شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

معرفی کرکره برقی آلومینیومی

معرفی کرکره برقی آلومینیومی

 

کرکره برقی آلومینیومی یکی از انواع کرکره های برقی می باشد که برای مغازه ها، فروشگاهها ، مراکز تجاری و همچنین درب های پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین کرکره های برقی می توانند در جنس ، طرح و رنگ های مختلفی تولید شوند. بطور کلی از انواع کرکره برقی برای جلوگیری از ورود آلودگی و گرد و غبار و همچنین محافظت از محیط داخلی در برابر ورود سارقین و وارد شدن خسارت و صدمات مالی استفاده می گردد.

کرکره برقی آلومینیومی به دلیل شکل پذیری راحت فلز آلومینیوم، سبک بودن و استحکام بالای آنها از محبوبیت بسیار زیادی در بین انواع کرکره برقی ها برخوردار می باشند و استفاده از آنها در انواع کرکره های پارکینگ منازل، مغازه ها، ورودی پاساژها، انبارها و … به دلیل قیمت کرکره آلومینیومی و مشخصات بارز آن رو به افزایش است. در این نوع کرکره جنس تیغه کرکره آلومینیومی می باشد.

 

معرفی کوتاه کرکره برقی

کرکره برقی آلومینیومیکرکره برقی از محصولات بسیار پرمصرف و ایمنی می باشد که از آن ها به طور معمول در رول کردن یک پنجره، درب های ورودی ساختمان، درب مغازه ها، پارکینگ ها، فروشگاه ها و… استفاده می شود و بر اساس جنس تیغه (ورقه های آلومنیومی) ، وزن تیغه ،رنگ، لیبل و یا برچسب زده شده روی تیغه ها (برای شناخت کیفیت تیغه) و موتوری که استفاده می شود، در دسته های متنوع و مختلفی قرار می گیرند. از جمله نکات حائز اهمیت در رابطه با کرکره های برقی، سهولت استفاده از آنان و همچنین محافظت و ممانعت از ورود سارقین می باشد.

 

ویژگی های کرکره برقی آلومینیومی

 • استحکام فیزیکی مناسب
 • ضد زنگ بودن تیغه ها
 • کاهش آلودگی صوتی
 • قابلیت استفاده ب صورت دستی
 • کاربری آسان
 • احتیاج به فضای کم
 • امکان تجهیز به قفل الکترونیکی
 • قابلیت نصب در ابعاد مختلف
 • قابلیت شستشو
 • تعمیر آسان
 • امنیت بالا
 • رنگها و طرح های مختلف

 

ساخت و تولید تیغه کرکره آلومینیومی

 

مهمترین عامل در کیفیت تیغه این نوع کرکره، کیفیت بیلت آلومینیوم می باشد. از جنبه تئوریک بهترین نوع آلیاژ آلومینیوم به منظور استحکام و در عین حال شکل پذیری و فرم دهی، آلیاژ ۶۰۶۳ می باشد. متاسفانه برخی از کارگاههای تولیدی از بیلت های استاندارد استفاده نمی کنند. و تیغه های آلومینیوم را از آلومینیوم های بازیافتی و دارای ناخالصی تولید می نمایند. کیفیت پایین رنگ و پیدایش صدا در تیغه های کرکره از نشانه های استفاده از تیغه آلومینیوم بی کیفیت در کرکره برقی آلومینیومی می باشد. استفاده از آلومینیوم بی کیفیت باعث کاهش استحکام و شکنندگی بالا می شود.
کیفیت قالب تاثیر بسزایی در کیفیت تیغه آلومینیوم تولید شده دارد. هر قالبی قابلیت میزان تولید خاصی تیغه دارد و پس از آن بایستی ترمیم شده و یا قالب مورد استفاد با پایان عمر قالب تعویض گردد. تیغه کرکره اصلی ترین جز در کرکره برقی آلومینیومی می باشد. بنابراین برای خرید تیغه کرکره برقی آلومینیومی باید به وزن، مساحت درب ورودی ، میزان تردد از درب و موتور کرکره برقی دقت کرد و تیغه کرکره را بر اساس این موارد تهیه نمود. قیمت تیغه کرکره بر اساس وزن و جنس تیغه آلومینیوم مشخص می گردد.

 

قیمت کرکره برقی آلومینیومی

انتخاب موتور مناسب

 

کرکره های برقی هوشمند دارای دو نوع موتور از قبیل موتور ساید و موتور توبولار هستند. که بسته به ابعاد و اندازه دهنه ای که قرار است کرکره در آن نصب شود و همچنین با توجه به میزان باز و بسته شدن آن در طی شبانه روز، موتور مناسب انتخاب می شود. وزن تیغه های مورد استفاده در انتخاب موتور کرکره از اهمیت بالایی برخوردار است. یعنی هرچه وزن تیغه ها بیشتر باشد باید از موتوری با توان بالاتر استفاده شود. برتری موتور توبولار نسبت به موتور ساید در اشغال فضای کم و به علاوه ظاهر زیباتر آن است. البته این موتور داری توان پایینی است که یک محدودیت بزرگ محسوب میشود از طرفی موتورهای توبولار با توان بالاتر نیز در بازار وجود دارد که با توجه به قیمت بسیار بالای آن استفاده از آنها توصیه نمی شود .

 

سفارش کرکره هوشمند برقی آلومینیومی

تلاش شبانه روزی متخصصان فنی و واحد فروش و بازاریابی شرکت درآذین و همکاری مداوم و مشاوره با تولید کنندگان مطرح داخلی و خارجی از یک سو و کیفیت رو به رشد محصولات و خدمات شرکت درآذین از سوی دیگر باعث گردیده تا شرکت پس از تامین نیاز های مشتریان استان تهران، پا را فراتر بگذارد. تا بتواند در بازارهای موجود در شهرستان های مختلف کشور نام خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولیدی و خدماتی کرکره هوشمند برقی و محصولات مرتبط مطرح سازد. نصاب کرکره برقی شرکت درآذین پس از تماس شما در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شده، بعد از اندازه گیری های لازم و با توجه به درخواست شما بهترین قیمت نصب و راه اندازی کرکره هوشمند برقی را به شما ارائه خواهد کرد.

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *