شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

کارکرد کرکره های برقی

نکاتی درباره کرکره برقی

کرکره برقی اصولا برای مغازه و  پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. برای جلوگیری از سرقت های سارقان و همچنین برای ممانعت از هدر رفت انرژی هم استفاده می شود. و امکاناتی که کرکره های برقی ارائه می دهد کرکره های سنتی و قدیمی نمی توانستند این امکانات را ارائه دهند. در اینجا به نکاتی درباره کرکره برقی می پردازیم.

برای تماس با کارشناسان ما کلیک کنید:👇

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

نکاتی درباره کرکره برقی

کارکرد کرکره های برقی

کرکره برقی به راحتی در برابر باران و باد های شدید مقاومت می کند. از مزایای کرکره برقی سازگاری با تمامی شرایط های آب و هوایی است. و قابلیت بعدی این است طول عمر مفید و غیر مفید این کرکره ها نسبت به سایر کرکره ها بیشتر است. و به این نکته باید توجه داشت که کرکره های برقی نسبت به قطعی برق هیچ عکس العملی نشان نخواهد داد  و به کار خود ادامه می دهد. به این دلیل که با قطعی برق کرکره های برقی به صورت دستی هم می تواند مانند کرکره های قدیمی و سنتی کار کند. کرکره برقی در تمامی ابعاد و اندازه ای که شما کارفرمای عزیز نیاز دارید وجود دارد. کرکره های برقی را می توان در همه جا که نیاز می باشد و می خواهیم جایگزین کنیم استفاده شود. مطالب مرتبط:

آشنایی با کرکره برقی

کرکره برقی می تواند در شرایط عادی امنیت و ایمنی یک فروشگاه و یا یک ساختمان را تضمین کند. کرکره های برقی از تیغه های مستحکم  با مقاومت بالا برخورد است و اگر یک قفل به پایین آن بزنیم خیالمان از امنیت موجود راحت می شود. صرفه جویی در هزینه ها و بهینه سازی در مصرف انرژی یکی دیگر از نکات مفید کرکره های برقی است . می توانیم با فریم ها و قاب های کرکره برقی که نصب کرده ایم به زیبایی آن اشاره کنیم.

با نصب کردن قاب ها و فریم های مختلف برای کرکره های برقی می توانیم زیبایی آن را صد چندان کنیم. اما آن چیزی که موجب شده است کرکره برقی ها به سرعت پس از تولید جایگزین کرکره های سنتی شوند، سهولت در استفاده آن ها می باشد که بهترین و مهم ترین ویژگی این دسته از کرم ها محسوب می شود و از دیگر ویژگی های کرکره برقی شاخص تر و بالاتر می باشد.

قیمت کرکره برقی

دسته بندی محصولات کرکره برقی:

کرکره برقی ها امروزه از تنوع خوب و بالایی برخوردار هستند و قابل استفاده در هر مکان می باشند. انواع کرکره برقی ها به دسته های معرفی شده در زیر طبقه بندی می شوند:

۱- کرکره برقی پلی کربنات شفاف ۲- کرکره برقی پنجره ای ۳- کرکره پنجره ای ۴- کرکره شفاف ۵- کرکره پارکینگ ۶- کرکره مغازه و فروشگاه نکته آخر کرکره برقی از ورود افراد متفرقه به داخل مکان هایی مانند پارکینگ شما و حتی در زمان بسته بودن مغازه و یا فروشگاه جلوگیری می کند. کرکره های برقی در برابر شرایط جوی و آب و هوایی به راحتی مقاومت می کند حتی در برابر بارش ها و باد های شدید. طول عمر مفید این کرکره های برقی نسبت به کرکره های سنتی و قدیمی بیشتر است و در صرفه جویی انرژی و هزینه ها به ما کمک بسیار می کند. کرکره برقی در تمامی ابعاد موجود است و می توانیم در هر مکانی که بخواهیم نصب و راه اندازی کنیم. ولی جنس هر کرکره برقی با سایر کرکره های برقی موجود فرق می کند. از جهتی دیگر این کرکره ها تا حدودی امنیت ساختمان و فروشگاه را تضمین می کند چون که کرکره برقی از تیغه هایی استوار و مستحکم ساخته شده است از ویژگیهای دیگر کرکره برقی رنگ و زیبایی آن است که قابل بیان است. در بخش آخر می توان قسمت بندی های کرکره برقی را که به شش دسته تقسیم می شود نام برد.  هر کدام از مواردی که دز بالا نام بردیم در پست های بعدی به طور تخصصی به آن می پردازیم.  

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *