آشنایی با موتور دانکر

موتور دانکر

 

موتور دانکر چیست  و چه کاربردی در درب های اتوماتیک دارد؟ در این بخش از مقالات در آذین می خواهیم در مورد موتور دانکر و کاربردها و قیمت آن به همراه مشخصاتش برایتان مطالبی ذکر کنیم. این محصول به عنوان یکی از مهم ترین قطعاتی می باشد که در درب های اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد.

از موتور دانکر بعنوان یک اپراتور استفاده می شود. این اپراتور با خوب بودن نحوه عملکرد درب های اتوماتیک ارتباط مستقیمی دارد. اگر می خواهید درب های اتوماتیک شما به راحتی باز و بسته شوند و روان باشد باید از موتور های دانکر استفاده نمایید. موتورهای دانکر توسط شرکت های مختلفی تولید می شود اما تمامی این برندها باکیفیت نیستند.

سوالی که اپیش می آید اینکه، موتور دانکر چه ویژگی هایی دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا در این رابطه نکات کاربردی آن بیشتر آشنا شویم.

 

ویژگی های اصلی

اگر می خواهید اقدام به خرید موتور برای درب های اتوماتیک خود نمایید در اولین مرحله به تناسب آنها نیز میزان دقت لازمه را داشته باشید به عبارتی مشخصات فنی یک موتور با درب اتوماتیک و محیطی که می خواهید نصب شود باید با یکدیگر تناسب داشته باشد.

برخی از افراد اقدام به خرید موتور های درب اتوماتیک میکنند بدون داشتن اطلاعاتی در رابطه با مشخصات فنی اقدام به خرید می نمایند. داشتن اطلاعات کافی نصب موتور دانکردر این زمینه میتواند شما را در مسیر درست یک خرید موفق قرار دهد پس در نتیجه این مبحث را از دست ندهید.

 

مشخصات موتور دانکر

  • دارا بودن سیستم انکودر : این سیستم میتواند با برسی عرض دهانه ای که درب را نصب کرده اید سرعت باز و بسته شدن درب ها را مشخص نماید.
  • فولی با قدرت 1500 دور در دقیقه : فولی در این نوع موتورها این توان را دارد که در دقیقه چیزی بالغ بر 1500دور داشته باشد. گزینه ای که در  موتور های دانکر آلمانی دارا می باشد. فولی ها در 2 جهت قرار دارند و مخالف عقربه های ساعت حرکت می کنند.
  • بالا بودن طول عمر بالا : این نوع موتورها به دلیل عدم استفاده از تسمه در موتور ها دارای طول عمر بالایی می باشد. نیاز به تعمیر در کوتاه مدت را از بین برده است.

برای مطالعه در رابطه با موتور های درب شیشه ای برقی یا دانکر انکودر دار  روی لینک کلیک نمایید. برای استعلام قیمت این موتور ها باید به مواردی دقت نمایید که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

 

 

ابعاد موتور ها

این موتور ها دارای ابعاد مختلفی می باشد اما یکی از پر مصرف ترین این ابعاد شامل :

  • موتور با ابعاد 63*55
  • موتور با ابعاد 63*25

در نظر داشته باشید هرچه ابعاد این موتور ها افزایش داشته باشد قیمت های آن نیز افزایش می یابد. سوای بر هزینه این موتور ها اگر ابعاد موتور ها افزایش داشته باشد به همان نسبت قدرت تحمل بالا تری را دارا می باشد.

قیمت خرید موتور دانکر های آلمان 

در واقع نمیتوان برای ابن موتورها قیمت ثابتی را اعلام نماییم. موتور های  آلمانی همان طور که بیان شد به صورت وارداتی می باشد و با توجه به نواساناتی که بر بازار حاکم می باشد نمیتوان برای اجناس وارداتی قیمت ثابتی را اعلام نمود.

 

021-44107148

 

021-44107149