شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

فروش انواع مختلف کرکره پنجره

فروش کرکره پنجره

فروش کرکره پنجره در تمامی شهر های ایران به صورت تخصصی در شرکت درآذین..

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کار شناسان ما جهت اطلاع از قیمت ها و راهنمایی در انتخاب نوع کرکره پنجره  خود تماس حاصل فرمایید. شرکت درآذین با سالها تجربه در زمینه فروش انواع کرکره پنجره مناسب ترین گزینه را در سریع ترین زمان ممکن برای شما نصب و اجرا می نمایید. تمامی درب های ما دارای گارانتی می باشد و از بهترین مواد اولیه ساخته شده است. همچنین شرکت درآذین مجری فروش انواع کرکره پنجره  شرکت verta آلمان می باشد.

تعدادی از نمونه کرکره برقی ها در در آذین

برای ارتباط با کارشناسان فروش همین الان تماس بگیرید:

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

کرکره پنجره برقی ویژگی های زیادی دارد از جمله می‌ توان به این موضوع اشاره کرد که این کرکره ها در هنگام باد، طوفان، باران و دیگر عوامل جوی در کنترل و اختیار شما باشد و به طور دستی و تنها با یک حرکت ساده و یا به صورت کاملا اتوماتیک با استفاده از برخی سنسورهای اتوماتیک باز و بسته شود. در مواقعی کرکره برقی ها یک حفاظ با اطمینان و زیبا را برای پنجره های شما ایجاد می کنند.

کرکره پنجره ای اتوماتیک

بنابراین همین ویژگی های خوب و جالب در کرکره برقی مانند کرکره پنجره موجب شده است که امروزه جای کرکره های ساده و سنتی را بگیرند به طوری که تقاضا برای نصب آن ها نیز هم چنان در حال افزایش است. از طرفی این کرکره ها قابلیت استفاده برای هر گونه مکانی را دارند

 

فروش کرکره پنجره
فروش کرکره پنجره

کرکره برقی پنجره و بالکن

یکی از جاهای مهمی که استفاده کردن از کرکره برقی به عنوان یک حفاظ خوب و ضد سرقت انتخاب می شود، پنجره یا بالکن ها می باشد. برای این گونه مکان ها کرکره برقی کاربردهای زیادی دارد. در حال‌ حاضر کرکره پنجره برای ویلا ها نیز در شهرهایی مانند شهرهای شمالی کشورمان استفاده می شود که روز به روز نیز تقاضا جهت استفاده آن بیش تر از قبل می باشد. از دلایل مهم این افزایش تقاضا نیز ایمنی و امنیت بالای ساختمان است. در واقع کرکری برقی پنجره جهت محافظت کردن از پنجره ها و هم چنین بستن راه نفوذ سارقان می باشد. از طرفی یک عایق خوب و مناسب برای حرارت، گرد و غبار و پیشگیری از صدا محسوب می شود.

 از دلایل مهم آن امنیت و ایمنی بالای ساختمان است. کرکره اتوماتیک برای محافظت از پنجره ها و راه های عدم نفوذ برای سارقان ساخته شده و دارای امنیت بسیار بالایی می باشد. کرکره برقی پنجره و بالکن، عایق مناسب برای جلوگیری از صدا، حرارت و گرد و غبار است.

کرکره ضد سرقت پنجره

کرکره های برقی اتوماتیک از هدر رفت انرژی جلوگیری می کند. فضای داخل را در زمستان گرم و در تابستان خنک نگه می دارد.

کرکره برقی و اتوماتیک می تواند از هدر رفت انرژی پیشگیری کند، به این ترتیب فضای داخلی ساختمان ها در فصل زمستان گرم و در فصول گرم سال خنک خواهد بود. از طرفی این پنجره ها عایق باد و باران هستند و صدا را کاهش می دهند.

نصب کرکره برقی پنجره

نصب درست و صحیح کرکره برقی پنجره شرط ایمنی و امنیت کرکره های برقی است پس برای ایمنی و امنیت بیاد کار نصب را ندایده نگیرم و به کارشناس خبره و ماهر آن بسپاریم. هر کدام از کرکره های برقی آلومینیوم و کرکره های پلی کربن شفاف از جهت امنیتی در سطوح بسیار عالی قرار می گیرند.

ساختار تشکیل‌ دهنده‌ی کرکره برقی  پنجره

  •  موتور کرکره برقی و متعلقات:

موتوری که در کرکره برقی به کار رفته است از نوع تیوبلار است و در مقایسه با دیگر موتورهای کرکره ها نسبت به باز و بسته کردن به دفعات بالا و زیاد ضعیف تر عمل می کند. اما به طور کلی این قابلیت و توانایی را دارد که کرکره پنجره شما برای مدت طولانی کار کند تنها باید هنگام استفاده از آن دقت لازم را داشته باشید.

  • تیغه کرکره و متعلقات:

تیغه ای که در کرکره برقی پنجره به کار رفته است از دو نوع امنیتی و فرم دار می باشد که هر دو نوع آن قابل استفاده در مکان های مختلف هستند و این بستگی به سلیقه و انتخاب شما دارد که کدام تیغه را برای کرکره برقی پنجره خودتان انتخاب کنید.

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *