شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

فروش انواع کرکره برقی

نمایندگی فروش کرکره برقی شفاف

  کرکره برقی از محصولات بسیار پرمصرف و ایمنی می باشد که از آن ها به طور معمول در رول کردن یک پنجره، درب های ورودی ساختمان، درب مغازه ها، پارکینگ ها، فروشگاه ها و… استفاده می شود و بر اساس جنس تیغه (ورقه های آلومنیومی) ، وزن تیغه ،رنگ، لیبل و یا برچسب زده شده روی تیغه ها (برای شناخت کیفیت تیغه) و موتوری که استفاده می شود، در دسته های متنوع و مختلفی قرار می گیرند. شرکت آذین در نمایندگی فروش کرکره برقی شفاف می باشد.  

نمایندگی کرکره هوشمند برقی

مزایای کرکره برقی شفاف

 
 • استحکام فیزیکی مناسب
 • ضد زنگ بودن تیغه ها
 • کاهش آلودگی صوتی
 • قابلیت استفاده ب صورت دستی
 • کاربری آسان
 • احتیاج به فضای کم
 • امکان تجهیز به قفل الکترونیکی
 • قابلیت نصب در ابعاد مختلف
 • قابلیت شستشو
 • تعمیر آسان
 • امنیت بالا
 • رنگها و طرح های مختلف
 

انواع کرکره هوشمند

همانطور که گفته شد استفاده از کرکره هوشمند برقی در بین اقشار مختلف جامعه و مشاغل گوناگون هر روز در حال افزایش است. از این بین بیشترین کرکره برقی ها برای مصارف زیر استفاده می گردد.
 1. کرکره پارکینگ
 2. کرکره هوشمند مغازه
 3. فروشگاهی
 4. صنعتی
 

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی

در ادامه اجرای اصلی تشکیل دهنده کرکره اتوماتیک ریموت دار را معرفی می نماییم. بعضی از آنها اجزای اصلی تشکیل دهنده کرکره می باشند و بعضی دیگر مانند ردیف ۷ و ۸ اختیاری می باشند. تیغه کرکره : تیغه همان بدنه اصلی کرکره ا ست که نمای کرکره را نیز می سازد و در جنس ها ورنگ های متنوع و مختلف موجود می باشد. موتور کرکره : موتور کرکره در واقع نوعی ماشین الکتریکی است که با برق کار می کند ، در واقع تامین کننده ی نیروی اصلی کرکره و هدایت کننده ی آن به بالا و پایین می باشد. موتورهای توبلار و ساید از انواع موتورهای کرکره برقی هستند.   قیمت کرکره برقی   ریل : پروفیلی است U شکل که بصورت عمودی در دو طرف چپ و راست دهنه نصب می شود و رول تیغه ها در داخل آنها بالا و پایین می رود. ریل ها معمولا به صورت آلیازهای آهن و آلومینیوم ساخته می شوند .
قوطی :  برای نصب ریل کرکره باید در دو طرف آن، قوطی هایی با ابعاد مناسب نصب شود .
صفحه پلیت : دو عدد صفحه که روی قوطی چارچوب جاگذاری شده و موتور و کرکره برقی روی آن سوار می شود. در واقع صفحه های نگه دارنده شفت از هر دو طرف هستند . شفت : لوله ای است که به یک سر آن موتور و به سر دیگر آن اندکپ متصل شده و رول تیغه کرکره بر روی آن قرار می گیرد . با چرخش شفت توسط موتور، رول کرکره به بالا و پایین کشیده می شود. شفت می تواند در سایزهای مختلف باشد. جا قفلی : این قطعه برای محافظت بیشتر کرکره استفاده می شود که می تواند به انتهای تیغه کرکره متصل شود. کاور موتور : در موتور های ساید ، چون در بیرون از شفت قرار می گیرند به خاطر زیبایی بیشتر ، محافظت آن در برابر بارش باران و برف و همچنین کاهش صدای آن ، یک کاور برای موتور اضافه می گردد .  
کاهش هزینه با استفاده از کرکره برقی
کرکره برقی تاثیر به سزایی در کاهش هزینه های پرداختی ما دارد. هر یک از مراحل نصب این کرکره ها با هزینه بسیار ناچیزی انجام می شوند و از این رو نصب این لوازم در ساختمان هزینه چندانی ندارد. هزینه تولید اجزا و قطعات به کار رفته در این لوازم نیز از سایر درب های فلزی و چوبی بسیار مناسب تر است. در عین حال کیفیت و ماندگاری این محصولات نیز در طولانی مدت بسیار مطلوب خواهد بود. شما با استفاده از این کرکره ها تا سال ها نیازی به تعویض قطعات و مصالح ساختمانی نخواهید داشت! یکی از مهمترین مزایای استفاده از این محصولات که سبب کاهش هزینه ها می شود، بهسازی مصرف انرژی است. در صورتی که انواع کرکره برقی را در پنجره ها، درب و سایر بخش های ساختمان خود نصب کنید، از رفت و آمد و برودت هوا در محیط جلوگیری می کنید!

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *