شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

اجرا و نصب کرکره برقی شفاف بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و صرافی ها

  گروه صنعتی آذین در، مجری فروش نصب و راه ندازی کرکره برقی شفاف پلی کربنات برای کلیه بانک های خصوصی و دولتی، موسسات مالی و اعتباری، صرافی ها، صندوق های قرض الحسنه و کلیه اماکنی که در آنها پول یا اشیاء گرانبها و ارزشمندی نگهداری یا به فروش می رسد، یا امنیت آن از همیت بالایی برخوردار است، می باشد. گروه آذین در نمایندگی فروش و مجری نصب و اجرای کرکره برقی شفاف پلی کربنات برای کلیه بانک ها و صرافی ها و نیز موسسات اعتباری می باشد.  

کاربردهای کرکره برقی شفاف

    کرکره برقی شفاف تقریباً ۲ برابر کرکره برقی آلومینیومی قیمت دارد. ولی با توجه به خاصیت ضد ضربه، ضد حریق و ضد سرقت بودن آن جهت مراکزی که امنیت آن از اهمیت بالایی برخوردار است، توصیه می شود. مزیت دیگر این محصول بعنوان کرکره برقی بانک، صرافی، موسسات مالی و اعتباری و… این است که با توجه به نمایان بودن داخل محیط در صورت بروز سرقت اقدام برای نیروهای انتظامی آسانتر است. همچنین نصب کرکره برقی شفاف پلی کربنات ، برای جاهایی مانند بالکن ساختمان و همچنین پارکینگ ساختمان های جنوبی که نیاز به ورود نور احساس می شود، مناسب می باشد.  

مزایای کرکره برقی پلی کربنات شفاف

  • شفافیت بالا و عبور نور از کرکره برقی
  • ضد ضربه، ضد اشتعال، ضد سرقت
  • کارکرد آرام و بدون صدای کرکره شفاف
  • تنوع رنگ شفاف، دودی، برنز، شیری
 
حداکثر ابعاد مجاز این محصول
کرکره برقی شفاف نانو پلی کربنات را می توان جهت کرکره با حداکثر عرض ۵ متر و ارتفاع ۴ متر نصب نمود. البته دیده شده که این نوع تیغه کرکره را بر روی درب های بزرگتر نیز نصب می کنند. البته استاندارد نیست و توصیه نمی شود. این نوع کرکره های برقی معمولاً کارکرد آرام و بی صدایی دارند. کرکره برقی شفاف پلی کربنات ضد شکنندگی و ضد اشتعال می باشد و می تواند مدت ها بدون مشکلی از بانک شما محافظت کند.

افراد متخصص

ضمانت کالا

کیفیت کار ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته