شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

آشنایی با درب برقی

مشخصات انواع درب های برقی

  یکی دیگر از نام های آن درب اتوماتیک است . ویژگی درب برقی هستند که میتواند بدون دخالت دست باز و بسته کرد. ساخت درب اتوماتیک تاثیر خوبی در نمای ساختمان ها و مراکز خرید و فروشگاهها و همینطور در ساختمان های دولتی و تاسیسات و پایه و اساس یک ساختمان دارد. معمولا  تمامی خانه های نوساز و حتی تا ۸ سال ساخته شده از درب برقی در ساختمان استفاده کرده اند که با استفاده از ریموت میتوان آن را باز وبسته نمود و دیگر نیازی به نگه داری چند دسته کلید سنگین در جیب ها نمی باشد. شرکت درآذین نمایندگی فروش درب برقی می باشد.     مزیت ها از دیگر مزیت های درب اتوماتیک میتوانیم به مواد و قطعات با توجه به نوع درب ها تفاوت دارد اشاره کنیم. به عنوان مثال میتوانیم اشاره کنیم که  قطعات درب شیشه ای اتوماتیک با قطعات کرکره برقی متفاوت است . ولی تمامی این ها یک شباهت و یا خصوصیت مشترک دارند و آن هم این است که تمام آن ها از یک مدل موتور مخصوص استفاده میشود. ویژگی درب برقی  

ویژگی درب برقی

از دیگر ویژگی درب برقی این است که موجب سهولت در رفت و آمد و همچنین بالاتر رفتن امنیت شده است . یکی دیگر از مزایای مهم استفاده از درب برقی این است که می توان برای به حرکت در آمدن آن به جز استفاده از انرژی برق از انرژی پاک خورشیدی هم استفاده کرد .  

انواع درب برقی

کرکره پنجره ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب شیشه ای اتوماتیک ، درب کرکره ای و … که همگی جز انواع  تولید شده در این شرکت هستند. در نتیجه گیری این پست میتوانیم بگوییم که درب اتوماتیک چندین سال است که در دنیا و ایران استفاده میشود. و همچنین این  خیلی بهتر است نسبت به درب های سنتی و قدیمی.  سبک تر است و اینکه درب های برقی و اتوماتیک بدون دخالت دست به صورت اتوماتیک باز و بسته میشود و یک سری از این نوع درب ها که در پارکینگ ها استفاده میشود و با ریموت باز و بسته میشود و نیازی به داشتن چندین کلید نیست و این نوع درب ها در صرفه جویی و بهینه سازی انرژی و هزینه ها بسیار تاثیر بسزایی دارد. شرکت درآذین با توجه به سابقه چندین و چند ساله ای که در درب ها و کرکره های برقی و اتوماتیک دارد میتواند شما را که قصد خرید و نصب و یا راه اندازی درب برقی و یا درب اتوماتیک شیشه ای دارید را به عنوان یک متخصص با تجربه در این زمینه به همراه داشته باشید و اگر قصد خرید از همین شرکت داشته باشید مهندسین و مشاورین درآذین در روزهای کاری با توجه به ساعات مشخص شده قادر به ارائه خدمات درباره فروش درب برقی می باشند.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *