شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

علل استفاده از درب اتوماتیک

۸دلیل برای نحوه انتخاب درب اتوماتیک

 

با توجه به هزینه نسبتاً گران خرید درب اتوماتیک شیشه‌ای، یکی از سؤالات و دغدغه‌های مالکین در زمان تأسیس و تجهیز دفاتر یا فروشگاه‌های تجاری،نحوه درب اتوماتیک یا درب دستی برای ورودی یا خروجی  می‌باشد . در این مقاله به بیان فواید استفاده و نحوه انتخاب درب اتوماتیک شیشه‌ای برای اماکن تجاری خواهیم پرداخت .

۱) راحتی در ورود و خروج :

بهره‌گیری از درب اتوماتیک شیشه‌ای راحتی دو چندانی در رفت‌ و آمد برای مشتریان و صاحبان کسب کار فراهم می‌نماید.

دو فروشگاه مواد غذایی که در جوار یکدیگر واقع گردیده‌اند که یکی از آن‌ها مجهز به درب شیشه ای اتوماتیک و دیگری دارای درب دستی می‌باشد را تصور نمایید، مشتریان به‌منظور ورود و خروج در فروشگاهی که درب آن به‌صورت دستی باز و بسته می‌گردد مجبورند سبد خرید خود را به زمین گذاشته و از طریق دستگیره درب را باز و بسته نمایند. یا در بهترین حالت مالک فروشگاه می‌بایست یک نفر نیروی انسانی را به‌منظور باز و بسته نمودن درب برای مشتریان به‌کارگیری نماید! قطعاً در شرایط برابر مشتریان فروشگاهی که مجهز به درب اتوماتیک می‌باشد را برای ورود انتخاب خواهند نمود .

نصب درب اتوماتیک شیشه ای

 

 

 

۲) ذخیره انرژی( صرفه‌جویی در میزان مصرف انرژی):

با نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای، ورودی  فروشگاه شما صرفاً درزمانی که فردی قصد ورود و خروج داشته باشد باز گردیده و در مدت‌زمان اندکی( قابل تنظیم) بسته خواهد شد. این موضوع باعث جلوگیری از تبادل گرما و سرما از داخل فروشگاه با فضای خارجی خواهد گردید که  موجب صرفه‌جویی در مصرف انرژی مورداستفاده به‌منظور سرمایش و گرمایش محیط داخلی می‌گردد. این امر با توجه به  افزایش قیمت حامل‌های انرژی تأثیر فراوانی در کاهش هزینه‌ها و افزایش سودآوری کسب کار شما خواهد داشت.

 

۳) صرفه‌جویی در فضا:

هزینه خرید و یا اجاره فضای تجاری در مراکز شهرها قسمت بزرگی از سرمایه اولیه موردنیاز راه‌اندازی هر کسب‌وکار جدید را به خود اختصاص می‌دهد. ازاین‌رو استفاده از ماکزیمم فضای در دسترس، میزان بهره‌وری کسب‌وکار شمارا بهبود خواهد بخشید، با استفاده از درب‌ اتوماتیک شیشه‌ای دیگر نیازی به اختصاص قسمتی از مکان کسب‌وکار شما برای باز و بسته شدن درب‌های دستی نخواهد بود و این منطقه را می‌توانید به فضای مفید و قابل‌استفاده فروشگاه تبدیل نمایید.

 

۴) زیبایی و پرستیژ :

یکی از برترین ویژگی‌های درب‌ شیشه ای اتوماتیک ظرافت، ایجاد زیبایی و پرستیژ برای معماری اماکن تجاری می‌باشد. این درب‌ها باقابلیت نصب در هر نقطه‌ای با اشکال متفاوت (تخت، منحنی، مثلثی، گرد ) و امکان شخصی‌سازی‌هایی نظیر انتخاب پوشش نهایی ازجمله رنگ و پوشش استیل یا آنادایز، نوع رنگ و شیشه …  جهت برقراری یکپارچگی و تناسب با محیط پیرامون به بهبود طراحی معماری محیط کسب‌وکار شما کمک بسزایی خواهد نمود. و این امر در برندینگ و ایجاد ذهنیت مثبت و ماندگار در ذهن مشتریانتان تأثیر بسزایی خواهد داشت .

 

۵) امنیت:

با استفاده از آخرین تکنولوژی و استانداردهای درب اتوماتیک امنیت مشتریان ( با بهره‌گیری از حسگر های ایمنی) و فروشگاه شما ( تجهیزات امنیتی و ضد سرقت) در بالاترین سطح تأمین خواهد گردید . همچنین سایر تجهیزات و ماژول‌های امنیتی مثل سیستم‌های مدیریت یکپارچه ساختمان، اطفاء حریق، دزدگیر  و…. به سیستم درب اتوماتیک شما قابل اضافه شدن می‌باشد .

 

۶) بهداشت:

 

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

 

دستگیره‌ها یکی از آلوده‌ترین وسایلی است که در طول روز با آن‌ها سرکار داریم. افزایش به‌کارگیری درب‌های اتوماتیک در جوامع امروزی تماس با این عوامل انتقال باکتری و میکروب‌ها را به حداقل رسانده و این امر موجب تمایل مشتریان به خرید از فروشگاه‌های مجهز به درب اتوماتیک نموده است .

 

۷) کنترل تردد :

شما به‌عنوان مالک یک کسب‌ و کار در مواقعی نیازمند کنترل بر تردد افراد و مشتریان خود خواهید بود. به‌عنوان مثال بانک‌ها در فاصله زمانی ساعت ۱۳ الی ۱۳.۳۰ درب اتوماتیک

خود را در حالت یکسو تردد قرار می‌دهند تا مشتری جدیدی وارد بانک نشود و مشتریان داخل بانک امکان خروج از شعبه را داشته باشند. یا صرافی‌ها فروشگاه‌های مجهز به vending machine  ورود  افراد را از طریق کارت عابر بانک و یا کارت اعتباری ممکن می‌سازند .

 

۸) خوشامدگویی به مشتریان :

در دنیای امروز کسب‌وکار، توجه به مشتریان و نیاز آن‌ها یکی از ضروری‌ترین اصول حرفه‌ای بازاریابی می‌باشد . احترام به مراجعین و توجه  به ایمنی، راحتی، امنیت و بهداشت آن‌ها تأثیر بسزایی در ایجاد ذهنیت مثبت آنان نسبت به کسب و  کار خواهد داشت. با استفاده از درب اتوماتیک به مشتریان و مراجعین خود خوشامدگویی نمایید . درب‌ اتوماتیک شیشه‌ای بهترین راه‌حل برای اماکن تجاری می‌باشند، تنها نکته باقی‌مانده انتخاب صحیح مدل مناسب و شرکت سازنده آن درب خواهد بود .

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع