شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

سیستم پنجره نما فریم لس

آشنایی با سیستم پنجره نما فریم لس

 

سیستم پنجره نما فریم لس از جمله سیستم هایی است که در تولید درب و پنجره های جدید به کار برده می شود. امروزه در ساخت و ساز های هر  ساختمانی ، از انواع گوناگونی از نمای ساختمانی استفاده می کنند. نما های ساختمان بسیار در طرح و مدل های متنوع و متعددی هستند، که  یکی از این نوع های پر طرفدار که پر رونق شده است ، این نوع سیستم ها  می باشد. ما هم که قرار است در این مقاله برای شما از این که سیستم پنجره نما فریم لس چگونه است؟ ، و از ویژگی ها و چگونگی انجام دادن آن ، و غیره اطلاعاتی را ارائه بدهیم.

برای نمای ساختمان ها انواع مختلفی از مدل های نما وجود دارند. که یکی از پر طرفدار ترین ها را می توان گفت که ، نمای شیشه ای فریم لس می باشد. سیستم پنجره نما فریم لس نیز یک نمای کاملا شیشه ای است. که برای کنار یک دیگر قرار گرفتن شیشه ها از آلومینیوم های به نام ، لامل باید استفاده کرد.

همچنین از لاستیک ها و ژله های برای کناره های شیشه ها باید استفاده کرد، چرا که برای جلوگیری کردن از ورود گرد و خاک ها، و سر و صدا ها، و خروج هوای گرمایی داخل به بیرون، و ورود هوای سرمایی خارج به داخل و درون ساختمان می باشد. این مدل از پنجره ها نمای شیک و مدرن و جذاب است ، که ظاهری متفاوت تر به نسبت دیگر ساختمان ها دارد و اگر جنس شیشه خوب و درجه یک و با کیفیت را خرید کنید ، باعث افزایش عمر طولانی مدت نما خواهد شد.

 

ویژگی های سیستم پنجره نما فریم لس

 

معماران هر نمای که برای هر ساختمانی بکار گیری می کنند ، به دلیل وجود ویژگی ها و مشخصاتی که آن ها دارند است. این نما فریم لس نیز دارای چند مورد ویژگی های مهم و مفید ای هستند ، که باعث می شود افراد به دلیل آن مشخصات این نوع از سبک معماری و نما را انتخاب کنند.

ویژگی های سیستم پنجره نما فریم لس عبارتند از :

  • یک : ثابت بودن رنگ شیشه ها در مدت زمان طولانی
  • دو : داشتن طرح و رنگ و مدل های متنوع و متعددی بسیار مخاطب پسند
  • سه : جلوگیری از ورود و خروج انرژی گرمای و سرمایی
  • چهار : جلوگیری از ورود آلودگی صوتی و گرد و غبار و خاک ها
  • پنج : قابلیت نظافت تمامی سطح نما
  • شش : داشتن دید بسیار عالی از سطح شهر
  • هفت : داشتن نور بسیار مفید و مناسب برای محیط داخلی ساختمان
  • هشت : داشتن زیبایی و جذابیت منحصر به فرد
  • نه : داشتن تنوع بالایی در نحوه ی باز و بسته شدن مدل پنجره ها
  • ده : داشتن قیمت مناسب و به صرفه

 

 

قیمت سیستم پنجره نما فریم لس

 

برای تعیین رنج قیمتی در هر چیزی چند عوامل مهم تاثیر گذار هستند ، که  در تعیین رنج قیمتی نمای فریم لس نیز  مواردی هستند ، مانند جنس شیشه و جنس آلومینیومی لامل و چسب و جنس لاستیک و غیره بسیار تاثیر گذار هستند، و همچنین نیز هزینه های دستمزدی برای  معماران و کارگران و طراحان و همگی نیز باعث می شوند، که  یک رنج قیمتی خاصی تعیین شود اما مهم ترین این عوامل جنس شیشه می باشد که تمامی کار را هم بر روی آن است.

توجه داشته باشید که از نظر قیمتی نیز این نوع از سیستم های پنجره  را می توان در سطحی نه گران قیمت و نه ارزان قیمت قرار داد، و بلکه در سطحی مناسب قرار دارد که می توان با هزینه نه چندان زیاد این نمای زیبا و خاص را داشت ، و امروزه شاهد هستید که  بسیار پر طرفدار و پر کاربرد شده است، و این موضوع نشانگر قیمت مناسب آن می باشد.

 

سخن آخر

 

سعی کردیم که در این مقاله راجع به اینکه سیستم پنجره نما فریم لس چگونه است و ویژگی های که این نوع از پنجره های شیشه ای دارند مطالبی را مطرح کرده باشیم. تا با این نوع از پنجره ها آشنا شوید و متناسب به ساختمانی که می خواهید بسازید از این مدل پنجره نما فریم لس ها استفاده کنید.

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع