شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

معایب تعمیر موتور سقف متحرک

تعمیر موتور سقف متحرک

 

زمانی که شما سقف متحرک خریداری می‌ کنید، می‌ توانید از مزایای زیادی بهره‌ مند شوید. مثلاً اینکه جلوی نور آفتاب شدید گرفته می‌ شود، از برف و باران در امان هستید یا اینکه در شرایط سخت آب و هوایی می‌ توانید شرایط مطلوب‌ تری را در محیط باز تجربه کنید. این سقف‌ ها کاربردهای زیادی در محیط‌ های مختلف دارند. در این مقاله تصمیم گرفتیم که راجع به معایب تعمیر موتور سقف متحرک با شما صحبت کنیم.

 

دلایل تعمیر موتور سقف متحرک

 

اصلاً شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چه نیازی به تعمیر موتور این سقف‌ ها است؟ سقف متحرک مهمترین چیزی که داخل خودش دارد، همان موتور است. موتورها باعث بهبود کار این سقف ها می‌ شوند. در واقع اگر دچار مشکل شده باشند، عملاً انگار که شما هیچ سقف متحرکی ندارید.

از آنجایی که قیمت سقف متحرک دست اول و نو بالاتر است، خیلی‌ ها به سراغ سقف‌ های دست دوم می‌ روند اما سوال اینجاست که آیا این سقف‌ ها می‌ توانند گزینه خوبی برای خرید باشند؟ پاسخ این است که در صورتی می‌ توانند گزینه مناسبی باشند که موتور آنها سالم و با کیفیت باشد.

گاهی اوقات موتور این دستگاه به مشکل بر می‌ خورد و آن را تعویض می‌ کنند و بعد به فروش می‌ رسانند. اگر موتور تعویض شده از یک برند با کیفیت باشد، خرید آن منطقی است اما گاهی اوقات این موتورها تعویض نمی‌ شوند. یعنی شما باید اقدام به تعمیر آنها بکنید تا بتوانید به نتیجه مطلوبی از استفاده از آنها دست پیدا کنید.

 

 

معایب تعمیر موتور

 

اگر تصمیم خود را گرفته‌ اید که تعمیر موتور سقف متحرک را انجام دهید، باید بدانید که چه معایبی می‌تواند در بر داشته باشد. معایب آن شامل موارد زیر است:

 

خرابی موتور سقف متحرک

هزینه بالا

 

اولین چیزی که می‌ توانیم به آن اشاره کنیم، این است که تعمیرات آن هزینه زیادی دارد. در نتیجه شاید خرید یک موتور جدید به صرفه‌ تر باشد. یعنی شما کمی بیشتر هزینه می‌‌کنید و یک موتور جدید و با کیفیت می‌ خرید که می‌ تواند برایتان بیشتر عمر کند.

 

کمبود فرد متخصص

 

فرد متخصص در زمینه تعمیر موتور سقف متحرک زیاد نیست. این افراد نمی‌ توانند به اندازه کافی در این زمینه تخصص داشته باشند و مشکلات را برطرف کنند. در نتیجه به سختی آنها را پیدا می‌ کنید و نمی‌ توانید به نتیجه مطلوبی برسید.

 

افت کیفیت موتور

 

زمانی که شما یک موتور دست دوم دارید که یک بار تعمیر شده است، قطعاً کیفیت آن پایین‌ تر از یک موتور نو و جدید است. به خاطر همین است که توصیه می‌ کنیم بهترین حالت این است که به سراغ تعویض موتور بروید تا اینکه بخواهید تعمیر موتور سقف متحرک را به انجام برسانید. با انجام این کار موتور نیز از قیمت می‌ افتد.

 

خرابی مجدد

 

گاهی اوقات تعمیر سقف متحرک نمی‌ تواند شما را به نتیجه مطلوب برساند‌. از آن جایی که فرد متخصص در این زمینه زیاد نیست و خرابی آن ممکن است به دفعات اتفاق بیفتد، در نتیجه تعمیر آنها اگر به درستی انجام نشود، بعد از مدت زمان کوتاهی شما مجبور هستید که دوباره تعمیرات را انجام دهید و این خرابی مجدد باعث می‌ شود که سقف متحرک شما بیشتر از ارزش و قیمت بیفتد.

اگر با وجود این تفاسیر تصمیم گرفته‌ اید که تعمیر این سقف ها را انجام ندهید و به سراغ یک سقف جدید یا موتور جدید بروید، ما سایت در آذین را به شما معرفی می‌ کنیم؛ مرجعی که تمامی این سقف‌ های متحرک با برندهای مختلف و قیمت‌ های متفاوت در آنجا عرضه می‌ شود و خیالتان راحت است که می‌ توانید آنها را تهیه کنید و از کیفیت بالای آنها اطمینان داشته باشید.

 

سخن پایانی

 

طبق توضیحات ارائه شده در این مقاله متوجه شدید که معایب تعمیر سقف متحرک چیست. ما به طور کامل برایتان صحبت کردیم و توضیحات کافی را در اختیارتان قرار دادیم. اگر شما هم قصد دارید که به سراغ تعمیر آنها بروید، باید حتماً از فرد متخصص کمک بگیرید. اگر هم با وجود این مقاله پشیمان شدید که این کار را انجام دهید، می‌ توانید به تعویض موتور بپردازید که گزینه مناسب‌ تری است.

 

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *