شنبه تا چهارشنبه

08:00 الی 17:00

خرید کرکره برقی در اردبیل

مزایای خرید کرکره برقی اتوماتیک در اردبیل

 

اگر به دنبال خرید کرکره برقی در اردبیل می باشد و نمی دانید که از کدام مرکز و با چه نرخ قیمتی خریداری نمایید با ما در ادامه همراه باشید. خرید کرکره برقی در اردبیل یکی از مواردی می باشد که ما در این بخش توضیحاتی را ارائه دهیم.

 

کرکره برقی چیست ؟

در گذشته های نه چندان دور در هر کجا از شهر کرکره ها به صورت دستی بود و به صورت کاملا سنتی مورد استفاده قرار می گرفت. اما پس از گذشت چند سال و پیشرفت صنعت در واقع این کرکره ها از نوعی سنتی به نوع صنعتی و برقی ارتقا یافت و کاربرد های مختلفی را به بازار ارائه داد.

کرکره های دستی دارای کیفیت پایینی بود و در واقع قیمت های پایینی را داشت. استفاده از این کرکره ها کاری بسیار سخت و پر صدا بود. اما با پیدایش کرکره های برقی اتوماتیک، این موارد به صورت کلی تغیر کرد. زیرا به راحتی هرچه بیشتر افراد کمک نمود. هر کدام از این نوع کرکره ها دارای مزیت ها و معایبی بودند که باید به نوعی به آن اشاره نماییم.

 

مزایای خرید کرکره برقی اتوماتیک در اردبیلاطلاعات مورد نیاز برای خرید

 • برای نصب کرکره برقی در اردبیل چه اقداماتی انجام دهیم؟
 • چه ویژگی هایی کرکره برقی در اردبیل را با سایرین متمایز کرده است؟
 • چگونه یک کرکره برقی با کیفیت خریداری نماییم؟
 • چرا استفاده از کرکره برقی ضد سرقت در اردبیل رو به افزایش است ؟
 • چرا در مراکز حساس، مغازه های طلا فروشی، صرافی ها و فروشگاه های معتبر تبریز از کرکره برقی استفاده می شود ؟
 • آیا کیفیت کرکره های برقی نسبت به یکدیگر متفاوت است ؟
 • اگر دوست دارید پاسخ این سوالات را بدانید زمان اندکی برای مطالعه این مطلب قرار دهید .

 

کرکره برقی

یکی دیگر از انواع تکنولوژی های نوین ساختمانی کرکره برقی roll up می باشد.  این نوع از کرکره برقی در اردبیل جایگزینی برای کرکره معمولی فروشگاه ها می باشد.

دلیل بوجود آمدن کرکره برقی سهولت در امور بشریت می باشد. هدف از طراحی و تولید انبوه آن راحت تر کردن جابجایی این کرکره هاست.

آنها برای جابجایی آن باید به صورت دستی عمل کرد که انرژی زیادی از شخص را می خواست. پس از گذشت مدتی هم تکان دادن آن سخت تر می شد. برای اینکه لولاهای کرکره بوسیله روغن روان بودند و پس از خشک شدن و از بین رفتن چربی بین لولاها کرکره به سختی جابجا میشد.

امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین سوق پیداکردن انجام کارها به حالت مکانیکی و مکانیزه اهمیت استفاده از درب های اتوماتیک نیز پیشرفت چشم گیری داشته است.

بدین منظورکه برای سهولت در بازو بسته کردن درب منازل و یا سایر اماکن پیشنهاد نصب درب اتوماتیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

بر فرض مثال هنگام پارک خودرو در پارکینگ دیگر نیازی به پیاده شدن و باز کردن درب نیست. البته این امر فقط در زمینه سهولت افراد محدود نمی شود. بلکه امنیت بالا نیز از بارز ترین ویژگی های درب اتوماتیک میباشد.

 

محل نصب مناسب

کرکره برقی یا برای درب ورودی اصلی پارکینگ و یا برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه به پارکینگ بعد از درب اصلی به عنوان درب دوم ( درب پیلوت ) نصب می شود.

کرکره برقی در تبریز بصورت رنگ آمیزی شده و به مراه موتور نصب می شود بسیار سریعتر و البته ارزانتر و مقرون بصرفه تر از ساخت درب آهنی و نصب جک برقی پارکینگ می باشد.

ولی حتماً باید در ساخت آن نکات ریز فنی مورد توجه قرار گیرد و در صورت امکان به رنگهای غیر سفید ساخته شود تا اینکه با نمای ساختمان هماهنگی بیشتری داشته باشد. در زیر توضیحاتی مختصر در مورد چگونگی انتخاب کرکره برقی پارکینگ تقدیم حضورتان خواهد شد .

 

اختراع کرکره

وقتی مخترعان و متفکران این مشکل را دیدند تصمیم گرفتند تا همین روال دستی را تبدیل به اتوماتیک کنند. تا از تداخل دستی جلوگیری شود. شاید فکر ساده ای به نظر آید که توسط یک موتور برقی کرکره جابجا شود. اما باز هم نیاز به پیاده سازی طرح ها و نقشه های علمی است. زیرا آزمون خطا هم باید انجام شود تا عملکرد و خطاهای این سیستم به طور کامل برطرف شود و سپس به بازار عرضه گردد.

اگر بخواهیم بدانیم درب های اتوماتیک یا همان کرکره های برقی به چه زمانی برمی گردد باید بگوئیم که در حدود دوهزار سال پیش در یونان باستان اقدام به طراحی این کرکره ها کردند. الیته ناگفته نماند که اتومامتیک وار بون این درب ها بوسیله برق نبود اما دخالتی هم توسط دست در این میان نبوده است. اما این مکانیزم توسط فشار آب و منابع طبیعی و انرژی گرمایی انجام میشده تا کرکره ها و درب ها جابجا شود.

 

مزایا و دلایل استفاده از کرکره برقی

اما برای استفاده از کرکره  و درب اتوماتیک برقی دلایل و ملاک های بسیار زیادی وجود دارد یکی از مزایای آن شکیل شدن محل نصب میباشد زیرا موجب میشود تا فرضا جلوی فروشگاه شما نمای خوبی پیدا کند زیرا کرکره برقی یک دست میباشد و حالت مشبک و یا طرح لانه زنبوری ندارد و به هیچ عنوان امکان دیدن داخل وجود ندارد و رنگ آن هم سلیقه ای میباشد. اما اغلب افراد رنگ سفید را میپسندند و رنگ های دیگر مانند مشکی هم از فروش بالایی برخودار شده است.

 • افزایش امنیت
 • سرعت بالا رفت
 • زیبایی کرکره
 • فرمان پذیری و کنترل بسیار بالا
 • نیاز کم تعمیرات

 

 

قسمت های مختلف کرکره برقی

قسمت های مختلف کرکره برقیکرکره برقی  از اجزاء مختلف تشکیل شده است. این اجزاء دارای ویژگی های و تکنولوژی های ساخت بسیار بالایی می باشند که  باعث شده است  دارای کیفیت بالاتری در کنار کیفیت بالا داشته باشد. هر کدام از قطعات کرکره دارای یک وظیفه می باشند. این تقسیم وظایف در کرکره اتوماتیک باعث شده است که کرکره برقی عمر بیشتری را داشته باشد.

چرا که حجم فعالیت یا به عبارت دیگر فشار روی هر قطعه نسبت به مدل قدیمی کمتر شده است. این کاهش فشار قطعا عمر کرکره برقی را افزایش داده و در کنار این افزایش عمر یک ویژگی دیگر نیز به کرکره افزوده شده و آن این است که به محض خراب شدن شما بلافاصله می توانید کرکره برقی را تعمیر کنید پس با تفکیک فعالیت ها برای هر قطعه باعث می شود تعمیر کرکره برقی نیز بهتر صورت گیرد در ادامه با برخی از قطعات کرکره برقی آشنا خواهید شد.

 

نحوه استفاده

گسترش فرهنگ استفاده از نوع برقی کرکره ها به جای نوع دستی و سنتی آن علاوه بر اینکه باعث تغییر مثبت در مبلمان و دکوراسیون شهری و فضای خیابانها شده است به شکل شگفت انگیزی باعث افزایش ضریب ایمنی مالی و از آن مهمتر ایمنی روحی صاحبان اماکن تجاری و حتی مسکونی شده است .کرکره های برقی یا کرکره الکتریکی اتوماتیک یکی از دستاوردها و  فن آوری هایی است که با داشتن ساختار ساده  توانسته است در سهولت و راحتی زندگی بشر نقش مهمی را ایفا کند. نصب کرکره های برقی و انواع درب اتوماتیک و کرکره ضد سرقت در اردبیل نیازمند شناخت بسیار خوب شما از متریال می باشد . اقلامی که برای نصب کرکره برقی مورد نیاز است عبارتند از :

 • تیغه
 •  شفت (لوله-محور)
 • ریل, مویی و کپس
 • موتور
 • UPS
 • صفحه پلیت
 • یاتاقان
 • اندکپ
 • رسیور
 • کاور موتور ساید

 

موتور کرکره برقی

وظیفه اصلی و پردازش دستورات را این قطعه بر عهده دارد به عبارت دیگر بعد از گرفتن دستور از ریموت یا تایمر یا تلفن همراه و… آن را پردازش می کند و در اختیار قطعه های دیگر قرار میدهد از مهم ترین نوع موتور های میتواند به موتور ساید ، توبولار ، سانترال  اشاره کرد.

 

انواع موتور کرکره برقی

 1. موتورتوبلار
 2. موتورساید

 

موتور توبلار معمولاً برای دهنه های کوچک و ترددهای پایین بهترین گزینه است. موتور ساید معمولاً برای درب های بالای ۱۵ متر مربع و با تردد بالا نصب می شود. هر یک از این موتورها می‌تواند به نوبه خود دارای برق اضطراری یو پی اس باشد. با توجه به اینکه موتور توبلار در داخل رول کرکره نصب می شود از نظر ظاهری جلوه بهتری به کرکره برقی می دهد.

با توجه به اینکه تردد و باز و بسته شدن کرکره برقی پارکینگ بمراتب بیشتر از کرکره برقی مغازه است لذا بهتر است از موتور ساید استفاده شود. که تعداد تردد و قدرت آن به مراتب بیشتر از موتور تیوبلار است.

مزیت دیگر موتور ساید این است که در صورت خرابی از بیرون در دسترس است و نیاز نیست که کل کرکره برقی پایین آورده شود. از طرف دیگر مزیت موتور توبلار نسبت به ساید این است که درون رول قرار می گیرد و فضای کمتری اشغال می کند. همچنین حدود ۲۵% ارازنتر از موتور کرکره برقی ساید است.

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۸

 

۰۲۱-۴۴۱۰۷۱۴۹

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *