شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

استعلام قیمت درب های اتوماتیک هوشمند

قیمت درب اتوماتیک

 

اگر به دنبال استعلام قیمت انواع درب اتوماتیک در تهران و شهرستان ها هستید به برخی از نکات باید توجه نمایید. در این مقاله هدف بر این داریم تا در رابطه با قیمت درب اتوماتیک در تهران و شهرستان ها نکاتی را بیان کنیم. در ابتدا باید بدانیددرب اتوماتیک چیست و چه کاربرد هایی دارد ؟

 

درب اتوماتیک چیست ؟

درب اتوماتیک در واقع به دربی گفته میشود که در واقع با استفاده از یک حسگر ها و یا ریموت کنترل ها اقدام به باز و بسته شدن می نماید. جهت حرکت این درب ها مختلف می باشد و به جهت های مختلفی باز و یا بسته میشود. تنوع کاری و ساخت در این درب ها زیاد می باشد و به نسبت قیمت ها نیز با یک دیگر متفاوت می باشد.

 

قیمت انواع درب اتوماتیک

 

نکته ای که وجود دارد میتوان گفت برای هر نوع فضا باید از مدل های مختلف درب های اتوماتیک استفاده نمایید و برای استعلام قیمت درب اتوماتیک برای هر فضا چه در شهرستان و چه در تهران باید در مناسب ترین زمان اقدام نمایید. اساس راندمان ساخت این درب ها پیچیده نمی باشد، اما مراحل نصب آن را باید به یک نصاب کاملا حرفه ای بسپارید زیرا نصب این درب های هوشمند نیاز به داشتن اطلاعات کافی و دانش می باشد.

 

نحوه عملکرد درب های اتوماتیک و تاثیر آن بر قیمت انواع درب اتوماتیک 

درب های اتوماتیک دارای عملکرد سه گانه می باشد فنی مکانیکی، هیدرولیکی و پنوماتیکی ! این سه عملکرد دارای تفاوت می باشد و میتوان گفت در واقع این تفاوت های عملکرد در تعین قیمت های آن تاثیر بسیاری را دارد.

استعلام قیمت درب اتوماتیک

اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که قصد خرید درب اتوماتیک را دارید و هیچگونه اطلاعاتی در زمینه قیمت های آن ندارید این مطلب را از دست ندهید. برای خرید درب اتوماتیک در ابتدا به نوع درب ها باید دقت نمایید در نظر داشته باشید که معمول ترین نوع درب های اتوماتیک که برای ساختمان ها و مغازه ها مورد استفاده قرار میگیرد درب های اتوماتیک کشویی ۴ لنگه و یا دو لنگه می باشد که به نسبت موتور های آن میتوان قیمت های آن را استعلام نمایید اما موردی که بسیاری از افرد از ما سوال دارند چگونه میتوانند یک خرید ارزان را داشته باشند ؟ اگر به دنبال خرید درب اتوماتیک را با ارزان ترین قیمت هستید در ادامه با ما همراه باشید.

در ابتدای امر باید به این توجه نمایید که درب های اتوماتیک دارای قطعات مختلفی می باشد و این قطعات در واقع پیچیدگی خاص خود را داشته و به نصبت باعث تعیین قیمت های درب های اتوماتیک می شود.

• موتور الکتریکی

• برد الکترونیکی

• ریموت

• حسگرها – چشمی ها

• تجهیزات امنیتی

• چرخ دنده و گیربکس

• فلاشر

• قفل برقی و مکانیکی درب برقی

 
خرید ارزان قیمت درب اتوماتیک
 

نصب انواع درب اتوماتیک

 

همان طور که در بالا تر به آن اشاره شد برای خرید درب های اتوماتیک ارزان قیمت باید به مواردی دقت نمایید که تاثیر بسیاری را در تعین قیمت دارد.

۴ مورد از مواردی که بر ارزان قیمت بودن درب ها تاثیر دارد عبارت است از :

  1. انتخاب مدل درب های معمولی و متوسط
  2. نوع موتور
  3. نوع استفاده از قطعات
  4. مرکز خرید
 

۱.انتخاب مدل درب های معمولی و متوسط

همان طور که در پیش تر به این مورد اشاره شد درب های برقی دارای انواع و مدل های مختلفی می باشد و میتوان گفت هر کدام دارای قیمت های مختلفی می باشد و معمولی ترین این درب ها درب های کشویی می باشد .

۲.نوع موتور

تمامی درب های اتوماتیک دارای موتور هایی می باشد که باعث حرکت و باز و بسته شدن درب ها میشود. نوع موتور ها تاثیر بسیاری در تعین قیمت ها دارد و عموما گران ترین موتور ها موتور های دانکر می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه روی لینک زیر کیلیک نمایید.

موتور درب شیشه ای برقی یا دانکر انکودر دار

۳.نوع قطعات مصرفی

قطعات مصرفی از قبیل موتور و اپراتور و ریل ها و ….

۴.مرکز خرید

برای خرید درب اتوماتیک باید از شرکت های معتبر اقدام به خرید نمایید. مراکز فروش درب اتوماتیک در واقع باید به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت داشته باشد و بتواند کلیه خدمات نصب درب اتوماتیک را به صورت حرفه ای انجام دهید. شرکت آذین در با افتخار تمامی خدمات مربوط به ای محصول را به شما مشتریان عزیز ارائه می کند.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع