فروش انواع مختلف کرکره پنجره

فروش کرکره پنجره

 

فروش کرکره پنجره در تمامی شهر های ایران به صورت تخصصی در شرکت درآذین.. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کار شناسان ما جهت اطلاع از قیمت ها و راهنمایی در انتخاب نوع کرکره پنجره  خود تماس حاصل فرمایید. شرکت درآذین با سالها تجربه در زمینه فروش انواع کرکره پنجره مناسب ترین گزینه را در سریع ترین زمان ممکن برای شما نصب و اجرا می نمایید. تمامی درب های ما دارای گارانتی می باشد و از بهترین مواد اولیه ساخته شده است. همچنین شرکت درآذین مجری فروش انواع کرکره پنجره  شرکت verta آلمان می باشد.

کرکره پنجره ای اتوماتیک به هنگام وقوع طوفان، باد، باران و ساير عوامل جوي مزاحم، به اختيار و كنترل شما به طور دستي با يك حركت ساده و يا به طور اتوماتيك با استفاده از سنسورهاي اتوماتيك بسته شده و يك

 

حفاظ زيبا و با اطمينان ايجاد مي كنند.

 

کرکره برقی پنجره و بالکن

یکی از موارد اساسی در استفاده از کرکره، کرکره برقی برای پنجره و یا بالکن است که به عنوان حفاظی کامل و یا ضد سرقت انتخاب می شود. دارای کاربرد ویژگی های کرکره برقی پنجره های فراوانی است. کرکره پنجره بیشتر برای ویلاها در اکثر شهرهای شمال استفاده می شود و تقاضا برای آن هر روز بیشتر می شود. از دلایل مهم آن امنیت و ایمنی بالای ساختمان است. کرکره اتوماتیک برای محافظت از پنجره ها و راه های عدم نفوذ برای سارقان ساخته شده و دارای امنیت بسیار بالایی می باشد. کرکره برقی پنجره و بالکن، عایق مناسب برای جلوگیری از صدا، حرارت و گرد و غبار است.

 

کرکره ضد سرقت پنجره

كركره های برقی اتوماتيك از هدر رفت انرژي جلوگيري مي كند. فضاي داخل را در زمستان گرم و در تابستان خنك نگه مي دارد.
عايق باد و باران
كاهش صدا و…

 

نصب کرکره برقی پنجره

نصب درست و صحیح کرکره برقی پنجره شرط ایمنی و امنیت کرکره های برقی است پس برای ایمنی و امنیت بیاد کار نصب را ندایده نگیرم و به کارشناس خبره و ماهر آن بسپاریم. هر کدام از کرکره های برقی آلومینیوم و کرکره های پلی کربن شفاف از جهت امنیتی در سطوح بسیار عالی قرار می گیرند.

 

ساختار تشکیل‌ دهنده‌ی کرکره برقی  پنجره

1. موتور کرکره برقی و متعلقات: موتور کرکره برقی برای پنجره از نوع تیوبلار بوده و نصب به موتورهای کرکره‌ای درب پارکینگی به علت تعداد دفعات باز شدن و ابعاد کوچک‌تر ضعیف‌تر هست.

2. تیغه کرکره و متعلقات: تیغه کرکره برقی برای پنجره به‌طورکلی از ۲ نوع فوم دار و امنیتی تشکیل می‌شود.

 

تعدادی از نمونه کار های در آذین

نصب کرکره برقی  

نصب کرکره آلومینیوم دوپل Rolexبه همراه کرکره شفاف پلی کربناتBayerآلمان

نصب کرکره گالری پردیس

نصب کرکره خشکبار ماهان

 

 

021-44107148

 

021-44107149