شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

موتور درب اتوماتیک دانکر

نکاتی درباره موتور دانکر درب اتوماتیک

  دانکر یک شرکت پیشرو جهانی است که بیش از ۵۰ سال سابقه تولید و توسعه محصولات محرکه دقیق در صنایع مختلف را دارا می باشد. استفاده از محصولات کاربردی، آزموده و گسترده دانکر، زندگی مدرن را راحت تر کرده است. یکی از محصولات با کیفیت این شرکت تولید موتور درب اتوماتیک شیشه ای است. کیفیت بالای متریال استفاده شده، نوآوری مداوم و ترکیب ظاهری محصولات دانکر به ارزش نهایی آن افزوده است. همچنانکه در تارنمای رسمی موتور درب اتوماتیک دانکر به صراحت ذکر شده است. این شرکت دارای چهار سایت اصلی در کشورهای آلمان، چین، صربستان و امریکاست. ممکن است یک محصول مشخص با یک کد یکسان در سایت های مختلف این شرکت حتی با تفاوت های جزیی در ظاهر تولید گردند. مانند سایر کالاهای با کیفیت، متاسفانه نمونه های تقلبی این موتورها در بازار موجود می باشند. با توجه به اینکه این نمونه های تقلبی هم مانند نمونه های اصلی از سایر کشورها وارد می شوند ارائه مواردی مانند برگه سبز گمرکی یا گواهی مبدا یا مشابه آن به هیچ وجه نمی تواند دلیل براصل بودن آن محصول باشد.  

مشخصات فنی موتور دانکر

  موتور درب اتوماتیک دانکر   درب اتوماتیک شیشه‌ای امروزه کاربرد بسیار زیادی دارد و در بسیاری از فروشگاه و ادارات از آن استفاده می‌شود. از این رو شرکت‌های زیادی وجود دارند که در زمینه تولید و طراحی قطعات درب اتوماتیک شیشه‌ای فعالیت می‌کنند. اما برخی از آن‌ها بسیار با سابقه تر بوده و قطعات با کیفیت تری در بازار عرضه می‌کنند. یکی از آنها شرکت دانکر است. شرکت دانکر برای ساخت محصولات خود، از مواد اولیه معتبر و استاندارد استفاده می‌کند و همین امر سبب شده تا محصولات آن به سراسر جهان صادر شود.  

ویژگی های موتور دانکر آلمان

  • قابلیت استفاده برای درب هایی با تردد و باز و بسته شدن بسیار
  • فقدان متریال زغال در ساخت آن
  • خصوصیت توقف و ایستادن سریع پس از برخورد شی خارجی
  • بدون نیاز به تعمیرات و سرویس مجدد موتور
  • برخورداری از قطعات با کیفیت منحصر به فرد و فوق العاده بالا
  • بی صدا و آرام در زمان کارکردن قطعات موتور
 

برتری موتور دانکر آلمان

هر شرکتی برای این که بتواند در بازار بقا داشته باشد باید همواره در حال رفع ایرادات محصولات خود باشد تا بتواند بهتر از سایرین عمل کند. نکته قابل توجه درباره شرکت دانکر این است که، موتور دانکر نه تنها به دلیل کیفیت قطعات آن محبوب است، بلکه پیش از مرحله نهایی تولید و عرضه به بازارهای داخلی و خارجی، با استفاده از آزمایشات مختلف، تست شده است. تا از نظر کارایی بهترین نمره را دریافت کند. همچنین در قطعات دانکر، همواره خلاقیت و نوآوری دیده می‌شود. که سبب شده تا محصولات آن جزء بهترین‌ها باشند.  

موتور دانکر گزینه مناسب برای اماکن پر تردد

  نمایندگی موتور دانکر درب اتوماتیک   در بعضی از محل‌ها مانند فروشگاه‌‌ها، مراکز خرید و اماکنی که رفت و آمد عموم در آن‌ها بسیار زیاد است، موتورهای معمولی پاسخ گو درب اتوماتیک نخواهند بود. موتور دانکر آلمان که دارای قطعات با کیفیت است. از این رو گزینه خیلی خوبی برای محل‌های شلوغ می‌باشد. چون که هم وزن بالایی را می‌تواند تحمل کند و هم طول عمر خوبی دارد.  
چرا موتور دانکر آلمان
مسلما موتور دانکر یک سری مزایا و نقاط برتری دارد که سبب شده تا در بازار فروش خیلی بالایی داشته باشد. برای درب اتوماتیک شیشه‌ای این که موتور بتواند بدون صدا کار کند اهمیت بسیار بالایی دارد. موتور دانکر درب اتوماتیک شیشه‌ای هیچ صدایی ندارد. همین طور دارای زغال هم نمی‌باشد. می‌تواند وزن‌های بسیار بالا را تحمل کند. زمانی که وزن درب یک مقدار بیشتر شود از کار نمی‌افتد. ضمنا طول عمر مناسب نسبت به سایر برندها از دیگر مزیت این موتور است.  
نمایندگی فروش موتوردانکر آلمان
متاسفانه بازارهای داخلی و خارجی با اجناس تقلبی و فیک پر شده اند. چرا که موتورهای شرکت‌های با کیفیت هم قیمت بالایی دارند و هم مشتریان زیاد. از این رو سود جویان تمایل دارند تا از موتورهای اصلی کپی برداری کرده و آن را در بازار بفروشند. برای شناسایی موتور دانکر اصل ابتدا به کد و شناسنامه آن توجه کنید. این ویژگی‌ها روی موتور آن نوشته می‌شوند. حتما در زمان خرید مطمئن شوید محصول دارای کد و لیبل است. محصولات چینی شامل دانکر هم می‌شوند. بنابراین در زمان خرید حواستان باشد به جای دانکر آلمان اصل، دانکر چینی خریداری نکنید. اگر در این کار تجربه و مهارت بالایی ندارید از افراد متخصص کمک بگیرید. برای این کار می توانید از طریق شماره تلفن های زیر، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.  

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *