باشد.

برخی از نمونه کارهای دُرآذین:

نصب کرکره برقی  

نصب کرکره آلومینیوم دوپل Rolex به همراه کرکره شفاف پلی کربناتBayer آلمان

نصب کرکره گالری پردیس

نصب کرکره خشکبار ماهان

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع