معرفی درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو یا فولدینگ و بررسی ویژگی آنها

 

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو که به نام های دیگر آکاردئونی،اتوبوسی و یا فولدینگ هم می نامند. عملکرد این درب ها به صورت خطی یا ریلی و همینطور از رو و یا بیرون هم قابل راه اندازی است. مهم ترین ویژگی درب اتوماتیک شیشه ای تاشو  درصد باز شدن درب در فضا و عمق کم می باشد. به صورتی که اندازه بازشوندگی این سیستم حدود 87 درصد پهنای دهنه با ورودی درب اتوماتیک در جایی که نصب شده می باشد.

 

مزایای درب های تاشو

این محصول به دلیل سرعتی که در باز و بسته شدن دارد مهم می شود و پر کاربرد ترین محصول در بین سایر محصولات اتوماتیک شیشه ای است.

میزان زمان باز وبسته شدن درب های اتوماتیک شیشه ای دو الی چهار ثانیه است و قابل ذکر است که این زمان می تواند با توجه به سیستم برنامه ریزی و

ویژگی درب اتوماتیک شیشه ای تاشوزمانی که تعیین می شود نسبت به هر متر به ثانیه تغییر کند.

این نوع درب در مکان هایی که تردد در آنجا زیاد است و این که اگر در این مکان ها فضایی برای ایستادن نباشد استفاده از این درب ها توصیه می شود.

درب های اتوماتیک تاشو و یا همان درب اتوماتیک فولدینگ با توجه به وجود دستگاه محرکه,درب میتواند در تمامی ۲۴ ساعته شبانه روز در هفت روز هفته بدون ایجاد آلودگی صوتی کار کند.

باز و بسته شدن سرعت این نوع درب ها نسبت به سایر درب های شیشه ای اتوماتیک خیلی بیشتر است. و از جهتی دیگر توانایی باز و بسته کردن نامحدود را دارا می باشد که این ویژگی موجب شده تا از این مدل درب اتوماتیک در محیط های پر تردد استفاده شود.

 

ویژگی ها

  • بدون محدودیت بودن تردد
  • مجهز به موتور دانکر بودن
  • مجهز بودن به پنل های نمایش دهنده وضعیت درب اتوماتیک قابل نصب بروی کاور
  • مجهز به مقطع ریل قابل تعویض سختکاری شده و لاستیک های عایق برای جلوگیری صدا
  • پر قدرت سریع و بی صدا
  • ارائه بیشترین میزان قابل بازد شدن برای تردد و مکان های کم جای با عرض کم
  • سیستم ماژولار با قابلیت سریع قطعات درب اتوماتیک تاشو

 

مشاورین درآذین

شرکت درآذین با توجه به سابقه چند ساله در موضوع فعالیت درب ها و کرکره های برقی اتوماتیک شیشه ای و یا غیر شیشه ای می تواند مشاوره تخصصی در این زمینه ارایه دهد. بنابراین چنانچه در نظر دارید درب اتوماتیک شیشه ای تاشو و یا سایر محصولات را خریداری، نصب و یا راه اندازی نمایید شرکت درآذین می تواند به عنوان همراه و فعال در این زمینه به صورت دائم به شما خدمات ارائه دهد.

 

021-44107148

 

021-44107149