انواع کرکره برقی پارکینگ

فروش کرکره برقی پارکینگ

 

فروش کرکره برقی پارکینگ بر اساس فضای پارکینگ می باشد. به عبارتی، فضای موجود در پارکینگ یا عمق و حتی موردی که خیلی از کاربران و مشتریان این نوع از کرکره برقی ها در رابطه با آن برخورد می کنند این است که وقتی تعداد ماشین زیاد می شود درب پارکینگ به راحتی باز و بسته نمی شود. اینجاست که این محصول یک آبشن به حساب می آید و باعث می شود در پارکینگ هیچ گونه فضایی اشغال نشود.

کرکره برقی پارکینگ

 

مزیت های استفاده از کرکره برقی پارکینگ

سازمان نظام مهندسی که مرجع اصلی نظارت بر کیفیت ساخت ساختمان ها و زیر مجموعه وزارت مسکن و شهرسازی است، انواع درب آهنی، چوبی و همچنین کرکره برقی را جهت درب پارکینگ تایید می نماید.

حال مزیت چیست ؟

  • با توجه به الزامات نظام مهندسی درب پارکینگ باید حتما اتوماتیک و ریموت کنترلی باشد.
  • حال کرکره برقی اتوماتیک پارکینگ قیمتی ارزانتر از سایر درب های اتوماتیک دارد.
  • سریع تر ساخته و نصب می شود.
  • خرابی آن کمتر است.
  • همچنین رنگ بسیار با کیفیت کوره ای دارد.
  • مزیت دیگر نسبت به درب های لولایی این است که با توجه به خاصیت Roll-up در کرکره برقی ، فضایی از پارکینگ را اشغال نمی کند. تردد و چرخش و دور زودن خودروها در پارکینگ آسان تر است.

بهترین تیغه برای کرکره پارکینگ 

با توجه به تردد بالا، بهتر است از تیغه آلومینیوم که مخصوص تردد بالا طراحی و تولید شده است استفاده شود. تیغه های تک جداره آهنی ،گالوانیزه و فولادی برای پارکینگ کمتر توصیه می شوند زیرا درصدخرابی و گیر کردن آنها در ریل بیشتر است. آنها بعنوان کرکره برقی برای یک محیط حساس و پر تردد چندان توصیه نمی شوند.

 

انواع موتور 

ویژگی های کرکره برقی پارکینگانتخاب موتور برای کرکره با توجه به تردد انتخاب می شود. وقتی تردد بالاست، موتور کرکره برقی پارکینگ، بهتر است از موتور ساید صنعتی اتوماتیک استفاده شود. البته در صورتی که تعداد تردد کم است می توانیم از موتور تیوبلار نیز استفاده نماییم.

امروزه یکی از انواع درب های اتوماتیکی که برای پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد، کرکره برقی است.

 

چرا توصیه می شود کرکره برقی های درآذین را خریداری نمایید؟

 

دلیل اصلی، صداقت گفتار کارشناسان بخش فروش است. کارشناسان این مجموعه کرکره های برقی را همانگونه که هستند به شما معرفی می نمایند. این مجموعه کرکره های تک جداره و از رده خارج شده آهنی و فولادی را به فروش نمی رساند.

دیده شده بعضی همکاران تیغه هایی را که به مرور به صدا می افتند را بعنوان بی صدا به فروش می رسانند. جهت کسب راهنمای و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

021-44107148

 

021-44107149