اجرا و نصب کرکره برقی شفاف بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و صرافی ها

 

گروه صنعتی آذین در، مجری فروش نصب و راه ندازی کرکره برقی شفاف پلی کربنات برای کلیه بانک های خصوصی و دولتی، موسسات مالی و اعتباری، صرافی ها، صندوق های قرض الحسنه و کلیه اماکنی که در آنها پول یا اشیاء گرانبها و ارزشمندی نگهداری یا به فروش می رسد، یا امنیت آن از همیت بالایی برخوردار است، می باشد.

گروه آذین در نمایندگی فروش و مجری نصب و اجرای کرکره برقی شفاف پلی کربنات برای کلیه بانک ها و صرافی ها و نیز موسسات اعتباری می باشد.

 

کاربردهای کرکره برقی شفاف

نمایندگی فروش و نصب کرکره برقی شفاف برای بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و صرافی ها
نمایندگی فروش و نصب کرکره برقی شفاف برای بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و صرافی ها

کرکره برقی شفاف تقریباً 2 برابر کرکره برقی آلومینیومی قیمت دارد. ولی با توجه به خاصیت ضد ضربه، ضد حریق و ضد سرقت بودن آن جهت مراکزی که امنیت آن از اهمیت بالایی برخوردار است، توصیه می شود.
مزیت دیگر این محصول بعنوان کرکره برقی بانک، صرافی، موسسات مالی و اعتباری و… این است که با توجه به نمایان بودن داخل محیط در صورت بروز سرقت اقدام برای نیروهای انتظامی آسانتر است.
همچنین نصب کرکره برقی شفاف پلی کربنات ، برای جاهایی مانند بالکن ساختمان و همچنین پارکینگ ساختمان های جنوبی که نیاز به ورود نور احساس می شود، مناسب می باشد.

 

مزایای کرکره برقی پلی کربنات شفاف

 

حداکثر ابعاد مجاز این محصول

کرکره برقی شفاف نانو پلی کربنات را می توان جهت کرکره با حداکثر عرض 5 متر و ارتفاع 4 متر نصب نمود. البته دیده شده که این نوع تیغه کرکره را بر روی درب های بزرگتر نیز نصب می کنند. البته استاندارد نیست و توصیه نمی شود. این نوع کرکره های برقی معمولاً کارکرد آرام و بی صدایی دارند.

کرکره برقی شفاف پلی کربنات ضد شکنندگی و ضد اشتعال می باشد و می تواند مدت ها بدون مشکلی از بانک شما محافظت کند.