شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

معرفی تیغه غضروف دار کرکره برقی

تیغه غضروف دار کرکره برقی

 

بدنه کرکره برقی را تیغه تشکیل می دهد و در واقع می توان گفت مهم ترین قسمت این نوع از درب ها تیغه می باشد. تیغه ها در جنس های مختلفی وجود داشته و بسته به نوع جنسی که دارند می توانند از ویژگی های مختلفی برخوردار باشند. به طور کلی تیغه کرکره برقی باعث می شود تا از اتلاف انرژی تا حد زیادی جلوگیری شده و در زمان بسته بودن درب، نمای زیبایی به ساختمان داده شود. برای آشنایی با تیغه غضروف دار کرکره برقی با ما همراه شوید.

تیغه ها فضای کمی را اشغال می کنند و با توجه به این که در هنگام بسته بودن در بالا رول می شوند نیاز به فضای زیادی در اطراف خود ندارند و در محیط های کوچک بسیار کاربردی می باشند. همچنین استحکام و مقاومت این تیغه ها بسیار بالا بوده و در برابر عوامل محیطی مختلف مقاومت زیادی را از خود نشان می دهند.  

مشخصات تیغه کرکره

  تیغه غضروف دار کرکره برقی   این محصول به مانند دیگر محصولات تیغه کرکره برقی به ارتفاع ۸ سانتیمتر و دو پل ساخته شده اند. آلیاژ استفاده شده دز این تیغه ها از آلومینیوم است که از شمش آلومینیوم ساخته شده است. وزن هر متر مربع این تیغه در حدود ۶ کیلوگرم می باشد و قوص آن به گونه ای است که کمترین سروصدا را ایجاد می نماید. حداکثرعرض پیشنهادی برای سفارش این محصول ۶ متر می باشد و می توان تا ۶ متر ارتفاع روی این کرکره برقی حساب کرد. تیغه غضروف دار کرکره برقی را می توان با موتور ساید و توبلار و همچین سانترال ترکیب نمود و برای پارکینگ، فروشگاه استفاده کرد.    

معرفی تیغه غضروف دار

  در این نوع تیغه، یک قطعه واصل ( غضروف آلومینیوم با مقطع S ) بین تیغه های معمولی قرار می گیرد و علاوه بر زیبایی باعث حرکت نرم کرکره برقی و در نتیجه کاهش صدا می شود. لازم بذکر است برترین نوع تیغه کرکره غضروفی برای کرکره برقی های سایز کوچک و متوسط تیغه غضروفی سایز ۹۰ ( ۷۰ تیغه + ۲۰ غضروف ) می باشد. تیغه های کرکره برقی غضروف دار درجه یک معمولاً به ازای هر متر مربع ۱۰ الی ۱۱ کیلوگرم وزن دارند و بدلیل وزن بالا توصیه می شود که این تیغه ها به همراه موتور ساید استفاده شوند . تیغه های کرکره برقی غضروفدار بدلیل چرخش نرم و راحت در بالای رول و ضخامت و وزن بالای تیغه ، بسیار کم صدا تر از تیغه های نرمال هستند و عمر مفید آنها نیز به مراتب بیشتر می باشد.  

ویژگی های غضروف آلومینیومی :

  قیمت تیغه کرکره برقی  
  • تنوع رنگی بالایی
  • ضد ضربه و مقاوم در برابر ضربه
  • استفاده برای انواع کرکره برقی
  • سایزهای بزرگ و کوچک
  • مناسب برای هرگونه شرایط آب و هوایی گرم و خشک و مرطوب
  • قابل استفاده برای درب های اتوماتیک پارکینگ مراکز تجاری و ساختمانها
  • مقاوم در برابر زنگ زدگی
  • ضد ضربه و ضد سرقت
  • مقاوم در برابر آتش سوزی
 
قیمت تیغه کرکره برقی آلومینیومی غضروف دار
تیغه های معمولی در دو مقطع تخت و قوس دار و با عرض متداول ۸۰ و ۱۰۰ میلیمتر تولید می شوند. با توجه به عرض این تیغه ها در هنگام جمع شدن دچار سر و صدای بسیار کمی می شوند. برای رفع این مشکل و زیبایی بیشتر از قطعات کوچکی که به غضروف معروف است استفاده گردیده و موجب شده تا هنگام جمع شدن تیغه از سرو صدا کاسته شود و کرکره با نرمی بیشتری به دور شفت جمع گردد.  
سایز تیغه کرکره برقی آلومینیومی غضروف دار
همانطور که مطرح شد تیغه های معمولی دارای ۶۰ ، ۸۰ و ۱۰۰ میلی متر عرض می باشند. در مورد تیغه های غضروف دار تغییراتی ایجاد شده است به این صورت که کل تیغه و غضروف به مقدار نود میلی متر می باشند یعنی ۷۰ میلیمتر تیغه و ۲۰ میلی متر غضروف می باشد.  

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *