شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

معرفی درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

امروزه درب ها چیزی فراتر از یک محصول یا محافظ به منظور کنترل کردن محل ورود و خروج سازه های مسکونی و تجاری می باشد. در گذشته درب ها معمولاً به شکل آهنی و بسیار سنگین ساخته میشدند اما امروزه صنعتگران اقدام به ساخت انواع درب ها به شکل ها و با جنس های مختلفی می کنند، چند وقتی است که درب های شیشه ای جای خود را در بین مصرف کنندگان باز کرده اند.

این درب ها چه در مکان های عمومی و چه در  ساختمان‌های خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از این درب ها درب های شیشه ای می باشند که انواع مختلفی دارند، درب اتوماتیک شیشه ای تاشو یکی از انواع مختلف درب های شیشه ای اتوماتیک می باشد که ما در این مقاله قرار است که به بررسی این نوع از درب ها بپردازیم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو یا فولدینگ و بررسی ویژگی آنها

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو که به نام های دیگر آکاردئونی،اتوبوسی و یا فولدینگ هم می نامند. عملکرد این درب ها به صورت خطی یا ریلی و همینطور از رو و یا بیرون هم قابل راه اندازی است. مهم ترین ویژگی درب اتوماتیک شیشه ای تاشو  درصد باز شدن درب در فضا و عمق کم می باشد. به صورتی که اندازه بازشوندگی این سیستم حدود ۸۷ درصد پهنای دهنه با ورودی درب اتوماتیک در جایی که نصب شده می باشد.

یکی از ویژگی های بارز درب اتوماتیک شیشه ای تاشو درصد باز شدن این درب ها در فضاهای کم با عمق کم می باشند. به شکلی که مقدار بازشوندگی این درب ها تقریباً ۸۷ درصد پهنای دهنه با ورودی درب اتوماتیک در مکانی که نصب شده می باشد.

ویژگی درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

درب اتوماتیک

بهتر است قبل از اینکه به بررسی درب اتوماتیک شیشه ای تاشو بپردازیم ابتدا بدانیم که کلاً درب اتوماتیک چیست؟ اگر بخواهیم یک تعریف کوتاه و جامع را در این باره ارائه بدهیم، باید بگویم به درب هایی که به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند درب های اتوماتیک گفته می شوند. در بعضی از مواقع جنس درب ها فلزی و در برخی دیگر از موارد شیشه ای می باشد. درب های اتوماتیک در ساختمان‌ها و اماکن عمومی و شخصی مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای درب های تاشو

این محصول به دلیل سرعتی که در باز و بسته شدن دارد مهم می شود و پر کاربرد ترین محصول در بین سایر محصولات اتوماتیک شیشه ای است.

میزان زمان باز وبسته شدن درب های اتوماتیک شیشه ای دو الی چهار ثانیه است و قابل ذکر است که این زمان می تواند با توجه به سیستم برنامه ریزی و زمانی که تعیین می شود نسبت به هر متر به ثانیه تغییر کند.

این نوع درب در مکان هایی که تردد در آنجا زیاد است و این که اگر در این مکان ها فضایی برای ایستادن نباشد استفاده از این درب ها توصیه می شود.

درب های اتوماتیک تاشو و یا همان درب اتوماتیک فولدینگ با توجه به وجود دستگاه محرکه,درب میتواند در تمامی ۲۴ ساعته شبانه روز در هفت روز هفته بدون ایجاد آلودگی صوتی کار کند.

این نوع از درب ها با توجه به وجود دستگاه محرکه می توانند به صورت هفت روز در هفته به شکل ۲۴ ساعت و بدون ایجاد آلودگی صوتی کار کنند. همانگونه که اشاره کردیم باز و بسته شدن سرعت این نوع از درب  ها خیلی زیاد است و قابلیت تنظیم نیز دارد. از جهت دیگر توانایی باز و بسته کردن نامحدود این درب ها یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این نوع از درب ها می باشد.

باز و بسته شدن سرعت این نوع درب ها نسبت به سایر درب های شیشه ای اتوماتیک خیلی بیشتر است. و از جهتی دیگر توانایی باز و بسته کردن نامحدود را دارا می باشد که این ویژگی موجب شده تا از این مدل درب اتوماتیک در محیط های پر تردد استفاده شود.

ویژگی درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

ویژگی ها

عدم محدودیت تردد، مجهز بودن به موتور دانکر، قابلیت نصب بر روی کاور، پرقدرت و بی صدا بودن، ارائه بیشترین میزان باز و بسته شدن، سختکاری شده و لاستیک های عایق به منظور جلوگیری از ورود صدا و مجهز بودن به ریل قابل تعویض همه این موارد از ویژگی و مزایای درب اتوماتیک تاشو شیشه ای می باشد.

  • بدون محدودیت بودن تردد
  • مجهز به موتور دانکر بودن
  • مجهز بودن به پنل های نمایش دهنده وضعیت درب اتوماتیک قابل نصب بروی کاور
  • مجهز به مقطع ریل قابل تعویض سختکاری شده و لاستیک های عایق برای جلوگیری صدا
  • پر قدرت سریع و بی صدا
  • ارائه بیشترین میزان قابل بازد شدن برای تردد و مکان های کم جای با عرض کم
  • سیستم ماژولار با قابلیت سریع قطعات درب اتوماتیک تاشو
مشاورین درآذین

شرکت درآذین با توجه به سابقه چند ساله در موضوع فعالیت درب ها و کرکره های برقی اتوماتیک شیشه ای و یا غیر شیشه ای می تواند مشاوره تخصصی در این زمینه ارایه دهد. بنابراین چنانچه در نظر دارید درب اتوماتیک شیشه ای تاشو و یا سایر محصولات را خریداری، نصب و یا راه اندازی نمایید شرکت درآذین می تواند به عنوان همراه و فعال در این زمینه به صورت دائم به شما خدمات ارائه دهد.

 

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *