کاربرد انواع کرکره برقی در پنجره

اجزا و قطعات کرکره برقی پنجره

 

کرکره برقی پنجره امروزه در اکثر خانه ها مخصوصا خانه های شمال کشور دیده می شود. اکثر مغازه ها دارای کرکره برقی هستند. این امر فقط برای زیبایی ساختمان نیست. بلکه مانع از هدر رفت انرژی نیز می شود. کرکره برقی امنیت مغازه یا فروشگاه را تا حد بسیاری بالا می برد تا از دست سارقان در امان باشد. کرکره های برقی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار هم کارایی دارد. برای مقاومت بالایی که در برابر شرایط بد آب و هوایی بسیار این موضوع حائز اهمیت است. برای شناخت اجزا و قطعات کرکره برقی پنجرهبهتر قطعات کرکره برقی پنجره ای با ما همراه باشید.

 

 

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی

 موتور کرکره برقی

موتور های کرکره برقی دو نوع هستند

  • توبلار
  • ساید

موتور توبلار برای استفاده (بالا و پایین) کردن کرکره های کوچک و کم وزن است.

موتور ساید مانند یک موتور صنعتی قوی کار می کند ولی با گشتاور بالاتر برای بالا و پایین آوردن کرکره های برقی.

 

 تیغه کرکره

تیغه ها به طور کلی و اصلی به دو دسته تقسیم می شوند.

  • فوم دار
  •  امنیتی

 

قیمت کرکره برقی پارکینگ

با تماس مشتری، مشاورین شرکت درآذین در بخش فروش، اظلاعات مورد نیاز مشتری مانند ابعاد و اندازه کرکره مورد نیاز  را دریافت می کنند.  این اطلاعات دریافت شده به نحوی است که شما مشتری عزیز می توانید همان موقع یک پیش فاکتور دریافت نمایید.

انواع کرکره برقی پنجره

آپشن های انتخاب کرکره برقی

در بعضی از مواقع مشتری دوست دارد که طرحی که پیاده سازی شده خاص و انحصاری باشد. برای نمونه می توانیم  کرکره خود را با لوگوی خود دیزاین کنید. همچنین می توانید طراحی خاص خود را روی کرکره برقی پیاده کنید.

کرکره پنجره می‌تواند به صورت برقی و دستی باز و بسته شود. ابعاد و اندازه تیغه‌های کرکره پنجره دستی می تواند متناسب با محور سایز پنجره‌ها باشد. متعلقات و پنجره دستی همگی باید با پوشش ضدزنگ و مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی باشند تا زیبایی آن همواره حفظ شود.

 

ریموت کرکره برقی پنجره

کرکره برقی پنجره را می توان مانند کرکره های پارکینگ و مغازه به یک ریموت کنترل تجهیز کرد. می توان آن را به یک فرستنده و گیرنده  متصل کرد. از این طریق در مسافت های زیاد تر آن را بالا و پایین آورد . تیغه ها وکرکره هایی که شرکت درآذین به شما پیشنهاد می کند از مرغوب ترین جنس و نوع تیغه هاست. در مقابل وزش  باد شدید و باران و یا احتراق مقاومت بالایی دارد .

کرکره برقی پنجره از سیستم‌های جدید امنیتی منازل و محل کار هست. علاوه بر امنیت، موجب حفظ و ذخیره انرژی می‌شود. نصب کرکره پنجره دستی موجب افزایش زیبایی نمای منازل، ویلاها و ادارات می‌شود. تمامی کرکره های برقی می توانند به صورت دست هم بالا و پایین شوند.

اهمیت جنس یراق آلات

یراق آلات و محصولاتی که در کرکره برقی استفاده می شود باید از بهترین جنس باشد. کرکره پنجره باید در تمامی شرایط جوی مثل نور زیاد، باران شدید، تگرگ ، برف و طوفان بتواند مقاومت کند. برای اتوماتیک کرذن کرکره نصب موتور و رسیور باید انجام شود.

 

 

021-44107148

 

021-44107149