شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

بررسی مشخصات موتور دانکر آلمان

ویژگی های موتور دانکر آلمان درب شیشه ای اتوماتیک

 

درب شیشه ای اتوماتیک، متشکل از قطعات متعددی است. کارکرد همه آنها در کنار یکدیگر باعث می شود که درب به خوبی عمل کند. اینکه برای موتور درب اتوماتیک شیش ای از چه برندی و با چه کیفیتی استفاده می ­کنیم، تاثیر چشم گیری در کیفیت کار درب اتوماتیک دارد. موتور دانکر یکی از آنهاست.

اگر شما هم در میان برند های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای جستجو کرده باشید حتما با نام موتور دانکر آلمان برخورد کرده اید. این موتور از ویژگی هایی برخوردار است که آن را در میان سایر محصولات مشابه، بی مانند و جزو بهترین ها کرده است.

 

موتور مهمترین قطعه درب اتوماتیک شیشه‌ای

درب اتوماتیک شیشه‌ای از قطعات متعددی تشکیل شده است. شاید به جرات می‌توان گفت موتور مهمترین قطعه برای درب اتوماتیک شیشه‌ای است. موتور سبب شده تا قطعات درب اتوماتیک شیشه‌ای در کنار همدیگر بتوانند کار کنند.

از طرفی این که چه برندی با چه کیفیتی برای درب اتوماتیک شیشه‌ای استفاده می‌شود. تاثیر خیلی زیادی در کیفیت کارکرد درب اتوماتیک دارد. موتور اگر مرغوب نباشد.نه تنها درب به خوبی کار نمی‌کند بلکه در کارکرد سایر قطعات هم مشکل ایجاد می‌کند.


 

ویژگی های فرد موتور دانکر آلمان برای درب شیشه ای اتوماتیک


 

مهمترین ویژگی های منحصر به فرد موتور دانکر آلمانی

 

  • قابلیت استفاده برای درب هایی با تردد و باز و بسته شدن بسیار
  • فقدان متریال زغال در ساخت آن
  • خصوصیت توقف و ایستادن سریع پس از برخورد شی خارجی
  • بدون نیاز به تعمیرات و سرویس مجدد موتور
  • برخورداری از قطعات با کیفیت منحصر به فرد و فوق العاده بالا
  • بی صدا و آرام در زمان کارکردن قطعات موتور

 

ابعاد و اندازه دانکر آلمانی

موتور دانکر آلمان در میان محصولات مشابه از نظر ظرافت و ساختار کیفیت بالاتری دارد. لازم است با یک بار لمس کردن قطعات آن از کیفیت و کارایی آن مطمئن شد. در زمان استفاده از این موتور در درب خودرو متوجه خواهید شد که چقدر روان، بدون صدا و با کیفیت کار می کند.

عموما تمام فروشندگان این محصول به شما می گویند با یک بار خرید آن از شر تعمیر موتور و سرویس های معمول موتور های مربوط به درب شیشه ای اتوماتیک خلاص خواهید شد. چرا که این موتور به دلیل مرغوبیت و کیفیت بسیار بالا بعید است که زود خراب شده و نیاز به تعمیرات مجدد داشته باشد. اما در مورد ابعاد این موتور باید بگوییم که موتور دانکر آلمان در میان محصولات مشابه از ابعاد بسیار کوچک­تری برخوردار است.

دو نوع از موتور های دانکر وجود دارد که در ۲ سایز استاندارد ۶۳*۵۵ و ۶۳*۲۵ تولید می شود. در این دو مدل به دلیل داشتن ولتاژ های متنوع در طراحی و تفاوت در ولتاژ استاندارد امکان استفاده در هر جایی از جهان برای آنها وجود دارد. اگر چه پرفروش ترین مدل موتور دانکر آلمان ابعاد ۶۳*۵۵ آن است اما مدل ۶۳*۲۵ هم در برخی از کشور ها از جمله ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع