شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

نکات مهم در انتخاب کرکره برقی

خرید کرکره برقی مناسب

 

نکات مهم در انتخاب کرکره برقی چیست؟ ابتدا بد نیست بدانید امروزه برای امنیت بیشتر بسیاری از اماکن از محصولات پیشرفته‌تر با ایمنی بالا نظیر کرکره برقی استفاده می‌کنند. کرکره‌ها در گذشته به حالت ساده و کیفیت کمتری به تولید می‌رسیدند، حتی از نظر زیبایی نیز چندان قابل توجه نبودند. اما با پیشرفت علم شاهد روی کار آمدن کرکره‌های برقی با پیشرفت بسیار بالاتر هستیم. اکنون جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

 

نکات مهم در انتخاب کرکره برقی

 

اشاره شد که کرکره برقی به عنوان یکی از مهمترین محصولاتی است که به صورت اتوماتیک برای درب بسیاری از اماکن می‌توان از آن استفاده کرد. اما برای انتخاب کرکره برقی نکات مهمی باید توجه شود. نکات مهم در انتخاب کرکره برقی شامل تمامی پارامترهایی هستند که هم برای انتخاب کرکره‌های نو و هم برای انتخاب کرکره برقی دست دوم باید آنها را مورد توجه قرار داد.

  • هنگام خرید به نوع تیغه و موتور کرکره برقی توجه داشته باشید. معمولاً تیغه‌های کرکره برقی ۶۰ میلی‌متر برای درب‌های کوچک تا ۵ متر مناسب خواهند بود. اما کرکره‌هایی با تیغه ۸۰ برای مدل‌های ۲۰ متر استفاده می‌شود. کرکره‌های تیغه صد را نیز برای ابعاد بزرگتر تا ۴۰ متر می‌توان استفاده نمود.
  • رنگ کرکره برقی را مورد توجه قرار دهید. معمولاً بر اساس رنگ نمای ساختمان کرکره برقی را نیز با همان رنگ هماهنگ می‌کنند.
  • موتورهای متنوعی را برای ساخت کرکره برقی انتخاب می‌کنند. معمولاً برای مکان‌هایی که نیاز به امنیت بیشتری دارد، قدرت موتور کرمره برقی نیز باید بیشتر باشد.
  • ریل مناسب را انتخاب کنید. معمولاً ریل‌های آلومینیومی و فولادی بیشتر مطرح هستند. ریل در چهارچوب درب کرکره قرار می‌گیرد و البته از قسمت پشت آن را به دیوار پیچ می‌کنند. برای مکان‌هایی که نیاز به امنیت بیشتر دارد، می‌توانید ریل ‌های جانبی که از پهلو به دیوار اتصال می‌یابند را انتخاب نمایید.
  نکات مهم در انتخاب کرکره برقی  

معیارهای مهم خرید کرکره برقی

 
  • شما افرادی که قصد خرید کرکره برقی دارید به ضد حریق بودن آن توجه داشته باشید. تیغه‌هایی که در برابر دمای بالا قدرت تحمل بسیار زیاد و تا ۳۰۰ درجه را دارند به عنوان بهترین تیغه ضد حریق شناخته می‌شوند.
  • ضد آب بودن به عنوان یکی از معیارهای مهم کرکره برقی محسوب می‌شود. با توجه به بکارگیری متریال‌های فلزی برای ساخت این محصول هم ضد آب است و هم قابلیت شستشو دارد.
  • به تیغه کرکره برقی دقت کنید. معمولاً کرکره‌هایی که دارای تیغه‌هایی از جنس آلومینیوم هستند کیفیت آنها بهتر بوده و آسیب کمتری به آنها وارد می‌شود.
  • مگر می‌توان به هنگام انتخاب کرکره برقی برند را فراموش کرد. برندهای بسیار زیادی هم اکنون در بازار توزیع می‌شود. باید بدانید کدام یک از برندها، محصولاتی با کیفیت‌تر و قیمت مناسب‌تر روانه بازار می‌کنند.
  • به ابعاد کرکره برقی دقت کنید، معمولاً کرکره‌ها را در ابعاد مختلفی به تولید می رسانند. باید توجه داشته باشید که نیاز مکان مورد نظر در چه ابعادی است.
 

قیمت کرکره برقی

 

از نکات مهمی که برای خرید کرکره برقی مورد توجه قرار می‌گیرد، بررسی تمامی مشخصات و انتخاب یک مدل مناسب است. پس از بررسی تک تک این موارد باید، قیمت کرکره برقی را نیز در نظر قرار دهید. ابتدا باید بدانید که قیمت در هر یک از مدل‌ های مختلف کرکره برقی متفاوت است. اما این قیمت به جنس کرکره برقی، نوع موتور کرکره برقی، نوع رنگ کرکره برقی، نوع تیغه کرکره برقی، ابعاد و سطح کیفیت آن بستگی دارد. برند کرکره برقی نیز برای تعیین قیمت حائز اهمیت است. اما اگر شما از یک مجموعه شناخته شده برای انتخاب کرکره برقی مراجعه کنید، قطعاً به کیفیت اصل این کرکره‌ها دسترسی دارید. همچنین آنها را با قیمت مقرون به صرفه نیز تهیه می‌کنید. تنها کافیست تا با ما تماس بگیرید.

 

نتیجه

 

یکی از کاربردی‌ترین محصولاتی که در دنیای پیشرفته امروزی اهمیت دارد، کرکره برقی است. کرکره‌ها خود شامل انواع مختلفی هستند اما کیفیت مطلوب هر یک از آنها باعث می‌شود تا عملکرد بهتری نیز داشته باشند. با توجه به معیارهای مهم خرید کرکره برقی شما می‌توانید بهترین کرکره‌ها را به تناسب کاربرد خود انتخاب کنید. هم اکنون اگر به دنبال بهترین کرکره‌های بازار هستید، با ما تماس بگیرید.

 

   

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *