کرکره برقی

اکثرا کرکره برقی پارکینگ یا درب اصلی وروردی پارکینگ و یا برای جلوگیری ورود افراد متفرقه به داخل پارکینگ بعد از درب اصلی به عنوان درب دوم و درب اطمینان نصب می شود.

در قسمت کرکره برقی پارکینگ باید به این موضوع توجه داشت که به کدام عنوان ‌‌‌‌‌‌‌، درب اصلی پارکینگ و چه بعنوان درب دوم  اگر نصب شود بهد از سراشیب نحوه ی اجرا و نوع موتور و تیغه آن هیچگونه فرقی ندارد و در کل با توجه به اینکه کرکره برقی رنگ میشود و به رنگ دلخواه مشتری در می آید که بهمراه موتور نصب می شود با سرعت بالاتری و کیفیت بهتر انجام میشود و از جهتی دیگر کاملا مقرون به صرفه و صرفه جویی در سایر هزینه ها میشود ، اما باید در صورت نصب کرکره برقی پارکینگ و در صورت امکان به رنگهای غیر سفید ساخته شود تا اینکه با نمای ساختمان هماهنگی بیشتری داشته باشد.

کرکره برقی به راحتی در برابر باران و باد های شدید مقاومت می کند. از مزایای کرکره برقی سازگاری با تمامی شرایط های آب و هوایی است. و قابلیت بعدی این است طول عمر مفید و غیر مفید این کرکره ها نسبت به سایر کرکره ها بیشتر است. و به این نکته باید توجه داشت که کرکره های برقی نسبت به قطعی برق هیچ عکس العملی نشاان نخواهد داشت و به کار خود ادامه میدهد ،به این دلیل است که با قطعی برق کرکره های برقی به صورت دستی هم میتواند کار بکند مانند کرکره های قدیمی و سنتی.

کرکره های برقی مشکلی در سایز و اندازه ندارد چون تمامی ابعاد قابل نصب است و با این قابلیت میتوان در اکثر مکان های لازم به کرکره برقی نصب شود .

کرکر ه برقی تا حدودی از ضمانت امنیت مکانی که شما کرکره خود را نصب نموده اید را میتواند تامین بکند و تاثیر بگذارد به این دلیل که کرکره های برقی تیغه های قوی و با استحکام بالا را دارد که مواد سازنده هر کرکره برقی با کرکره های دیگر از نظر نوع جنس و مواد فرق می کند.
صرفه جویی در هزینه ها و بهینه سازی در مصرف انرژی یکی دیگر از نکات مفید کرکره های برقی است . در کنار گذاری این خصوصیت ها از کرکره های برقی باید این نکته در مد نظر داشته باشیم که زیبایی این کرکره ها هم ملاک مهمی است.

در دسته بندی محصولات کرکره برقی میتوانیم به شش قسمت تقسیم نماییم:
1- کرکره برقی پلی کربنات شفاف
2- کرکره برقی پنجره ای
3- کرکره پنجره ای
4- کرکره شفاف
5- کرکره پارکینگ
6- کرکره مغازه و فروشگاه

در نتیجه گیری این پست میتوانیم از ابتدا به موضوعاتی چون:
کرکره برقی از ورود افراد متفرقه به داخل مکان هایی مانند پارکینگ شما و حتی در زمان بسته بودن مغازه و یا فروشگاه جلوگیری می کند و این که کرکره های برقی در برابر شرایط جوی و آب و هوایی به راحتی مقاومت میکند به حتی در برابر بارش های عظیم و باد های شدید و طول عمر مفید این کرکره های برقی نسبت به کرکره های سنتی و قدیمی بیشتر است و در صرفه جویی انرژی و هزینه ها به ما کمکی بسیار میکند. کرکره برقی در تمامی ابغاد موجود است و میتوانیم در هر مکانی که شما بخواهید نصب و راه اندازی کنیم ولی جنس هر کرکره برقی با سایر کرکره های برقی موجود فرق می کند و از جهتی دیگر این کرکره ها تا حدودی از امینیت آن ساختمان و فروشگاه را تضمین میکند چون که کرکره برقی از تیغه هایی استوار و مستحکم ساخته شده است. در قسمت های آخر به رنگ و زیبایی کرکره برقی میرسیم که نکته مهمی است و در بخش آخر میرسیم به قسمت بندی های کرکره برقی که گفته شد به شش دسته تقسیم میشود که هر کدام در پست های بعدی بهشون اشاره تخصصی تر شده است.

مشاوره رایگان 09195184497