شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

مقایسه انواع موتور کرکره برقی

موتور کرکره برقی

مقایسه انواع موتور کرکره برقی یکی از نکات مهم قبل از خرید کرکره برقی است. قبل از اینکه اقدام به انتخاب کرکره برقی کنید، بد نیست ابتدا در رابطه با آن اطلاعاتی به دست بیاورید. آشنایی با انواع کرکره برقی، موتور کرکره برقی، شناخت خرابی کرکره هوشمند و اهمیت خرید کرکره برقی دست دوم همگی اهمیت دارند. اما زمانی که شما به مقایسه می‌پردازید قطعاً انتخاب صحیح‌تری خواهید داشت.

مقایسه انواع موتور کرکره برقی

انتخاب کرکره برقی برای بسیاری از افراد کار دشواری است. موتور به عنوان اصلی‌ترین قسمت کرکره برقی محسوب می شود. اگر به هنگام خرید به مقایسه انواع موتور کرکره برقی بپردازید و در نتیجه بهترین آن را انتخاب کنید، هرگز با خرابی کرکره هوشمند مواجه نمی ‌شوید. در واقع موتور شما طول عمر بالایی خواهد داشت. برای اینکه به مقایسه انواع موتور کرکره برقی بپردازید، ابتدا باید با انواع موتورها آشنا شوید:

 

  • موتور تیوبلار اتومات یکی از موتورهای پیشرفته محسوب می‌ شود. این موتور توسط کشور چین با قدرت بسیار بالایی طراحی شده است. اما موتور تیوبلار تحت لیسانس استرالیا می‌باشد و با دو گارانتی معتبر آن را تهیه می ‌کنید. چنین موتورهایی قدرت بسیار بالایی دارند.

موتور تیوبلار توربو

  • موتور تیوبلار لیفت توربو یکی دیگر از موتورهای مطرح و بی ‌رقیب در جهان است. این موتور برای باز و بسته کردن کرکره برقی استفاده می ‌شود. علاوه بر قدرت بالا حتی ظرافت و زیبایی چنین موتورهایی بسیار زیاد می‌ باشد. موتورهای لیفت توربو به شکل استوانه‌ای طراحی شده اند و فضای کمتری را اشغال می‌ کنند. این موتورها بر اساس وزنی که به آن ها وارد می ‌شود و باید آن را جابجا کنند، بر حسب واحد نیوتون متر در نظر گرفته می ‌شوند.

بهترین موتورهای کرکره برقی

قیمت موتور کرکره برقی

  • موتورهای تیوبلار بتا جزو دیگر موتورهای پرفروش و مطرح هستند. طراحی این موتورها نیز به شکل استوانه‌ ای است و فضای کمتری را اشغال خواهند نمود. برای اماکنی که تردد در آن ها در حد متوسط است، می ‌توانید از این موتورها استفاده کنید. موتورهای تیوبلار بتا با قدرت ۶۰ قدرت ۱۰۰ قدرت ۱۲۰ و قدرت ۱۴۰ نیوتون برای کاربردهای مختلف طراحی شده اند. در این موتورها سوئیچ‌هایی محدود کننده وجود دارد که برای کنترل باز و بسته شدن کرکره برقی است.
  • موتورهای لینوکس جزو موتورهای قدرتمند دیگر در دنیای رقابت هستند. اما کیفیت و عملکرد این موتورها در صورتی بالا است که تنها برای مکان ‌هایی با وزن کم و تردد پایین از آن ها استفاده کرد. قدرت این موتورها در حدی است که بتوانند درب ‌هایی را تا ۱۴۰ نیوتون دز نوع معمولی و همچنین درب ‌هایی را تا ۵۰۰ نیوتن در نوع صنعتی باز و بسته کنند. این موتورها خود در دو نوع برای برق اضطراری یا بدون آن تولید شده‌ اند که حتی در زمان قطعی برق نیز می‌ توان از آن ها استفاده نمود.

مزایای بهترین موتور کرکره برقی

  • این موتورها دارای صدای بسیار کمی هستند.
  • بهترین موتور کرکره برقی با سرعت بسیار بالایی کرکره برقی را بالا و پایین می ‌کند.
  • قدرت موتور برای باز و بسته کردن کرکره برقی بسیار زیاد است.
  • عملکرد این موتورها بسیار راحت است و بدون هیچ اختلالی نیرو را انتقال می‌ دهند.
  • نصب موتورها کار راحتی است.
  • بهترین موتورهای بازار دارای قیمت مقرون به صرفه هستند.

نتیجه

با مقایسه انواع موتور کرکره برقی متوجه شدید که کدام یک از کرکره برقی ‌ها مناسب شرایط شما هستند. کرکره‌ ها از نظر مشخصات ظاهری و فنی بسیار زیادی تقسیم بندی می‌ شوند. حال اینکه هر یک از انواع کرکره‌ ها را نیز به تناسب شرایط مختلف تولید می کنند. اگر در انتخاب کرکره برقی دقت داشته باشید و در نگهداری از آن نیز نکاتی را به خاطر بسپارید، قطعاً با خرابی کرکره هوشمند مواجه نخواهید شد. بیشترین آسیب همیشه به موتور کرکره برقی وارد می ‌شود. اما در صورتی که از آن نگهداری کنید، طول عمر کرکره را افزایش می‌ دهید. اکنون که انتخاب خود را انجام داده‌ اید، جهت خرید کرکره برقی با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

نکات مهم در انتخاب کرکره برقی

مقایسه انواع کرکره برقی

 

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع